Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

babay canım bende hazıran 10 da adetım bıtmıstı ertesı gun basladık 1 gun arayla yaptık her gun hergun yapmak ıyı degılmıs spermlerın kalıtesını dusuruyormus bılgın olsunnnnn bır gun arayla yapmak daha saglıklı

merhaba arkadaşlar bende hamile kalamayanlardanım :KK43: ağustosun 3'ünde 2 sene olacak çalışmalara başlayalı ama hala yok bu ay çok şüpheleniyorum kendimden klomen kullandım midem kalkıyor,burnum kaşınıyor,kasıklarım ara ara ağrıyor,çok acıkıyorum,ayrıca göğsümde hafif hafif damarlar belirdi adet günüm 20 temmuz benide eklermisiniz listeye
allah hepimize bebeş versin canlarım:emir_bebek:

Selam kızlar,

Maalesef ben cumartesi kırmızı kartı yedim :KK43:

Napalım bu ay da kısmet değilmiş... Hayırlısı

merhaba kızlar bende kırmızıları gördüm bu ay hemde 4 gün erken geldi ümidim bidahaki aya inşallah

kızlarrr adetim 24 temmuz ben bugün predictor idrar testi yaptım sonuç negatif:KK43:ağladım üzüldüm gene günüme sabredemedim...

merhaba kızlar bende kırmızıları gördüm bu ay hemde 4 gün erken geldi ümidim bidahaki aya inşallah
canım benımde bu ay 4 gun önce olduu neden oldu anlamadımm...kısmett dıyelımm
kızlarrr adetim 24 temmuz ben bugün predictor idrar testi yaptım sonuç negatif:KK43:ağladım üzüldüm gene günüme sabredemedim...

yaaaaaaaa yapma canım daha var umıdımızı kaybetmeyelım lutfen moralını yuksek tutt canımm

Kızlar dün test yaptım sonuç pozitif ilk denememizdi adet günüm 16 temmuzdu bir kaç gün önceden sabah bulantılarım başladı ama yinede ben çok hiç beklemiyodum ne bileyim hemen ilk birliktelikte tutmaz diye düşünüyodum neyse allah gönlüme göre verdi...allah sizlerede nasip etsin inşaallah bozmayın moralinizi bir süre pc de yokum kızlar döndüğümde görüşürüz

Kızlar dün test yaptım sonuç pozitif ilk denememizdi adet günüm 16 temmuzdu bir kaç gün önceden sabah bulantılarım başladı ama yinede ben çok hiç beklemiyodum ne bileyim hemen ilk birliktelikte tutmaz diye düşünüyodum neyse allah gönlüme göre verdi...allah sizlerede nasip etsin inşaallah bozmayın moralinizi bir süre pc de yokum kızlar döndüğümde görüşürüz

tebrik ederim canımm hayırlısı olsun inşallah allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin darısı benim ve olmayanların başına k.i.b tatlıma.s.

kızlarr adetime son 11 gün kaldı merakla bekliycem inşallah tutmuştur ya:kedi: şimdiden hayırlısı neyse o olsun:teytey:

selam kızlar; benim 29 temmuz adet günüm heycanla bekliyorum inşallah hamile kalmışımdır:):) sizlerin regl günü ne zaman herkes yazsın burdan regli gecikmelerini takip edip kimler :hamiş kalmış:) sevinçlerimizi :1hug:üzüntülerimizi birlikte paylaşalım:) haydii kızlarrrr burda toplanalım inşallah bu topik hepimize uğurlu gelir..

!!!!!!!!!!TEMMUZ ve AĞUSTOS AYI REGL GÜNÜNÜ HEYCANLA BEKLEYENLER!!!!!!!!!

____________________________________________________( :SONUÇ:

baby2435 ..............14. DENEME.................... .......29 temmuz......................

Gamzelikiz........................................ ..................7 ağustos.........................

miray_80 .................................................. .........28 temmuz....................
aydnkl .................................................. .............1 temmuz..(.pozitif).hamile tebrikler :)

eylemsevcan .................................................. ....10 temmuz..(pozitif) hamile tebrikler:)
seabird67 .................................................. .........19 temmuz.....................
16pervin16 .................................................. .........20 temmuz......................
duruşah .................................................. ..............4 temmuz..(pozitif) tebriklerrr canımm.
gamzeliiii .................................................................5 temmuz....negatif :KK43: yeni ay yeni umut
şeker_leblebi ............................................................24 temmuz.........................
life_city ....................2.DENEME................................25 temmuz........................
butterfly9222 ............1.DENEME.................................16 temmuz...(pozitif ) tebrikler canım.
nihan81 .......................................................................17 temmuz...(negatif)...................
fundaay ...................4.DENEME...................................24 temmuz.......................
menekse6734 ................................................................ .................(pozitif hamile tebrikler:)
bebeg ...........................................................................22 temmuz.......................
eneplnAr ........................................................................22 temmuz.......................
ikratu ...............................................................................24 temmuz..........................
firegirl986 ..........................................................................22 temmuz............................
dLg .......................2 DENEME...........................................21 temmuz...(negatif)...............
women ..................10 DENEME.........................................20 temmuz...........................
bebegim_01 .......................................................................20 temmuz............................
DEW77 ................6 DENEME.....aşılama sonucunu bekliyor............................................
canom_14 ...........................................................................2 haftalık hamile tebrikler............
tubakeskin .........................................................................28 temmuz.................................

