Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
130 lardan sonra fark etmeden 300 küsürlere geliyor kitap ama 360 gibi savaş kısmı başlıyor ve bitmiyor
Ben 5 ciltlik olanı okuyorum. Şu anda ilk cildin 256. Sayfasindayim. Bu cilt Fantine e ayrılmış durumda. Muhtemelen savaş ikinci ciltte olacak
Bu arada 3 cildi kütüphane'den almıştım uzatma da yaptım 18 ine kadar bitirmem lazım

Ciddiyim malesef. Büyük ihtimalle önümüzdeki hafta ancak başlarım okumaya
İçinden gelmese de günlük birkaç sayfa okumak tamamen kopmayi engelliyor. Kendi adıma söyleyeyim bırakırsam tam bırakıp uzun süre okuyamıyorum. Ama bir iki sayfa da olsa okumaya devam edersem uzaklasmiyorum

Benim Fantine kısmı bitti. Cosette’yi okuyorum şimdi savaş burda evet.5 cilt kaç sayfa baktın mı hiç

Ciddiyim malesef. Büyük ihtimalle önümüzdeki hafta ancak başlarım okumaya
Ne oldu ki yav böyle seni 10 gün okumadan koparttı.
Yaz yaz bitirememiş zaten daha önce neler yaşadıysam bu kısımları silmişim kafamdan
Bilinçaltın reddetti demek Hugo nun yapısında var demek Noter Dame da da uzun uzun anlatıyordu Fransayı vs. Burada da savaş mağduru olacağız demek

Bilinçaltın reddetti demek Hugo nun yapısında var demek Noter Dame da da uzun uzun anlatıyordu Fransayı vs. Burada da savaş mağduru olacağız demek
Dune serisi amazonda 232tl inmiş dürtüyor beni. Köprüden önce son çıkıştayım

4 ve 5 elimde yok şu anda ama ilk ciltten hareketle bir tahminde bulunabiliriz belki. İlk cilt 356 sayfa.
Bizim kitapla aynı o zaman C Capanin Gururu Teyom ın dediği gibi.ilk bölüm 356 sayfa bizim kitapta da
Biizmkiyle aynı sayılara yakındı, yanlış aklımda kalmamışsa
Sen Başladın mı teyoşko

Mağdurumda mağdurum

Başarırsın sen, sonra da eski formuna kavuşursun
Teşekkür ederim , inşallah ben de umutluyum kendimden ☺❤
Dune serisi amazonda 232tl inmiş dürtüyor beni. Köprüden önce son çıkıştayım
Dune ismi geçince gayri ihtiyari gülümsüyorum o kadar güzel bir tat bıraktı ki. ❤Okuduğum en iyi bilim kurgu idi. Yazarın 10.000 yıl sonrasını dusunerek tasarladigi gezegendeki kurguya, oluşturduğu ekosisteme, terminolojiye bakınca yazarın zekasına hayal gücüne hayran kalıyor insan. Ilk kitabı için söylüyorum tabi, serinin tamamı aynı tadı veriyor mu bilmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…