Her Gün Yeni Bir Kaynana

benim ki kendi almaz ama benden bekler hayır alsam ne oluyoki saklıyo kilitli valizinde giymiyo kullanmıyo bende bu anneler gününde çorap mı alsam acabaa

slm arkadaslar anca gelebıldım..ev temzledım.gercı kaynanam sildiğim yeri bi daha sildi..
sildiğin yeri tekrarmı sildi sildim ben orayı ya silme deseydin ya ay çok snir oldum ben hiç durmazdım sanırım sabrınıza hayranım sizin kızlar

benim ki kendi almaz ama benden bekler hayır alsam ne oluyoki saklıyo kilitli valizinde giymiyo kullanmıyo bende bu anneler gününde çorap mı alsam acabaa

bana karısmasın bişeyde almasın lazım deılama yok karısmadan dururmu hiççç

sildiğin yeri tekrarmı sildi sildim ben orayı ya silme deseydin ya ay çok snir oldum ben hiç durmazdım sanırım sabrınıza hayranım sizin kızlar

dedim anne oraları sildim dedim.aaa bende sılmedın sandım dedı halbuki vıledayı kendı doldurup elıme verdı. evın ıcınde nasıl gormedıyse sıldıgımı boş laf olsun ha

'tekerlek' sorun olmazsa adını ögrenebılır mıyım?

KONU KAYNANA OLUNCA BÖYLE OLUYOR

Toplam 15 kullanıcı konuyu okuyor. (11 üye ve 4 ziyaretçi)

angelseda,emyay_8990,sutlukawe,_MeRvE_,aswang,s.d.34,fatunuz,semerta,patirik224,tekerlek,berree,

ASIL BİRDE ETİKETLER BAKIN ÇOK GÜLDÜM

Konu Etiketleri
çekiştirme,dedikodu,kaynana,meraklı,

canım ayrı yerde oturamam.adamlar yıllardır çocuklarına ev yaptırmak için uğraşıyo didiniyo.
evin şu anda içinin ince işi kaldı benim nişanı bekliyolar içini benim isteğime göre yaptırcaklar.şimdi ben nası başka yerde oturim

okudukça şiştiimmmmmmmm bayılazammmmm
aynen :111::111::111::111::111::111::111::111::111::111::111::111::111:
canım evet aile apartmanı ama ben bir iki aydan fazla evde durmayı düşünmüyorum.çalışmak istiyorum.açıköğretim 2 deyim.okulum bitene kadar çocukda yapmcam.
ilk baştan mesafeli davranmaya çalışıyorum.
ayrı eve gidemem çok zor.gitsemde kira olcak ki saçma olur.başta ailem izin vermez buna

hahaha seni başka bi topiktede okumuştum çok gülmüştüm

e olacagı budur. demekkı gercekten ıyı kaynana yokmuşşş

mervecim sennle adaşız
canım pc yi senden başka kullanan varsa sakın geçmş güzelce temizlemeyi ihmal etme.ve forumdan çıkış yapıp öyle kapat pc ni.

kızlar bu arada alakasız olacak ama bu gece hıdırellez.. haberiniz olsun.. kayınvalidelerimizin başka bi ülkeye yerleşmesini dileyebiliriz mesela :):)

Son düzenleyen: Moderatör:
beni bu evden bırı olarak gormedı kı hiç üni okudum die okulda neler yapmısımdır dıe ogluna layık gormedıgını baskasına solerken duydum

seni kutluyorum gerçekten, kadın neler demiş ve hala da diyo. hatta o muhteşem ailesine bile yakıştıramıyo ama sen kalbini kırmamak için 2 senedir direniyosun..
gerçekten iyi niyetli biriymişsin

haziranda nişanlanıyorum ...
resmen tırsmış durumdayım altlı üstlü oturcam :18::18::18::18::18::18::18:

kiradamı oturcaksn tek odalı evdemi oturcaksın bilmem ama eşinle mutlu olmak üzülmemek istiyosan sakın sakın kaynananla yakın oturma sevgi herşey yıpranyo sonra çokçok pişman olursun sende çalış kirada oturun huzurunuz olsun cnm

:18::18::18::18::18::18:ayy ben 2-3 sene sonra kendimize ait kendi paramızla ev alırız diyodum o da olur demişti.bende çok istemiyorum zaten aynı binada olmak demişti :18:
ayy yaşamayn bilmez derlerya benimk o hesap:18:

kızlar bende birbuçuk yıldr evliym eşimn ailesyle yaşıyoruz eşim ev alıyo dye geçici süreline kabul ettim nolcak dedim 1 en fazla 2yıl oturur kendi evimn rahatlını sürerm dedim eşim başlarda çok koruyodu beni sonra sonra ana kuzusu oldu öyle cnm yandıki çok pişmanm keşke en başta evmiz olmasaydıda kirada mutlu mutlu yaşasaydk tek derdmz kira ödemek olsaydı...

:18::18::18::18::18::18:ayy ben 2-3 sene sonra kendimize ait kendi paramızla ev alırız diyodum o da olur demişti.bende çok istemiyorum zaten aynı binada olmak demişti :18:
ayy yaşamayn bilmez derlerya benimk o hesap:18:

cnm aklını başına al kiralık ev bulun kaynanadan uzak dur bnm cnm yandı senin yanmasn her kaynana kötü değildr ama iyiside bizi bulmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…