Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

kızlar merhaba.son adet tarihihim 21 haziran.pek ümidim olmasada inşallah bu ay hamileyimdir.şeker-leblebi gibi benimde yarın evlilik yıl dönümüm inşallah mutlu haberi alırım.yalnız test için yarın erkenmi acaba adetime 7 gün var daha

Günaydın kızlar,
Benim son adetim 8 gün gecikmeli olarak 04 temmuzda oldu.Yanlzıca merak ediyorum bu 8 gün içerisinde bengebelik testi yaptım hafiften silik çizgi çıktı..tam kan tahlili yapılacaktı regl oldum..kafam karıştı.adet üzerine görme olabilirmi diyeceğim am aumutlanmak istemiyorum..salı günü dr randevum gerçi...hayırlısı olsun..

Günaydın kızlar,
Benim son adetim 8 gün gecikmeli olarak 04 temmuzda oldu.Yanlzıca merak ediyorum bu 8 gün içerisinde bengebelik testi yaptım hafiften silik çizgi çıktı..tam kan tahlili yapılacaktı regl oldum..kafam karıştı.adet üzerine görme olabilirmi diyeceğim am aumutlanmak istemiyorum..salı günü dr randevum gerçi...hayırlısı olsun..

üstüne görmüş de olabilirsin canım hayırlısı olur inşallahh

kızlar merhaba.son adet tarihihim 21 haziran.pek ümidim olmasada inşallah bu ay hamileyimdir.şeker-leblebi gibi benimde yarın evlilik yıl dönümüm inşallah mutlu haberi alırım.yalnız test için yarın erkenmi acaba adetime 7 gün var daha

canımm henüz test yapman için çok erken eğer hamileysen bile teste çıkmaz o yüzden regl gününü bekle derim yada kan testi yaptırarak hemen sonucu öğrenebilirsin hayırlısı olsun canımmm:teytey:

Merhaba arkadaşlar,

Ben de adımı listeye yazdırdım ortadan kayboldum gibi oldu ama gerçekten çok işlerim vardı... Bu arada bir sürü hamilemiz olmuş, hepsini kocaman öpüyorum ve kutluyorum inşallah rahat bir hamilelik olur...

Reglime 2 gün kaldı... Göğüslerim şişti genelde uçları hassas, karnım doymak bilmiyor :))Ayrıca rüyalarım garipleşti... Psikolojikman kafayı mı yedim yoksa gerçekten meleğim benle mi bilemiyorum :))

Bu arada bizim teoride 6 aydır ama doğru düzgün 2 kere yapabildik... Diğer aylarda yumurtlama günümde eşim şehir dışında oluyordu... Baby2435 kaçıncı denememiz olduğuna sen karar ver artık...:))

SLM KIZLAR

BİZDE BİR BEBİŞ İSTİYORUZ :Saruboceq:

BUNDAN 2AY ÖNCE 3AYLIKKEN BOŞ GEBELİK NEDEN İLE KÜRTAJ OLMUŞTUM,
KÜRTAJ GÜNÜM 8.MAYISDI VE KÜRTAJDAN SONRAKİ ADETİM 13.HAZİRANDA OLDUM
YANİ 36/37GÜN SONRA VE ŞİMDİ TAM OLARAK ADETİM NE ZAMAN GELİR BİLMİYORUM
KAFAM KARIŞIK ......
10.TEMMUZDA (28.GÜN) KAN TESTİ YAPTIRDIM 1.00 CIKTI YANİ NEGATİF
VE BUGÜN GEBELİK TESTİ YAPTIM (33.GÜN) YİNE NEGATİF SİZCE ERKEN Mİ YAPMIŞIM BU TESTLERİ YARDIMCI OLUN LÜTFEN........
SANKİ ADET OLUCAM GİBİ KAC GÜNDÜR AMA GELMİYOR İNŞALLAH GELMEZ

Merhaba arkadaşlar,

Ben de adımı listeye yazdırdım ortadan kayboldum gibi oldu ama gerçekten çok işlerim vardı... Bu arada bir sürü hamilemiz olmuş, hepsini kocaman öpüyorum ve kutluyorum inşallah rahat bir hamilelik olur...

