Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

hayatım ne olsun valla ben ev topluyorum taşınıcam tayinimiz cıktı ev toplamaktan fazla uğrayamıyorum..büyük ihtimalle yarın interneti kapatıcaz 1 2 hafta giremicem.ama daha sonra sizlerleyim..sen nasılsın neler yapıyosun..
bu ay bol çalışma yapmışsın inş. hayırlısıyla hamiş haberini alırım..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

inşallah canımm çalışmalara aralıksız devam ediyoruz inşallah bu ay olur:Saruboceq:
sana da kolay gelsin tatlımm kendini fazla özletmee olur mu:1hug:

Herseke selam,

Araniza yeni katildim...tek basima bu isin icinden cikamadim nette tarama yaparken ulastim bu foruma hemen uye oldum ve aranizdayim...yaklasik 6 aydir deniyoruz esimle bir turlu olmadi bu sebeple gecen hafta asilama yaptirdim..3 yumurtam vardi asilama yapildi ve bende sizler gibi adetimin gecikmesini bekliyorum...ancak tabi kafam surekli orda acaba oldumu olmadimi diye?yaklasik 3 gundur zaman zaman yumrutaliklarimda sanci oluyor ve belimde hafif bir agri..sizce eger hamileysem bu kadar erken belirti olurmu yoksa psikolojik mi bilemedim?eger icinizde tecrube eden varsa paylasirsaniz cok sevinirim..tum isteyenlerin en kisa zamanda muradlarina ermelerini diliyorum...:ecrin_bebek:

canımm en iyisi bekleyip görmen biraz daha sabırlı ol ve düşünmemeye gayret et psikolıjik olarak etkileniyor olabilirsinn inşallah hamilesindir canımm güzel haberlerini bekliyoruzz:dance:

selam kızlar test yaptım negatıf cıktı adette olmuyorum bu gun 4 gun oldu belırtılerımde var goğuslerım sızlıyor damarlar cıktı bıdem bulanıyor cok cabuk acıkıyom bunlar nıye var yardımcı olun kızlar lutfen

selam kızlar test yaptım negatıf cıktı adette olmuyorum bu gun 4 gun oldu belırtılerımde var goğuslerım sızlıyor damarlar cıktı bıdem bulanıyor cok cabuk acıkıyom bunlar nıye var yardımcı olun kızlar lutfen

canım idrar testinde geç çıkabiliyo ama kan testinde hemen sonuç belli oluyo bence sen hamilesin canımm hiç beklemeden git bi kan testi yaptır sonucu mutlaka bildir tatlımm inşallah hamilesindir şimdiden hayırlısı olsun:teytey:

:emir_bebek::1rolleyes:

ayyy allahımmm sen nelere kadirsin...Eğer olacaksa hap map boşş....Gerçkten rabbim herşeyde bir hikmeti vardır.İyiki yapmış o yaşta ileride ona ne kadar destek olacak o kızı ona.Annem kardeşimi 38 yaşında yaptı.Şimdi biz gittik o yanında o kadar eli ayağıki onun varlığı ona yetiyor...Bu arada çok tatlılar yesinnn onu ablası....

hehe vallah ablama dedim bir daha hamiş kalırsan seni vuracağım. ben 3 yıldır uğraşıyorum olmuyor sen zırt pırt hamile kalıyorsun hemde benden 10 yaş büyüksn. döveceğim diyorum. bir daha doğurursan ben el koyacağım demedi deme diye kızdırıyorum. Allah ım herşeyin sağlıklısını sıhatlisini versin bebişin yani...

ama inşaallah hamişsindir. ama eğer hamişliğinin kanda çıkmaması kanın sıvılığından ise ki bunun nedenini mutlaka öğrenkanda trombosite baktır... ve sıvı ise o maddenin takviyesini mutlaka al.. ablam ikinci doğumunda bundan dolayı ölümden döndü.... resmen doğumda ölebilir diye hastane imza aldı bizden. çok şükür sağlıklılar şuan ama çok korktuk kan sıvı olunca doğum esnasında kanı durduramama gibi bir durum ortaya çıkıyor yani iç kanama riski... aklında bulunsun... canabı hakkım kimseye vermesin...

kızlar, 19 haziran son adet tarihim. şu an göğsümden süt geliyor benim.. acaba hamile miyim? eğer böyle bir şüphe söz konusu ise, hemen acilen acile gidip hamile olup olmadığımı öğrenicem, ya da öğrenebilir miyim? hatta şöyle sorayım ; göğüsten süt/ süte benzer sıvının gelmesi hamilelik belirtisi olabilir mi?

arkadaşım benimde son adetim 19 haziran ve hamileyim inş hamilesindir

günaydın kızlar.dün benim kırmızılar geldi hamile değilim ilk denemeydi zaten :KK43: neyse önümüze bakıcaz artık zemuszemus

daha öncede yazmıştım beklenmeyen adet tarihim 24 temmuz diye
19 temmuzda 1.evlilik yıldönümümüz
inşallah rabbim hediye göndermiştim bize :Saruboceq:

daha öncede yazmıştım beklenmeyen adet tarihim 24 temmuz diye
19 temmuzda 1.evlilik yıldönümümüz
inşallah rabbim hediye göndermiştim bize :Saruboceq:

inşallahh canım bebişin gelmiştir bundan daha güzel bi hediye olamaz sizin için hayırlısı olsun şimdiden:Saruboceq:

kızlarr benimde beklenmeyen adetime tam 16 gün kaldı çalışmalara devam ediyoruz:kedi: inşallah bu ay tutar da:CüvCüv: hamile kalmışımdır benimde bi sene oldu evleneli ve o günden beri bir yıldır uğraşıyoruz allah kimseye aratmasın beklemek dayanmak çok zor allahım isteyen herkese bebişlerini biran önce nasip ey aminnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

topiğimde olan herkes genelde hamile kaldı inşallah bizde hamiş kalırız allah yüzümüzü güldürsünn:dance:

X