Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

canım 10 geçtiyse büyük ihtimal :CüvCüv:hamilesin tatlım hayırlısı olsun bence eczaneden bi test daha al ve hemen yap sonucu yaz canım bekliyorumm inşallah hamilesindir hadi bakalımyerimseniben

saol canım neguzel soyluyon ınşallah hamiştirim bır kac gun daha gecsınde test yapıyım

zaten en moral bozucu kısmıda çevredekilerin baskısı,akıl vermeleri,daha ne duruyosun demeleri.biz yeni bebk düşünmeye başladık ama evlendim evleneli bu ve bunun gibi sözlerden bıkmış durumdayım.önümüz bayram ve bu sorulara yine maruz kalacağım.inşallah bayramdan önce hamile kalırım...

soranlara bende öle diyorum. sanki bizim üzüntümüz bize yetmiyomuş gibi bi de çevreye laf anlatıyoruz. Rabbim isteyen herkese sağlıklı bebişler versin.

saolun kızlarr keşke moralim düzelebilse...sanmıyorum hala salak gibi adet günümü beklerim ben gene

saolun kızlarr keşke moralim düzelebilse...sanmıyorum hala salak gibi adet günümü beklerim ben gene

canımm daha gününe var bekle bakalımm hemen moralini bozmak yok öyle ok. testte zaten geç çıkıyo bence seninde öyledir tatlımm hayırlısı olsun şimdiden

kızlar benimde adet günüm bugün en son 23 haziranda görmüştüm
20 temmuz da olmam gerek 2 denemeydi bu
ama kasıklarım acayip agrıyo
sanırım tutmadı ama gelen yok şimdilik akşama gelirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gbi

zaten insanlar bir tuhaf bekarsın evlenmeyi düşünmüyorsun diye sorarlar,
evlenirsin bebek yokmu diye sorarlar ......kendi dertleri yokmuş gibi :bbo:
hayırlısı ne ise o ola inşallah tez zamanda hamiş kalırız:Saruboceq:

benimde adet günüm bugün kızlar ama gelen giden yok
aman olmasında zaten:) inşaallah hamileyimdir kasıklarımda batma ve göğüslerimde karıncalanma var hayırlısı olsun hepimiz hakkında allahım herkese evlat versinopuyorumnanaktan

28 mayıs
28 haziran regl günlerimm hiç şaşmadı 2 aydır bu ay nasıl olacak bilmiyorumm sadece hamile kalmayı hayal ediyorumm

Canım tebrik ederim.

Hamilelerin duası tutarmış... Bize de bol bol dua et...

inş. öledir baby ama ümidim yok çünki predictor aldım,şu çooook güvenilir olandan zaten eğer hamile değilsem inş. günümde olurum da bi umuda kapılmam...

sizlerin güzel haberlerini bekliorummm

anladığım kadarıyla bebeği istemiyorsun hayırlısı olsun

Aminnnn inş. ..evet bu aydan sonra korunmaya başlayacaktım..Eşim askerliğini yapmadı okuyor 2 sene sonra bitiyor okul ve açıkcası korkularım var aslında çok istiyorum dünyalar tatlısı bir bebişim olsun ama ailesi ile aynı apt da oturuyoruz..Ve pek iyi anlaştığımız söylenemez ve ve 5 aylık evliyim..Korkularım yüzünden pek sicak bakmıyorum..eşimin ailesi herşeye çok karışmayı pek severler laf olsun die bile karışırlar o derece yani hali ile eşim askerde iken ne yaparım neler yaşarım düşündükçe bunalıyor daralıyorummm :sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

bu topikte sanırım kimseye yorum yazılmıyor kaç gündür yorum yazdım kimse kaile bile almamış
kişiye göre demekki kaydirigubbakcemile2

gerçekten kimsecikler yok.listede olan kızlar nerlerdesiniz?son durumlarınız nelerdir?

Kızlar benimde enson adet 23 haziran 28 günde bir oluyorum
temmuz 20 de olmam gerekliydi dün olmadım
bugün hala gelen yok
gebelik testi yapmak için kaçgün geçmesi gerek bide sabah ilk idrarlamı yapmak gerek

Kızlar benimde enson adet 23 haziran 28 günde bir oluyorum
temmuz 20 de olmam gerekliydi dün olmadım
bugün hala gelen yok
gebelik testi yapmak için kaçgün geçmesi gerek bide sabah ilk idrarlamı yapmak gerek

canım benimde dündü adet günüm ama gelmedi ben 2 gün daha beklemeyi düşünüyorum hakkımızda hayırlısı olsun inşaallah bebişlerimiz bizimledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…