!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

biz 13 aylık evliyiz baştan dogum kontrol hapı kullanıyordum ve bu sene ocak ortası bırakmıştım şubatta adet olmuştum peşine hemen hamile kalmıştım 3ay boyunca hamile sanmıştım kendimi sonra boşgebelik nedeni ile kürtaj oldum mayısın 8sinde ondan sonra iki kez adet gördüm ilki 36gün ikincisi 34gün sürmüştü ve şimdi ise halen bekliyorum işte cnm...
peki siz kac aydır deniyorsunuz ???

HAY ALLAH YA BAYA KARIŞIK OLMUŞ SENİN
BİZ 2 YILLIK EVLİYİZ 2 AYDIR DENİYORUZ EŞM KORUNDU BİZDE BEN HAP KULLANMADIM HİÇ AMA BAKSANA BEBEİŞLER NAZLI BAYA :çok üzgünüm:

HAY ALLAH YA BAYA KARIŞIK OLMUŞ SENİN
BİZ 2 YILLIK EVLİYİZ 2 AYDIR DENİYORUZ EŞM KORUNDU BİZDE BEN HAP KULLANMADIM HİÇ AMA BAKSANA BEBEİŞLER NAZLI BAYA :çok üzgünüm:

öyle cnm.... zaten boşgebelik nedir bilmezdik o zaman örenmiştik nasıl yıkılmıştım cok kötü bir durumdu ben hamilelik sırasında yurtdışına gitmiştim ailemi görmeye orda kontrol felan olmamıştım türkiyeye geri gelince randevu almıştık cok hevesliydim eşimde öyle sonucta 3aylık hamiledim bebegim ilk kez görecegiz ilk kez kalp atışlarını duyacagız diye ne kadar heyecanlıdık ama sonu hüsrandı muayene ederken sen eminmisin 12haftalık olduguna demişti doktorum bende evet hani son adet tahrimi söylemiştim doktor baktı baktı yok birşey sonunda kese görünmüştü ama bebiş yoktu işte cok yıkılmıştım nasıl aglıyordum kendimi tutamamıştım cok zordu .doktor şaka yapıyor bize sanmıştım ki gercekmiş.sonra kan tahlili yapmıştım doktorda emin olsun diye ztn 6000den 5000 e düşmüştüm biranda degerim tekrar kontrol olmuştum ve doktorum kesin sonuc boşgebelik demişti keseniz boş kürtaj olmanız gerekiyor demişti 6haftalıkken gelişme durmuşdu .........cok uzattım özür dilerim ama paylaşmak istedim sadece

öyle cnm.... zaten boşgebelik nedir bilmezdik o zaman örenmiştik nasıl yıkılmıştım cok kötü bir durumdu ben hamilelik sırasında yurtdışına gitmiştim ailemi görmeye orda kontrol felan olmamıştım türkiyeye geri gelince randevu almıştık cok hevesliydim eşimde öyle sonucta 3aylık hamiledim bebegim ilk kez görecegiz ilk kez kalp atışlarını duyacagız diye ne kadar heyecanlıdık ama sonu hüsrandı muayene ederken sen eminmisin 12haftalık olduguna demişti doktorum bende evet hani son adet tahrimi söylemiştim doktor baktı baktı yok birşey sonunda kese görünmüştü ama bebiş yoktu işte cok yıkılmıştım nasıl aglıyordum kendimi tutamamıştım cok zordu .doktor şaka yapıyor bize sanmıştım ki gercekmiş.sonra kan tahlili yapmıştım doktorda emin olsun diye ztn 6000den 5000 e düşmüştüm biranda degerim tekrar kontrol olmuştum ve doktorum kesin sonuc boşgebelik demişti keseniz boş kürtaj olmanız gerekiyor demişti 6haftalıkken gelişme durmuşdu .........cok uzattım özür dilerim ama paylaşmak istedim sadece

canim gercekten cok ama cok zor bir durum ben yazdiklarini okurken bile uzuldum bebisi bulupta kaybetmek katkat daha kotu ama cok sukur ki hamile kalabiliyorsun bu bile senin icin umut kapisi insallah en kisa zamanda saglikli bir sekilde hamile kalip bebgine kavusursun ( insallah hepimiz kavusuruz)

