Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

kızlar bende hala gelen giden yok 20de olmam gerekdi
dayanamadım test yaptım ama sonuç negetif yarın için randevu aldım kanda baktıracağim artıkk
inaşllah geliyordur meleğim
hiç daha adetimin geciktiğini bilmem bakalım hayırlısı

bu ay çok ümitliyim canımm gün aşırı denedik çünkü:kedi: ama tedavi falan olmuyoruz en son doktora gittiğimizde pisikolojik olarak etkilendiğimden dolayı hamile kalamadığımı söylemişti yani çok düşündüğüm için :gitme:hamile kalmamı geciktiriyormuşum ama elimde değilki insan ister istemez düşünmeden yapamıyo acaba bu ay oldumu ,hamilemiyim değilmiyim gibi kendime bi ton sorular soruyorum bu son iki aydır pek düşünmemeye gayret ediyorum ama kısmet bakalım inşallah:CüvCüv: hamile kalmışımdır 10 gün kaldı beklenmeye reglime içime doğuyo ya bu ay kesin oldu diyorum çünkü rüyalarımda da hep bebeğimi görüyorum ya bana malum oluyo yada yavaş yavaş kafamçokkarıştıkafayı yiyorum allah olmayan herkese versin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

allah gönlüne göre versin canım.inşallah hamilesindir ve en kısa zamanda bebeğine kavuşursun.benimde adet tarihim dündü henüz bişey yok.sabah dayanmayıp test yaptım sonuç negatif.hayırlısı.inşallah hamileyimdir........

:2:günaydın kızlar benim adım listede var 19 temmuzdu ama malesef bugün adet oldum bir daha ki aya kaldım malesef

allah gönlüne göre versin canım.inşallah hamilesindir ve en kısa zamanda bebeğine kavuşursun.benimde adet tarihim dündü henüz bişey yok.sabah dayanmayıp test yaptım sonuç negatif.hayırlısı.inşallah hamileyimdir........

inşallah hamilesindir canım idrar testnde gebelik geç çıkıyo zaten o yüzden içini ferah tut allahım isteyen herkese versin...:Saruboceq::Saruboceq:

selammm nasılsınız kızlarrrr..
ben taşındım yerleştim...internetim bugün bağlandı hamile kalan arkadaşları tebrik ediyorum darısı biz isteyenlerin başına olsun inş... aminnnnnnnnnnn

hoşgeldinnn canımm seni tekrar aramızda görmek ne güzell yeni evin hayırlı olsun inşallah sana uğur getirir ve hamiş kalırsın tatlım:CüvCüv::dance: ben çok iyiyim sabırsızlıkla regli günümü bekliyorum 9 gün kaldı bakalım inşallah hamileyimdirr:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar günaydın
ben bugün adet oldum maalesef klomen işe yaramadımafoldumben
inşaallah diğer arkadaşlarımız hamile kalmıştır dualarım sizinle canlarım:Saruboceq:

arkadaşlar günaydın
ben bugün adet oldum maalesef klomen işe yaramadımafoldumben
inşaallah diğer arkadaşlarımız hamile kalmıştır dualarım sizinle canlarım:Saruboceq:

kısmet değilmiş demek canımm olsun üzülmee inşallah ağustosta seni hamile olarak görürüz tatlımm yeni ay yeni umut demek...

Günaydın herkese
bende yeni katıldım aranıza :)
31 temmuz u bekliyorum 6 ay oldu deniyoruz inşallah bu ay olur :Saruboceq:

selam kızlar; benim 30 temmuz adet günüm heycanla bekliyorum inşallah hamile kalmışımdır:):) sizlerin regl günü ne zaman herkes yazsın burdan regli gecikmelerini takip edip kimler :hamiş kalmış:) sevinçlerimizi :1hug:üzüntülerimizi birlikte paylaşalım:) haydii kızlarrrr burda toplanalım inşallah bu topik hepimize uğurlu gelir..

!!!!!!!!!!TEMMUZ ve AĞUSTOS AYI REGL GÜNÜNÜ HEYCANLA BEKLEYENLER!!!!!!!!!

____________________________________________________( :SONUÇ:

baby2435 ..............14. DENEME.................... .......30 temmuz......................
elifkerim .................6. DENEME............................31 temmuz.....................

