Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok teşekkür ederim kızlar
Çarpıntım çıktı birde tansiyonum yüksek çıktı ,tansiyonu takip edeceğim yazıp .
Çarpıntı içinde ilaç verdi
Geçicidir umarım
Çok geçmiş olsun.. çarpıntı ara ara bana da oluyor 1.30 saate kadar çıktığı oldu hatta önceki hafta artık hastanelik oldum. Demir eksikliği dediler hep. Umarım ilaç iyi gelir

Okuma konforu açısından keşke İş Bankası da 4-5 cilt yapsaydı, böyle çok zor oluyor kol yoruyor illa ki altına destek alıyorum ben:)

C Calcifer Aşk olsun hiç beni etiketlememişsin Dune indirimine ya görmeseydim

Çok teşekkür ederim kızlar
Çarpıntım çıktı birde tansiyonum yüksek çıktı ,tansiyonu takip edeceğim yazıp .
Çarpıntı içinde ilaç verdi
Geçicidir umarım
Canım yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum ama hipertroidi var mıydı sende. Ben troid ilacı içmediğim zaman bende de çarpıntı oluyor ve tansiyonum yükseliyor.

Çok geçmiş olsun.. çarpıntı ara ara bana da oluyor 1.30 saate kadar çıktığı oldu hatta önceki hafta artık hastanelik oldum. Demir eksikliği dediler hep. Umarım ilaç iyi gelir
Sanada geçmiş olsun canım evet benimde kanda bakıldı değerlerime.Umarım geçsin bir an önce bu hafta beni zorladı çünkü ,teşekkür ederim
Mutlu sağlıklı yıllarıın olsun bu arada, iyiki doğmuşsun

Çok teşekkür ederim canım, tabi zorlar umarım bir an önce normal değerlere dönersin

Geçmiş olsun Kukrim
Holter takıldı mı?
Teşekkür ederim canım,evet bakıldı.
Canım yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum ama hipertroidi var mıydı sende. Ben troid ilacı içmediğim zaman bende de çarpıntı oluyor ve tansiyonum yükseliyor.
Evet canım doğru hipertiroidim var ama o şuan normal değer gözüküyor anlamadım bende neden böyle oldu

Ben sana link atıyorum şimdi. Sepette %5 indirim ile 232tl oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…