Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay aşkı memnu mu o
Dizisinin delisi ve milyon kez izlemiş biri olarak ben de çok istiyorum okumak. Aslında çok iyi bir edebi eser olduğu söyleniyor

Kıskandım seni, şu görsele bak
Keyifli okumalar
Kocamınn haberi yok harçlığımla aldım birşey derse vururum onu darısı sana kıskanma kızz

Bütün güzel kitapları bir araya toplamissin sanki Kitap şöleni, keyifle oku
Anladığım kadarıyla kitabın içeriği değil dil sizin hoşunuza gitmemiş. Aslında yazar çok sade ,anlaşılır ve akıcı bir dil kullanmış esasında, yani genel olarak böyle kitaplarında. Demekki sizin okuduğunuz çeviri iyi değilmiş haklı olarak bırakmışsınız. Arkadaşlar yazmış zaten ,ben iş bankasından okudum çok iyiydi. Ama isterseniz bir süre ara verip sonra okursunuz daha bi hevesle okuyacaginiz bir dönem

Kocamınn haberi yok harçlığımla aldım birşey derse vururum onu darısı sana kıskanma kızz
Kıskandım, en son böyle bir sürü kitabı fuardan almıştım. 2 senedir covid, fuar hak getire Birer ikişer mutlu ediyoruz işte kendimizi

Evet Martin’i okumak istiyorum kesinlikle. Merak ediyorum çünkü. Ama devam edemedim maalesef. İş bankasını deneyeceğim mutlaka

Evet canım
Kolumun ağrısına sıcak su çok iyi geliyor, evde uzun uzun durulmuyor diye hamama indim bugün:)
Aidatın hakkını vereyim dedim
Sitenizde hamam olmasını kiskanmadim ki
Bende çok yükleme yapıp sıkılmaktan korkuyorum.yavaş yavaş yayarak okumak lazım
Evet çok kalın kitaplar da sıkabilir, aynı anda okursak motive olabiliriz. Okudukça listeden seçme de yapabiliriz, yeter ki nereden başlayacağımızı bulalım.

Acaba çok fazla konuşulduğu için itici gelmiş olabilir mi? Ben çok popüler kitapları okuyamıyorum mesela

Benim ücretli geliyorlardı dediğim özel okullar içindi ve o şekilde ücret almalarıda bana çok doğal geldi. Ama devlet okullarında daha toleranslı olunsa ne iyi olur .

C Calcifer Kukrim bu okullara yazar davet etme meselesini konuşurken aklıma geldi. Şanzelize'de isimsiz kahramanimiz sırf aşık olduğu kız çok seviyor diye İhsan Oktay Anar'ın yaşadığı şehre çalıştığı kuruma gidip okullarına söyleşi için gelmesini rica etmişti hatırlıyormusunuz. Bence Tarık Tufan 'ın bizzat kendi başından geçmemişse bile yaşanan bir olaydır bu , aşık kafası ☺

Sitenizde hamam olmasını kiskanmadim ki

Evet çok kalın kitaplar da sıkabilir, aynı anda okursak motive olabiliriz. Okudukça listeden seçme de yapabiliriz, yeter ki nereden başlayacağımızı bulalım.
Şeyy ımm elea tam olarak kaç kitabı okumayı amaçlıyorsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…