yeni hamilemizi tebrik ediyoruma.s.

canım benımde bu ay 4 gun önce olduu neden oldu anlamadımm...kısmett dıyelımm

yaaaaaaaa yapma canım daha var umıdımızı kaybetmeyelım lutfen moralını yuksek tutt canımm

artık moralim çok bozuk benim yaa,isyana girmek istemiorum.tmm 4. denememiz ama zaten ilk bebeğin kaybını atlatamamışmki ben..bi umut bu aya bağlanmıştım...içimin daralmasını anlatamam,ewdeyim tek iş yapamıyorum,sanki tek moral kaynağım buydu..zaten kilolarıma da takmış durumdayım...

neyse yeni hamileleri tüm içtenliğimle tebrik ederim hihoyyyt

artık moralim çok bozuk benim yaa,isyana girmek istemiorum.tmm 4. denememiz ama zaten ilk bebeğin kaybını atlatamamışmki ben..bi umut bu aya bağlanmıştım...içimin daralmasını anlatamam,ewdeyim tek iş yapamıyorum,sanki tek moral kaynağım buydu..zaten kilolarıma da takmış durumdayım...

canım üzülme herşey allahtan.ümidini kaybetme.benimde beklenen adet günüm yarın dayanamayıp idrar testi yaptım.sonuç negatif.allah hakkıızda herşeyin hayırlısını versin.

renglim 5 gün geçti bende hamile olabilirim sanırım test almadım birazcık korkuyorum sanırım bebek olur diye sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

aynı durumda olanlardan biri de benim ,bende mayıs ayında kürtaj oldum boşgebelikten dolayı üc ay boyunca hamile sanmıştım kendimi şimdi ise aradan 2ay gecti ve hamile olsaydım 5aylıktı ama olmadı senağlama
ben tam kendimi toparlıyorum derken bilmeyenler soruyor hamilelik nasıl gidiyor diye artık anlatmak gelmiyor icimden icim icimi yiyiyor yaralanıyorum ...
bu ayda olmadı :çok üzgünüm:

seni çok iyi anlıyorum canım lütfen moralini yüksek tutmaya çalış bazenn bende isyan ediyorumm ağlıyorum geceleri rüyamda ya kendimi hamile yada yeni doğum yapmış bebeğimi severken görüyorum uyandığımda bunların hepsinin rüya olduğunu bilmek beni çıldırtıyo saatlerce ağlıyorum ama beklemekten başka elimden gelen bişi yok ama herşey allahtan işte bizim daha zamanımız varmış demek 30 temmuz regl günüm inşallah bu sefer tutmuştur umuduyla bekliyorumm allah olmayan herkese nasip etsin canımm:Saruboceq::Saruboceq:

aynı durumda olanlardan biri de benim ,bende mayıs ayında kürtaj oldum boşgebelikten dolayı üc ay boyunca hamile sanmıştım kendimi şimdi ise aradan 2ay gecti ve hamile olsaydım 5aylıktı ama olmadı senağlama
ben tam kendimi toparlıyorum derken bilmeyenler soruyor hamilelik nasıl gidiyor diye artık anlatmak gelmiyor icimden icim icimi yiyiyor yaralanıyorum ...
bu ayda olmadı :çok üzgünüm:

üzülme canımm herşey allahtan inşallah önümüzdeki ay hamile kalırsın ve mutlu haberlerini alırız bana da herkes soruyo daha bebek yok mu diye içten içe üzülüyorum ama insan olmuyo diye söyleyemiyo işte henüz düşünmüyorum deyip geçiştiriyorum napalım allah vermedikten sonra yapcak bişi yok:sm_confused:

selam kızlar bendaha regli olmadım 10 gun gectı gunum dun test yaptım cıkmadı bozuktu herhalde ta ortada cıktı cızgı nebılıyım hamıle olabılırmıyım kızlar kant estı yaptırma ımkanım yok cok uzak hastane yardım kızlar

selam kızlar bendaha regli olmadım 10 gun gectı gunum dun test yaptım cıkmadı bozuktu herhalde ta ortada cıktı cızgı nebılıyım hamıle olabılırmıyım kızlar kant estı yaptırma ımkanım yok cok uzak hastane yardım kızlar

canım 10 geçtiyse büyük ihtimal :CüvCüv:hamilesin tatlım hayırlısı olsun bence eczaneden bi test daha al ve hemen yap sonucu yaz canım bekliyorumm inşallah hamilesindir hadi bakalımyerimseniben

X