Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlatinca insan rahatlıyor öyle deme.
Yaraya merhem oluyor sanki.
İyi olmana çok sevindim

Günaydınn kitap kurtları herkese bol okumalı günler diliyorum. Bu akşam merlini bitireceğim inşallah

Her zaman
Teyo nun dediği gibi yokluğun hissediliyor
Teşekkür ederim

Ay'a Yolculuk'ta bağış yapanlar arasında Osmanlı'yi çok cömert olarak gösteriyor ve övüyor ama çeviri mı öyle orijinali mı bilmiyorum. Fransa'yi da kötülüyor
Işte buna hiç şaşırmadım çünkü frasızca ve ingilizcede türklerle ilgili menfi görüşler sansürlenmiyor . Osmanlıyı öven bi görüş söz konusuysa akabinde fransanın kötülenmesi olağan.
Zamanında çok bela olmuşuz başlarına belli ki acısını hala unutamamışlar
Biraz daha yazarsam herkese açık bir platformda açık görüş yazmaktan cekiniyorum o yüzden son mesajım olsun.Tarihi severim ve çok da merak eder okurum benim nacizane anladığım asırlardan bugüne politikanın olduğu yerde her zaman her yönetici isteyerek ve ya istemeyerek az ya da çok hata yapmıştır birilerinin canını yakmıştır, adaletiyle nam salmış yöneticiler dahil

Anlatinca insan rahatlıyor öyle deme.
Yaraya merhem oluyor sanki.
İyi olmana çok sevindim

Her zaman
Teyo nun dediği gibi yokluğun hissediliyor

Teşekkür ederim
Konuşunca da susmak bilmiyorum ama ferfecir isyan edecek bir gün yeter diye. Bugün de evdeyim yatakta yatıyorum komşunun getirdiği şifalı kış çayını içiyorum ve hala susmadım

Merhaba canım
Galiba eşimden bana da bulaşmış. Hem hastalık hem çocuklar hem de mutfak işleri yoruyor. O yüzden giremiyorum canım.

Teşekkür ederim canım ben biraz kötüyüm ama mecburen ayaktayım.
5 gün kaldı.
Limonsuzzcay @ummhnisa geçmiş olsun
@Bonus Allah yardımcın olsun
@Emine1990 hoş geldiniz
Sağol canım benim sana da geçmiş olsun keşke bi test yaptırsaydın belirtiler benziyor. Ama inşAllah değilsindir.

Kitapların filmlerini izlemeyi tercih etmiyorum. ( Harry Potter hariç )Müzikal ya da tiyatroları tercihim.
On ikinci Gece'yi tiyatroda izlemiştim mesela Eleadora
Yüzüklerin Efendisi?
Ben severim farklı bir bakış açısı bence. Kitapla sinema, dizi matematiği çok farklı Bazı film ya da dizilerin kitapla başa baş gittiğini hatta geçtiğini düşünüyorum. Mesela Yüzüklerin Efendisi kitabın üstünde bana göre, TRT nin Çalıkuşu efsanedir

Teşekkür ederim canım ben biraz kötüyüm ama mecburen ayaktayım.
5 gün kaldı.

Sağol canım benim sana da geçmiş olsun keşke bi test yaptırsaydın belirtiler benziyor. Ama inşAllah değilsindir.
Teşekkür ederim. Bak sana da bulaşmış . Bu hastalığın biricik dostu un ve şekerli yiyecekler bunlar bu virüsü çok iyi besliyor o yüzden bunlardan uzak durup bol su tuketmelisiniz.D ve C vitaminleri ,Mg , udi hindi yağı,kekik yagi ,zencefil varsa onlar da çok iyi geliyor .Bunları yapıyorsundur ama yine de yazayim dedim birilerine faydasi olsun diye. Allah acil şifa versin

Konuşunca da susmak bilmiyorum ama ferfecir isyan edecek bir gün yeter diye. Bugün de evdeyim yatakta yatıyorum komşunun getirdiği şifalı kış çayını içiyorum ve hala susmadım
Oh mis afiyet şifa olsun
Kitapların filmlerini izlemeyi tercih etmiyorum. ( Harry Potter hariç )Müzikal ya da tiyatroları tercihim.
On ikinci Gece'yi tiyatroda izlemiştim mesela Eleadora
Ben de bazen filmleri izliyorum ama biraz seçici davranıyorum, tiyatro bambaşka bir olay zaten. Ok ikinci gece mesela okumadım bir de ben onu ama oyun muhteşemdi.
Veba, satranç, noter Dame hem kitap hem tiyatro olarak gittiğim hiç pişman olmadım bu zamana kadar.

Onun da kitabını okumayı tercih etmiyorum Çalıkuşu'nu izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum. Kitabını okuyacağım

Çok sağol canım benim

Herkese uğurlu bir ay olsun, bahar içimizi ısıtıcak müjdeleri ile gelsin hepimize

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…