!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

Evet bariz negatif gene.. Kötü düşünmek istemiyorum inş önemli bişi değildir .. bende hamile değilim demek ki.. ztn hiç umudum kalmadı daha test falanda yapmam 1 hafta daha olmazsam direk dr.. sıkıldım.. :kızgın:

cok üzücü oluyor böyle durumlar sagolsun eşimde destekci oluyor cok şükür.......
kısmet degilmiş demek ......... ama belki sende bir gelişme olur ????

cok üzücü oluyor böyle durumlar sagolsun eşimde destekci oluyor cok şükür.......
kısmet degilmiş demek ......... ama belki sende bir gelişme olur ????

Gerçekçi düşündüğüm zaman bence umut kalmadı.. Tabi ki Allah bilir.. Artık gelişme olursa yazarım bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
Gerçekçi düşündüğüm zaman bence umut kalmadı.. Tabi ki Allah bilir.. Artık gelişme olursa yazarım bilmiyorumkismile

evet cnm mutlaka haberdar et merak ederim ben seni ??? inş güzel haberlerle gelirsin!!!

sen istanbullun neresinde kalıyorsun???

O taraf bana hiç ist gibi gelmiyo :eek:

AVURPA YAKASINA ALIŞMIŞSIN ONDAN ...MESELA BENDE AVRUPA YAKASINA GELİNCE BANA COK KALABALIK GELİYOR HEHEHE........

ZATEN BEN İKİ BUCUK YILDIR TÜRKİYEDE YAŞIYORUM DAHA ÖNCE ALMANYADA YAŞIYORDUM.25YIL ALMANYADA YAŞADIM a.s

AVURPA YAKASINA ALIŞMIŞSIN ONDAN ...MESELA BENDE AVRUPA YAKASINA GELİNCE BANA COK KALABALIK GELİYOR HEHEHE........

ZATEN BEN İKİ BUCUK YILDIR TÜRKİYEDE YAŞIYORUM DAHA ÖNCE ALMANYADA YAŞIYORDUM.25YIL ALMANYADA YAŞADIM a.s

Ztn öyle oldukça kalabalık. herkes üstüste. bende nefret ederim kalabalıktan.. almanyadan kesin dönüş niye oldu ? özel değilse mrk ettim.. turkbayragi

Ztn öyle oldukça kalabalık. herkes üstüste. bende nefret ederim kalabalıktan.. almanyadan kesin dönüş niye oldu ? özel değilse mrk ettim.. turkbayragi

aşk:asigim: beni getirdi türkiyeye...........
zaten türkiyeyi hep severdim kısmet bu zamanaymış:sm_cool:

Bende hala olmadım.. Eylüle mi sekicem ben şimdi :eek:lmaz: Yarın test yapıcam gene, yazıcam sonucu..

Bende hala olmadım.. Eylüle mi sekicem ben şimdi :eek:lmaz: Yarın test yapıcam gene, yazıcam sonucu..

hayırlısı canım hayırlısı bende eylül topigine gececegim :KK1:
bu ay olmadı eylülde bakalım neler olcak bu arada dogum k. almayı düşünmüyorum ....
eylül icin bir deneme daha yapalım kısmet işi ..............

hayırlısı canım hayırlısı bende eylül topigine gececegim :KK1:
bu ay olmadı eylülde bakalım neler olcak bu arada dogum k. almayı düşünmüyorum ....
eylül icin bir deneme daha yapalım kısmet işi ..............

Ben eylülde beklemiyorum çünkü ayıptır söylemesi ramazan dolayısıyla pek bişi olmadı.. ztn olsun diye bi çabamız yok bizim .. adet gecikince gündeme geldi bu konu :) Hayırlısı artık.. ama ilaçları kullanmamak doğru mu sence :kedi:

Ben eylülde beklemiyorum çünkü ayıptır söylemesi ramazan dolayısıyla pek bişi olmadı.. ztn olsun diye bi çabamız yok bizim .. adet gecikince gündeme geldi bu konu :) Hayırlısı artık.. ama ilaçları kullanmamak doğru mu sence :kedi:

ben dogum kontrol hapını kullanmak istemiyorum acıkcası .......
ztn daha adet olamadımda bekliyorum hala ve şu progestan bana yan etki yapıyor sanırım
dün gece af edersin wcye giderken baş dönmesi oldu sonra yattaga yattınca hic kendimde degildim sabah kalkınca eşim anlattı dün gece hic iyi degildin aglıyordun başım dönüyor uyumak istiyorum uyuyamıyroum felan filan bagırıp durmuşum o beni sakinleştirmiş öyle uyumuşum..........

ben dogum kontrol hapını kullanmak istemiyorum acıkcası .......
ztn daha adet olamadımda bekliyorum hala ve şu progestan bana yan etki yapıyor sanırım
dün gece af edersin wcye giderken baş dönmesi oldu sonra yattaga yattınca hic kendimde degildim sabah kalkınca eşim anlattı dün gece hic iyi degildin aglıyordun başım dönüyor uyumak istiyorum uyuyamıyroum felan filan bagırıp durmuşum o beni sakinleştirmiş öyle uyumuşum..........

Progestan düşük tehlikesine karşı rahim duvarını kalınlaştıyor die biliyorum.. hatta düşük tehlikesi olan bi arkadaşım iğnelerini vuruluyor sabah akşam.. doktorunla konuşma şansın varsa sor bence.. belki kesmeni söyler.. vereliniortak

X