Gamzelikiz........................................ ..................7 ağustos.........................

miray_80 .................................................. .........28 temmuz....................
aydnkl .................................................. .............1 temmuz..(.pozitif).hamile tebrikler :)

eylemsevcan .................................................. ....10 temmuz..(pozitif) hamile tebrikler:)
seabird67 .................................................. .........19 temmuz....negatif yeni ay yeni umut...
16pervin16 .................................................. .........20 temmuz......................
duruşah .................................................. ..............4 temmuz..(pozitif) tebriklerrr canımm.
gamzeliiii .................................................................5 temmuz....negatif :KK43: yeni ay yeni umut
şeker_leblebi ............................................................24 temmuz.........................
life_city ....................2.DENEME................................25 temmuz........................
butterfly9222 ............1.DENEME.................................16 temmuz...(pozitif ) tebrikler canım.
nihan81 .......................................................................17 temmuz...(negatif)...................
fundaay ...................4.DENEME...................................24 temmuz.......................
menekse6734 ................................................................ .................(pozitif hamile tebrikler:)
bebeg ...........................................................................22 temmuz.......................
eneplnAr ........................................................................22 temmuz.......................
ikratu ...............................................................................24 temmuz..........................
firegirl986 ..........................................................................22 temmuz............................
dLg .......................2 DENEME...........................................21 temmuz...(negatif)...............
women ..................10 DENEME.........................................20 temmuz...........................
bebegim_01 .......................................................................20 temmuz............................
DEW77 ................6 DENEME.....aşılama sonucunu bekliyor............................................
canom_14 ...........................................................................2 haftalık hamile tebrikler............
tubakeskin .........................................................................28 temmuz................................

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz:):):)

günayydınn kızlarrr
ben bu sabah ikinci çizgiyi gördmm
ama kan testiyle onaylatıcam bugün
size yine haber veririm.

tebrikler canım :)
darısı başımıza
siteye girer girmez mutlu bir haber gördüm çok mutlu oldum senin adına

selam kızlar benimde 16 temmuzda olmam gerekiyodu ama hala olmadım. bu arada test yaptım ama negatifti p.tesi'ye kadar olmazsam p.tesi kan testi yaptırıcamm

selam kızlar; benim 30 temmuz adet günüm heycanla bekliyorum inşallah hamile kalmışımdır:):) sizlerin regl günü ne zaman herkes yazsın burdan regli gecikmelerini takip edip kimler :hamiş kalmış:) sevinçlerimizi :1hug:üzüntülerimizi birlikte paylaşalım:) haydii kızlarrrr burda toplanalım inşallah bu topik hepimize uğurlu gelir..

!!!!!!!!!!TEMMUZ ve AĞUSTOS AYI REGL GÜNÜNÜ HEYCANLA BEKLEYENLER!!!!!!!!!

____________________________________________________( :SONUÇ:

baby2435 ..............14. DENEME.................... .......30 temmuz......................
elifkerim .................6. DENEME............................31 temmuz.....................

Gamzelikiz........................................ ..................7 ağustos.........................

miray_80 .................................................. .........28 temmuz....................
aydnkl .................................................. .............1 temmuz..(.pozitif).hamile tebrikler :)

eylemsevcan .................................................. ....10 temmuz..(pozitif) hamile tebrikler:)
seabird67 .................................................. .........19 temmuz....negatif yeni ay yeni umut...
16pervin16 .................................................. .........20 temmuz......................
duruşah .................................................. ..............4 temmuz..(pozitif) tebriklerrr canımm.
gamzeliiii .................................................................5 temmuz....negatif :KK43: yeni ay yeni umut
şeker_leblebi ............................................................24 temmuz.........................
life_city ....................2.DENEME................................25 temmuz........................
butterfly9222 ............1.DENEME.................................16 temmuz...(pozitif ) tebrikler canım.
nihan81 .......................................................................17 temmuz...(negatif)...................
fundaay ...................4.DENEME...................................24 temmuz.......................
menekse6734 ................................................................ .................(pozitif hamile tebrikler:)
bebeg ...........................................................................22 temmuz.......................
eneplnAr ........................................................................22 temmuz.......................
ikratu ...............................................................................24 temmuz..........................
firegirl986 ..........................................................................22 temmuz............................
dLg .......................2 DENEME...........................................21 temmuz...(negatif)...............
women ..................10 DENEME.........................................20 temmuz...........................
bebegim_01 .......................................................................20 temmuz............................
DEW77 ................6 DENEME.....aşılama sonucunu bekliyor............................................
canom_14 ...........................................................................2 haftalık hamile tebrikler............
tubakeskin .........................................................................28 temmuz................................

BENİDE LİSTENE EKLERMİSİN CANIM....17.HAZİRANDA KIRMIZI KART YEDİM,ADET DÖNGÜM ŞUAN 35.GÜN YANİ 20.-21.AGUSTOS ADET GÜNÜM OLSA GEREK İNŞALLAH BU SEFER OLMAM VE HAMİŞ KALIRIM:Saruboceq:

banada negatif yazabilirsiniz bugün kırmızıları gördüm malesef :KK43:((
hayırlısı olsun demekten başka çare yok

banada negatif yazabilirsiniz bugün kırmızıları gördüm malesef :KK43:((
hayırlısı olsun demekten başka çare yok

güle güle temmuz gelsin ağustos boşver arkadaşım. annemin bana sürekli sölediği şeyi sizinle de paylaşmak istiyorum; amaaann gününü yaşa, sonra nasıl olsa istediklerini yapamayacaksın, uykunu uyu, gezmeni gez... gibi
herşeyin bi zamanı var, hepimiz için hayırlısı olsun

X