Reglime 2 gün kaldı... Göğüslerim şişti genelde uçları hassas, karnım doymak bilmiyor :))Ayrıca rüyalarım garipleşti... Psikolojikman kafayı mı yedim yoksa gerçekten meleğim benle mi bilemiyorum :))

Bu arada bizim teoride 6 aydır ama doğru düzgün 2 kere yapabildik... Diğer aylarda yumurtlama günümde eşim şehir dışında oluyordu... Baby2435 kaçıncı denememiz olduğuna sen karar ver artık...:))

hayırlısı olsun canım inşallah hamilesindir bende şuan yumurtlama günümdeyim ama kociş işten yorgun geldiği için pek yapamıyoruzz ama inşallah hamile kalırım ya:):):)

SLM KIZLAR

BİZDE BİR BEBİŞ İSTİYORUZ :Saruboceq:

BUNDAN 2AY ÖNCE 3AYLIKKEN BOŞ GEBELİK NEDEN İLE KÜRTAJ OLMUŞTUM,
KÜRTAJ GÜNÜM 8.MAYISDI VE KÜRTAJDAN SONRAKİ ADETİM 13.HAZİRANDA OLDUM
YANİ 36/37GÜN SONRA VE ŞİMDİ TAM OLARAK ADETİM NE ZAMAN GELİR BİLMİYORUM
KAFAM KARIŞIK ......
10.TEMMUZDA (28.GÜN) KAN TESTİ YAPTIRDIM 1.00 CIKTI YANİ NEGATİF
VE BUGÜN GEBELİK TESTİ YAPTIM (33.GÜN) YİNE NEGATİF SİZCE ERKEN Mİ YAPMIŞIM BU TESTLERİ YARDIMCI OLUN LÜTFEN........
SANKİ ADET OLUCAM GİBİ KAC GÜNDÜR AMA GELMİYOR İNŞALLAH GELMEZ

inşallah hamilesindir canım bence biraz daha bekle belki gelir adetin ama inşallah olmazsın da bebişin seninledir:)

selam kızlar; benim 29 temmuz adet günüm heycanla bekliyorum inşallah hamile kalmışımdır:):) sizlerin regl günü ne zaman herkes yazsın burdan regli gecikmelerini takip edip kimler :hamiş kalmış:) sevinçlerimizi :1hug:üzüntülerimizi birlikte paylaşalım:) haydii kızlarrrr burda toplanalım inşallah bu topik hepimize uğurlu gelir..

!!!!!!!!!!TEMMUZ ve AĞUSTOS AYI REGL GÜNÜNÜ HEYCANLA BEKLEYENLER!!!!!!!!!

____________________________________________________( :SONUÇ:

baby2435 ..............14. DENEME.................... .......29 temmuz......................

Gamzelikiz........................................ ..................7 ağustos.........................

miray_80 .................................................. .........28 temmuz....................
aydnkl .................................................. .............1 temmuz..(.pozitif).hamile tebrikler :)

eylemsevcan .................................................. ....10 temmuz..(pozitif) hamile tebrikler:)
yumurcek .................................................. .........10 temmuz..................
cevizlikek .................................................. .........16 temmuz...................
seabird67 .................................................. .........19 temmuz.....................
muntazaman .................................................. .....17 temmuz.......................
16pervin16 .................................................. .........20 temmuz......................
duruşah .................................................. ..............4 temmuz..(pozitif) tebriklerrr canımm.

