Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet kizlar iskender pala-aksam gunesi bitti 😊 gobeklitepeyi baharda gezmistik. Uzerine gobeklitepe hakkinda yazilmis bir kitap okumak guzel oldu. Okurken gözümde canlandi oralar.
Akici bir kitapti ama ben kitaba adapte olamadigim icin okumasi uzun surdu yani daha dogrusu kitaba baslamam uzun surdu. Basladiktan sonra bi solukta bitti.
Evet kitap yorumlamayi bilmiyormusum 😂😂 benden bu kadar iyi geceler 😅😅

Neden hep üzgünsünüz
Anlatsana biraz :KK45:
Çok yakınım biri yengeç, hep üzgün. O öyle olunca üzülüyorum ben de onun için. o_O
Ah bi bilsek🤷🏻‍♀️😀
Sürekli sürekli düşünüyoruz🙄 Dünyanın bütün derdi üzerimize yıkılmış gibi hissediyoruz, aşırı ince düşünceliyiz ve kırılganız😐
Ayy şöyle anlatınca kendimden nefret geldi😂

Ah bi bilsek🤷🏻‍♀️😀
Sürekli sürekli düşünüyoruz🙄 Dünyanın bütün derdi üzerimize yıkılmış gibi hissediyoruz, aşırı ince düşünceliyiz ve kırılganız😐
Tam olarak tanımladın ama sanki 🤭
Benim bebek de 3 günle aslan gösteriyor ama sanmıyorum yengeç olur kesin :kahve:

Ah bi bilsek🤷🏻‍♀️😀
Benim de çok yakın bir arkadaşım yengeç. Siz fazla ince düşünceli ,fedakar herkesin derdini dert edinen anaç ve duygulu insanlarsınız. Kızım da 2 günle aslan olacakken yengeç oldu. Hassas yapısından dolayı yıpranır mi acaba diyorum.Aslan olsaydı tozu dumana katardı ne güzel dert mert çekmezdi 🤭

Benim de çok yakın bir arkadaşım yengeç. Siz fazla ince düşünceli ,fedakar herkesin derdini dert edinen anaç ve duygulu insanlarsınız. Kızım da 2 günle aslan olacakken yengeç oldu. Hassas yapısından dolayı yıpranır mi acaba diyorum.Aslan olsaydı tozu dumana katardı ne güzel dert mert çekmezdi 🤭
Yükseleni falan inşallah güçlü bir burçtur:)
Annesi bir de sen ona gamsız olmayı aşıla biraz😀

Yükseleni falan inşallah güçlü bir burçtur:)
Annesi bir de sen ona gamsız olmayı aşıla biraz😀
Aklıma ne geldi şimdi biliyormusun ; senin sık hasta olman bu yengeç hassasligindan olabilir. Çünkü ben ruhun hissettiği herşeyin bedene aksettigine inanıyorum. Mesela ibni Sina da söylüyorya stres mide ağrısı ,baş ağrısı yapar, üzüntü ciğerlerde ağrı yapar gibi. Nietzscheyi düşüncene hep üzüntüden hastaydı. Senin bu hassasiyetine bi çare bulman lazım 🌷

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X