canim gercekten cok ama cok zor bir durum ben yazdiklarini okurken bile uzuldum bebisi bulupta kaybetmek katkat daha kotu ama cok sukur ki hamile kalabiliyorsun bu bile senin icin umut kapisi insallah en kisa zamanda saglikli bir sekilde hamile kalip bebgine kavusursun ( insallah hepimiz kavusuruz)

evet inşallah hepimiz birgün hamile kalırız :Saruboceq: saglıklı bir şekilde

öyle cnm.... Zaten boşgebelik nedir bilmezdik o zaman örenmiştik nasıl yıkılmıştım cok kötü bir durumdu ben hamilelik sırasında yurtdışına gitmiştim ailemi görmeye orda kontrol felan olmamıştım türkiyeye geri gelince randevu almıştık cok hevesliydim eşimde öyle sonucta 3aylık hamiledim bebegim ilk kez görecegiz ilk kez kalp atışlarını duyacagız diye ne kadar heyecanlıdık ama sonu hüsrandı muayene ederken sen eminmisin 12haftalık olduguna demişti doktorum bende evet hani son adet tahrimi söylemiştim doktor baktı baktı yok birşey sonunda kese görünmüştü ama bebiş yoktu işte cok yıkılmıştım nasıl aglıyordum kendimi tutamamıştım cok zordu .doktor şaka yapıyor bize sanmıştım ki gercekmiş.sonra kan tahlili yapmıştım doktorda emin olsun diye ztn 6000den 5000 e düşmüştüm biranda degerim tekrar kontrol olmuştum ve doktorum kesin sonuc boşgebelik demişti keseniz boş kürtaj olmanız gerekiyor demişti 6haftalıkken gelişme durmuşdu .........cok uzattım özür dilerim ama paylaşmak istedim sadece

hay allah ya üzücü olmuş hakkaten rabbim bidaha göstermesin
inş bu sefer bebiştir
allah yrd olsun hepimize cnm

hay allah ya üzücü olmuş hakkaten rabbim bidaha göstermesin
inş bu sefer bebiştir
allah yrd olsun hepimize cnm

inşallah cnm inşallah eger birgün hamile kalırsam olmaz inşallah bir daha ....
allah kimsenin başına böyle bir durum geitrmesin. saglıklı bebişler nasip etsin allahım hepimize

inşallah cnm inşallah eger birgün hamile kalırsam olmaz inşallah bir daha ....
allah kimsenin başına böyle bir durum geitrmesin. saglıklı bebişler nasip etsin allahım hepimize

AAAAAMMMMMMMMMMMMMMİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNN :CüvCüv:

aynen öyle recelim ....bugünde yok ...
kac gündür gelecek gibi hiss vardı hanı az cok anlıyor insan adet gelince ama gelmedi ve dünden beri hic hiss mis kalmadı sankı adet olmuşum bitmiş bile gibi anlamadıki....
yarın doktorumda randevum var bakalım neyin nesi hani hamilelik belirtim hicmi hic yok ztn dün gebelik testi yapmıştım negatif cıkmıştı....hakkımızda hayırlısı yaaa,keşke :emir_bebek:bebiş olsa ama nerdeeeeeee:sm_confused:

Bende hala bi gelişme yok. Ne adet gördüm, ne de hamileyim :kızgın: her ne şekilde olursa olsun bu durum bitsin artık diyorum .. Dr. den gelince iyi haberlerini bekliyorum, bol şans :Saruboceq:

bende 26 sında bekliyodum test yapmadım henüz çünkü olucam gibi hissediyorum. ama salı ya da çarş. kadar olmazsam yapıcam. dayanamıyorum çünkü

bende 26 sında bekliyodum test yapmadım henüz çünkü olucam gibi hissediyorum. ama salı ya da çarş. kadar olmazsam yapıcam. dayanamıyorum çünkü

hayırlısı nşallah
benimde 4 gün gecikti bu ay çok sinir bozucu yaa ama regl oldum malesef

yaman benim geçen ay 10 gün gecikti.16 sında olmalıydım 26sında oldum.belki tarih attı bilmiyorum.kantahlili bile yaptırmıştım geçen ay, seni anlıyorum.gerçekten sinir bozucu. aslında bu kadar düşünmesek daha güzel olucak ama malesef yapamıyoruz kadınsal güdülerimiz.hakkımızda hayırlısı olsun inş.