simiramis ................................................................17 temmuz...........................
gamzeliiii .................................................................5 temmuz....negatif :KK43: yeni ay yeni umut
şeker_leblebi ............................................................24 temmuz.........................
life_city ....................2.DENEME................................25 temmuz........................
butterfly9222 ...............................................................16 temmuz......................
medart ........................................................................16 temmuz.......................
nihan81 .......................................................................17 temmuz........................
fundaay ...................4.DENEME...................................24 temmuz.......................
menekse6734 ................................................................ .................(pozitif hamile tebrikler:)
bebeg ...........................................................................22 temmuz.......................
dirmit ............................................................................16 temmuz......................
eneplnAr ........................................................................22 temmuz.......................
CARMENNN ...................................................................15 temmuz........................
ikratu ...............................................................................24 temmuz..........................
ske ..................................................................................14 temmuz...........................
firegirl986 ..........................................................................22 temmuz............................
dLg .......................2 DENEME...........................................21 temmuz............................
women ..................10 DENEME.........................................20 temmuz...........................
bebegim_01 .......................................................................20 temmuz............................
DEW77 ................6 DENEME.....aşılama sonucunu bekliyor............................................
canom_14 ...........................................................................2 haftalık hamile tebrikler............

benimde adet günüm 28 temmuzzz:)) heyecanlaaa bekliyorumm bendee ama çalışmalara dewamm :))kaydirigubbakcemile3

benimde adet günüm 28 temmuzzz:)) heyecanlaaa bekliyorumm bendee ama çalışmalara dewamm :))kaydirigubbakcemile3

ayy canım inşallah hamilesindir. benimde adet günüm yarın bakalım inşallah olmam,ama nedense içime hiç doğmuyo belki bebiş için ilk denememiz olduğu içindir.3 günden beri kasıklarım çok ağrıyo adet olcakmışım gibi offf yaaa beklemek ne zor aylardır hamile olmayı bekleyenlere Allah sabır versin

ayy canım inşallah hamilesindir. benimde adet günüm yarın bakalım inşallah olmam,ama nedense içime hiç doğmuyo belki bebiş için ilk denememiz olduğu içindir.3 günden beri kasıklarım çok ağrıyo adet olcakmışım gibi offf yaaa beklemek ne zor aylardır hamile olmayı bekleyenlere Allah sabır versin

aminnnnn canım gerçekten beklemek ve dayanmak çok zor allah kimseye aratmasın:Saruboceq::Saruboceq:

aynen canımm benimde 29 temmuz çalışmalara aralıksız devamm ediyoruz inşallah bu sefer bebişimiz gelecek:emir_bebek:

canım bişey sorucam çalışmalara aralıksız devam demişsin yumurtlama gününde birlikte olmaktanmı bahsediyosun yoksa temmuz ayı içinde gün aşırı birliktelikte olmaktanmı bahsediyosun biraz açarsan sevinirim.bilmiyorumkismile

canım bişey sorucam çalışmalara aralıksız devam demişsin yumurtlama gününde birlikte olmaktanmı bahsediyosun yoksa temmuz ayı içinde gün aşırı birliktelikte olmaktanmı bahsediyosun biraz açarsan sevinirim.bilmiyorumkismile[/QUOTE

tabi canımm ben temmuzun 3. de adet oldum ve 5. de bitti hemen ertesi günü yani 6. gün ilişkiye girmeye başladık hafta içi akşamları gece yatrken yapıyoruz hafta sonu pazar günüde eşim evde olduğu için 3-4 kez falan yaptık buşekilde dün benim adetimin 12. günü yani yumurtlama günümdü asıl dün girmemiz lazımdı ama koçiş işten :umursamaz:yorgun geldiği için kaldı neyseki bugün ve yarın yani tam 5 gün günde 2 defa yapıcaz çünkü yumurtam ne zaman çatlar bilmediğim için işimiz garanti olsun bu 5 gün geçtikten sonra yine günde bi defa yatarken yapıcaz takiii adet günüme kadar bizimde bu şekilde ilk olucak denememiz genelde biz her adetimin 12-12-14 üç gün girerdik yumurtlama günümde ama bi türlü tutturamadık bu sefer farklı olsun yani belki işe yarar diye sürekli yapmaya karar verdik hem doktorlarda sürekli ilişkiye tavsiye ediyoo :kedi: çok fazla açıklama yaptım ama olsunn :kedi: birbirimize yardımı olucaksa eğer söylemenin hiçbir zararı yok:dance:

