!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

bu ay amada geciken oldu yaaaa ............cok tuhaf

Aslında ben kendi açımdan sebebini çözdüm.. Haziran ayında sıkı bi rejime girmiştim o zaman da 10 gün gecikmişti.. Dr gittim kaç kilo verdiğimi sordu, 3 dedim o zaman etkiliceni sanmıyorum dedi ama yanıldı... temmuz gayet ii geçti ağustos gene pert.. Malum ramazan.. bence yemek oldukça etkiliyor.. artık böyle düşünüyorum. :kızgın:

Ben bu ay dersişme çalışmadım o yüzden beklenti yok :) kaldı ki adet görmedim nasıl çalışıcam :KK70: artık ekime kaldım ben..

Ben bu ay dersişme çalışmadım o yüzden beklenti yok :) kaldı ki adet görmedim nasıl çalışıcam :KK70: artık ekime kaldım ben..

bende göremedim daha ama gördükten sonra demeler yapcan yapmazsan ztn olmaz denemeler olmadan nasıl olur:kedi::kedi::kedi::kedi::kedi::kedi:

Sonunda 2 Eylülde adet gördüm.. ilk çalışmaya bu ay başlıcaz artık .. Hbr edeyim dedim :sm_cool:

rabbim yeni ayda hepimizi hamiş etsn inşallah
bayramda az gezin çok çalışın emi kızlar Şeniz :CüvCüv: :KK1:

Ya artık artık bu bat sat ay takibini bırakmam lazım :/

Kizlar 1 hafta once yumurtlamam oldu fakat halen asiri derecede akintim var ayakdayken sanki idrarimi yapiyorum gibi sicaklik hissediyorum ve kosarak gttgimde sut gbi akinti oldugunugoruyorum neden oluo sizce

X