bende de bişey yok hala ,26 sındaydı ,dayanamayıp bu sabah test yaptım negatif çıktı.ne gelen var nede giden boshayallersmile.bakalım daha ne kadar beklicem adet olmak için ...bebiş bekleyişi eylül e kaldı besbellibilmiyorumkismile

kizlar sizde farkettinizmi bilmiyorum ama bu agustos ayinda neredeyse 10 bayandan 6 sinin regli baya gecikti bunllar icinde bende varim agustos topiginde iken yazmistim 3 agustos regl tarihimdi ama tam 14 unde oldum neden acaba herkese boyle oluyor cok merak ettim dogrusu

Bende hala bi gelişme yok. Ne adet gördüm, ne de hamileyim :kızgın: her ne şekilde olursa olsun bu durum bitsin artık diyorum .. Dr. den gelince iyi haberlerini bekliyorum, bol şans :Saruboceq:

asi den haber yokmuuuu

evet gittim cnm güzel haber veremiyecem :gitme: sonuc düşündügüm gibi cıktı
hamile degilim.
ama allahtan birşeyde yoktur kist felan filan vs. a.s
doktorum progestan diye birşey yazdı almam gerektigini söyledi başladım bugün.
ve 2ay dogum kontrol hapı önerdi adet düzenim düzelsin diye dogum kontrol hicmi hic kullanmak istemiyorum aslında ama ne yapalım.....boshayallersmile

artık :ecrin_bebek:senağlamabebek hayalını 2ay ertelememiz lazım malesef

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama senağlamasenağlamasenağlamasenağlama senağlamasenağlamasenağlamasenağlama senağlamasenağlamasenağlamasenağlama senağlamasenağlamasenağlamasenağlama senağlamasenağlamasenağlamasenağlama senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

oysakı cok istiyoruz iki ay hap kullan bırak bekle canım sıkkın yaaaa

bende ellendim kızlar artık tahhhhhhhh kasım ayını beklemem gerek offfffffffffofffffffffffff
senağlamasenağlamasenağlamasenağlama senağlamasenağlamasenağlamasenağlama senağlamasenağlamasenağlamasenağlama senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

çok üzgünüm :KK43: ama hep hayırlısı dedik belkide hayırlısı bu şekilde .. demek ki biraz daha zaman var :KK43: sağlıkta önemli belkide herşeyden önemli.. kist olmamasına da ayrıca sevindim.. bende dayanamadım demin test yaptım negatif.. sanırım ramazan bozdu düzenimizi..

Son düzenleme:
çok üzgünüm :KK43: ama hep hayırlısı dedik belkide hayırlısı bu şekilde .. demek ki biraz daha zaman var :KK43: sağlıkta önemli belkide herşeyden önemli.. kist olmamasına da ayrıca sevindim.. bende dayanamadım demin test yaptım negatif.. sanırım ramazan bozdu düzenimizi..

hic sorma recel ....... bu arada kabul ettim aradaşlık istegini :)
ben şimdi iki ay beklemek zorundayım yaaaa offfffffffoffffffffff
ama evet haklısın elbet saglık önde gider cnm ......
artık senden güzel haberler duymak isterim ama negatif diyorsun :uhm:

hic sorma recel ....... bu arada kabul ettim aradaşlık istegini :)
ben şimdi iki ay beklemek zorundayım yaaaa offfffffffoffffffffff
ama evet haklısın elbet saglık önde gider cnm ......
artık senden güzel haberler duymak isterim ama negatif diyorsun :uhm:

Evet bariz negatif gene.. Kötü düşünmek istemiyorum inş önemli bişi değildir .. bende hamile değilim demek ki.. ztn hiç umudum kalmadı daha test falanda yapmam 1 hafta daha olmazsam direk dr.. sıkıldım.. :kızgın:

X