Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aa ben sevmiştim
Bence dönemine göre ses getirecek bir eser olmuş gerçekten

Sen çok tatlı minnoş birisin zannımca , eltinle iyi anlaştiğina göre ☺

Bunu Eleadora 'nın kulağına söylesene, fazla açılmasın
Ben zaten iki tane Nietzsche ile ilgili kitap yükledim bu bünyeye, kotam her an dolabilir
Eşimin ailesini seviyorum canım. Çok şükür bugüne kadar bir problemimiz de olmadı.
Eleadora kaç tane okuyacaksın. Dostoyevski ve Nietzsche karşılaştırmalı kitaplar var ben de onu merak ettim
Çok okumayacağım ya
Bazi yerlerde güzel şeyler söylemiş Nietzsche Dosto için, keyifli olabilir okumak merak uyandırıyor

Maalesef öyle canım.Ben Dorıan Gray ‘in Portresi ni okuyorum canım, sen ne okuyorsun
Ya evet düz saçlı koydum değişiklik olsun diye
Dorian Gray ben de aldım bu ay okurum diye ama pek kitap okuyamadım bu ay, ben de Livaneli okuyayim da biraz okumalarımi düzene sokayım diye düşündüm. Sen okuduktan sonra yorumunu söylersin

En iyi kitabı da okusan da beklentin yüksekse maalesef hayal kırıklığı olabiliyor. Ben severek okumuştum Uğultulu Tepeleri. Okurken dönemin şartlarını, kadınlara verilen kısıtlı hakları düşününce aslında döneminin çok ötesinde bir kitap. Hele ki yazarın kadın olması çok anlamlı. Bence çok çağdaş düşünüp yanlış şeylerle kıyaslama yapıyor olabilirsin.

Dorian Gray ben de aldım bu ay okurum diye ama pek kitap okuyamadım bu ay, ben de Livaneli okuyayim da biraz okumalarımi düzene sokayım diye düşündüm. Sen okuduktan sonra yorumunu söylersin
Bende onu Ayşe Kulin ile yaptım bu ay
Yazarım tabi canım iki gündür biraz bende yine yoğundum az okudum bu gece biraz okurum .
Akşamdan kestirmişim çünkü bir buçuk saat

Ben onu merak ediyorum, ama beklentimi yüksek tutmuyorum. Beklentimi çok yüksek tuttuğum bir iki kitapta hayal kırıklığına uğramıştım, bunu yapmıyorum artık. Daha çok zevk alıyorum kitaplardan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…