Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

kızlar ben regli oldum geldi yine kırmızılar bu ay da olmadı ne yazıkki demek ki nasip değilmiş anne olmak için henüzz daha vaktim varmışş ama üzülmedim çünkü alıştım artık eşime aşılama yaptıralım dedim kabul etmedii o yüzden moralim bozuk biraz bi türlü aşılama konusunda eşimi ikna edemiyorum hiç yanaşmıyo doğal yolla çocuğumuz olsun istiyoo ama olmuyo olmuyoo iştee neden bunu anlamamakta güçlük çekiyoo aşılamada doğal bi yöntem ama kabul etmiyoo iştee daha zamanımız var olur diyo çocuğumuz ama çevredeki insanlar sorunca hep ben cevap vermek zorunda kalıyorumm çok sıkıldım artık bu ay full çalışmıştık ilk olarak ama yine olmadı olmadı nasip değilmişş bu sefer yakı işlemi uygulucam bakalım olcak mı adetim bitsin eczaneden alıcam inşallah tutar da hamile kalırımm.....

canım üzülme hakkında herşeyin hayırlısı.allah en kısa zamanda bebeğine kavuşmayı nasip etsin.

kızlar ben regli oldum geldi yine kırmızılar bu ay da olmadı ne yazıkki demek ki nasip değilmiş anne olmak için henüzz daha vaktim varmışş ama üzülmedim çünkü alıştım artık eşime aşılama yaptıralım dedim kabul etmedii o yüzden moralim bozuk biraz bi türlü aşılama konusunda eşimi ikna edemiyorum hiç yanaşmıyo doğal yolla çocuğumuz olsun istiyoo ama olmuyo olmuyoo iştee neden bunu anlamamakta güçlük çekiyoo aşılamada doğal bi yöntem ama kabul etmiyoo iştee daha zamanımız var olur diyo çocuğumuz ama çevredeki insanlar sorunca hep ben cevap vermek zorunda kalıyorumm çok sıkıldım artık bu ay full çalışmıştık ilk olarak ama yine olmadı olmadı nasip değilmişş bu sefer yakı işlemi uygulucam bakalım olcak mı adetim bitsin eczaneden alıcam inşallah tutar da hamile kalırımm.....

hayırlısı olsun, hayırlı zamanda gelir bebişin inşallah...

merhaba hanımlar, bu ay 3 denememizdi 1 ağustosu yani pazar gününü bekliyorum. Geçen ay 2 gün gecikmem olmuştu kan testimde beta hcg 7,6 çıkmıştı ve hemen ertesi sabah yani gecikmenin 3. günü kanamam oldu :KK43: hem ovulasyon testi kullanarak yumurtlama takibi yapmıştım hem de doktor kontrolünde. bu ay da sadece ovulasyon testi kulandım. Fakat yumurtlama günüm tatile denk geldi ve 1 hafta boyunca hergün yollardaydık ve hergün yüzdüm bunun bir sakıncası olur mu bilmiyorum hayırlısı artık...Kasıklarım 2 gündür ağırıyor ara ara sancı oluyor, göğsüm de bu sabahtan itibaren şişti ve ağırıyor.bakalım pazartesi sabahına yani ayın 2si sabahına kadar bekleyeceğim... Hepimiz için hayırlı olanı diliyorum...

Ben öğleyin adet oldum :KK43: Bu ay hayırlısı değilmiş demek ki kısmet bir dahaki aya inşallah...

olsun taf dediğin gibi herşeyin hayırlısı benimde 10 gün gecikmişti ama bişi çıkmadı, korunmasız 6. ayım bu ay. bakalım bu ay neler olucak

X