Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Az kaldı almama devam edin lütfen

Az kaldı almama devam edin lütfen
Kendine bir iyilik yap ve al diyorum
Bilim kurgu mu canım. Ben hiç o türde okumadım. Okuyabilir miyim fikrim yok o yüzden. Kayıp Tanrılar Ülkesi mitoloji sevmediğimi gösterdi
Açıkçası ben de bilim kurguya çok düşkün değilim. Ablam ısrarla okumamı istedigi için başladım. Iyi ki de okumusum.Bir de kalın 700 syf civarı birşeydi ilk kitap, nasıl okuyup bitiricem diye düşünürken su gibi aktı .Kurgu da anlatım da güzeldi, sevdim ben
Evet bilim kurgu hatta filmi de çıktı. Çok beğeniliyor.
Kitabı okuyunca filmini de izledim ,ama filmini sevmedim yarim bıraktım. Açıkçası kitabı okurken gözümde canlandirdiklarim benim için daha iyiydi.

Ileriki zamanlarda bir şans vereyim o zaman. Hangi kitap doğru seçim olur acaba?

Bende okuma yapamadım canım,hafta sonu pek iyi değildim .Bugün gidip yaptırdım tetkikleri kalp için ilaca başladık bakalım
Nazara mı geldik ne oldu bize böyle
Ah çok geçmiş olsun , Allah acil şifalar versin. Inşallah ciddi kronik bir rahatsızlık değildir. Sağlık olsun da ,yine okuruz inşallah

4 ve 5 elimde yok şu anda ama ilk ciltten hareketle bir tahminde bulunabiliriz belki. İlk cilt 356 sayfa.
Daha da mı detaylı diyecektim 5 cilt mesajını gördüm muhtemelen aynı

Günde 100 sayfa

Ayy canım çok geçmiş olsun hayırdır noldu

Ah çok geçmiş olsun , Allah acil şifalar versin. Inşallah ciddi kronik bir rahatsızlık değildir. Sağlık olsun da ,yine okuruz inşallah
Çok teşekkür ederim kızlar
Çarpıntım çıktı birde tansiyonum yüksek çıktı ,tansiyonu takip edeceğim yazıp .
Çarpıntı içinde ilaç verdi
Geçicidir umarım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…