canım bişey sorucam çalışmalara aralıksız devam demişsin yumurtlama gününde birlikte olmaktanmı bahsediyosun yoksa temmuz ayı içinde gün aşırı birliktelikte olmaktanmı bahsediyosun biraz açarsan sevinirim.bilmiyorumkismile[/QUOTE

tabi canımm ben temmuzun 3. de adet oldum ve 5. de bitti hemen ertesi günü yani 6. gün ilişkiye girmeye başladık hafta içi akşamları gece yatrken yapıyoruz hafta sonu pazar günüde eşim evde olduğu için 3-4 kez falan yaptık buşekilde dün benim adetimin 12. günü yani yumurtlama günümdü asıl dün girmemiz lazımdı ama koçiş işten :umursamaz:yorgun geldiği için kaldı neyseki bugün ve yarın yani tam 5 gün günde 2 defa yapıcaz çünkü yumurtam ne zaman çatlar bilmediğim için işimiz garanti olsun bu 5 gün geçtikten sonra yine günde bi defa yatarken yapıcaz takiii adet günüme kadar bizimde bu şekilde ilk olucak denememiz genelde biz her adetimin 12-12-14 üç gün girerdik yumurtlama günümde ama bi türlü tutturamadık bu sefer farklı olsun yani belki işe yarar diye sürekli yapmaya karar verdik hem doktorlarda sürekli ilişkiye tavsiye ediyoo :kedi: çok fazla açıklama yaptım ama olsunn :kedi: birbirimize yardımı olucaksa eğer söylemenin hiçbir zararı yok:dance:[/QU
hadi ya valla ben adetimin 12. günü korunmasız 1 kere birlikte olduk bidaha yok anlıcan yarını bekliyorum işte ozaman benim çok az bi ihtimalim var hamiş olmam için.Neyseki bu soruyu iyiki sormuşum tatlım sana bidahaki ay aynen bende senin gibi çalışmalara aralıksız devam edicem.Canım açıkladığın için çok sağol :enbuyukkk:

ilk görüştüğümm kadın doktoru 30'unu geçmemiş yeni evli bayanlar için ilk 4ay ya da ilk 7 ay ya da en geç 1 sene de cevap veriyormuş..Bunun ötesi kesinlikle tedavi görmeyi gerektiriyormuş..Bunu da paylaşayım dediiimmm Allah isteyen herkese versin inşallahh:nazar:

ilk görüştüğümm kadın doktoru 30'unu geçmemiş yeni evli bayanlar için ilk 4ay ya da ilk 7 ay ya da en geç 1 sene de cevap veriyormuş..Bunun ötesi kesinlikle tedavi görmeyi gerektiriyormuş..Bunu da paylaşayım dediiimmm Allah isteyen herkese versin inşallahh:nazar:

bende 30 a merdiven dayadım yaş 28 Allahım inşallah 1 seneyi geçmez. çalışmalara gerçi bu ay başladık. ya bu kk ya üye olduğumdan beri bi ümitsizlik çöktü gemelikle ilgili topikleri okudukça bu kadar zor hamile kalındığını bilmiyordum.o yüzden bebişi erteledim 3 senelik evliyim Alahım inşallah tüm isteyenlere nasip etsin Allah çok aratmasın...

bende 30 a merdiven dayadım yaş 28 Allahım inşallah 1 seneyi geçmez. çalışmalara gerçi bu ay başladık. ya bu kk ya üye olduğumdan beri bi ümitsizlik çöktü gemelikle ilgili topikleri okudukça bu kadar zor hamile kalındığını bilmiyordum.o yüzden bebişi erteledim 3 senelik evliyim Alahım inşallah tüm isteyenlere nasip etsin Allah çok aratmasın...

Amin inşallahhhhhhh

X