Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet kizlar iskender pala-aksam gunesi bitti gobeklitepeyi baharda gezmistik. Uzerine gobeklitepe hakkinda yazilmis bir kitap okumak guzel oldu. Okurken gözümde canlandi oralar.
Akici bir kitapti ama ben kitaba adapte olamadigim icin okumasi uzun surdu yani daha dogrusu kitaba baslamam uzun surdu. Basladiktan sonra bi solukta bitti.
Evet kitap yorumlamayi bilmiyormusum benden bu kadar iyi geceler

Neden hep üzgünsünüz
Anlatsana biraz
Çok yakınım biri yengeç, hep üzgün. O öyle olunca üzülüyorum ben de onun için.
Ah bi bilsek
Sürekli sürekli düşünüyoruz Dünyanın bütün derdi üzerimize yıkılmış gibi hissediyoruz, aşırı ince düşünceliyiz ve kırılganız
Ayy şöyle anlatınca kendimden nefret geldi

Tam olarak tanımladın ama sanki
Benim bebek de 3 günle aslan gösteriyor ama sanmıyorum yengeç olur kesin

Benim de çok yakın bir arkadaşım yengeç. Siz fazla ince düşünceli ,fedakar herkesin derdini dert edinen anaç ve duygulu insanlarsınız. Kızım da 2 günle aslan olacakken yengeç oldu. Hassas yapısından dolayı yıpranır mi acaba diyorum.Aslan olsaydı tozu dumana katardı ne güzel dert mert çekmezdi

Yükseleni falan inşallah güçlü bir burçtur:)
Annesi bir de sen ona gamsız olmayı aşıla biraz

Yükseleni falan inşallah güçlü bir burçtur:)
Annesi bir de sen ona gamsız olmayı aşıla biraz
Aklıma ne geldi şimdi biliyormusun ; senin sık hasta olman bu yengeç hassasligindan olabilir. Çünkü ben ruhun hissettiği herşeyin bedene aksettigine inanıyorum. Mesela ibni Sina da söylüyorya stres mide ağrısı ,baş ağrısı yapar, üzüntü ciğerlerde ağrı yapar gibi. Nietzscheyi düşüncene hep üzüntüden hastaydı. Senin bu hassasiyetine bi çare bulman lazım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…