Her Gün Yeni Bir Kaynana

Benim kayınvalidem melek...
beraber oturmuyoruz ama aynı mahalledeyiz..
her akşam iş çıkışı direk oraya gidiyorum gittiğimde masa hazır olmuş oluyo..
yemekden sonra masayı toplarız bulaşıkları bana yıkattırmaz genelde yorgunsun otur sen der..
dinlemiyorum zorla yıkıyorum bazen...
hafta sonları temizlik yapalım yardım edeyim derim bir hafta sonun var ben hafta içi yaparım der sen dinlen der...
çalıştığım için pazara koşturmayayım diye pazardan meyvemi alır..
sevdiğim şeyleri almaya ve yapmaya çalışır..
bir misafirim geldiğinde kim olursa olsun onun tarafından yada benim tarafımdan yada arkadaşım muhakkak 1 kaç çeşit yapar..
bazen işim çok diyorum anahtarı ver ben yapayım istersen kızım der..
çarşıya gittiğimizde benim aa bu çok güzel dediğim şeyi genelde ertesi gün hediye olarak alırım kayınvalidemden..

seviyorum kayınvalidemi ben

Ayyy canım bu ne yaaaaa...En korkunç olanı ise sen eskilere alışıksın lafı...Keşke siz alıştırdınız deseydin...Ayyyy Allah yardımcın olsun ...

haziranda nişanlanıyorum ...
resmen tırsmış durumdayım altlı üstlü oturcam :18::18::18::18::18::18::18:

slm arkadaslar anca gelebıldım..ev temzledım.gercı kaynanam sildiğim yeri bi daha sildi..

canım seninkinin seri üretimi varmı acaba nerde satılıyo kaç paraysa bizde alalım

Ahh ahh ne kayınvalideler var :97::97::97:
Çok kıskandım berree seni Maşallah diyelim nazar değmesin

sende benım yaptıgım hataları yapmazsan kendını ezdırmezsen tırsmana gerek yok
ayy ben ezdrmem
daha geçen gün ben kayganayı aramıyom diye trp atmış kendi kendine.benimki basmış fırçayı
henüz ortada resmi bşey yok aramaz aramaz sanane kızdan o aramıyosa sen ara suçu birazda kendinde ara demiş
kaygana beni aradı kızım aramıyo diye darılma knt olmuyo dedi
önemli değil dedim

tamam işte bak burda bi sürü tüyo var kap bunları..

takipçinizim

benimki de bu model çok şükür bazen bazı lafları batıyo ama o zaman da kendi kendime kızıyorum 'kızım sana rahat batıyo asıl ' diyorum.

bizde ayrı şehirlerdeyiz sadece bayram yada tatillerde görüşüyoruz bir araya gelinceaşırı iyi davranıyor gerçekten de iyi biri ama fırsatı bulunca yapacağını yapıyo söyleyeceğini söylüyorr ben de hiç ilgilenmiyorumm ilgilenmediğimi gçrünce suratı hemen düşüyor :):) bunu farkedince inadına muhatap olmuyorummm eşim farkediyo durumu boşver diyo ama açıkçası onun evinde böle bir şey olması beni rahatsız ediyor sonuçta misafiriz ve 2 günlüğüne o kadar yol gelmişiz

haziranda nişanlanıyorum ...
resmen tırsmış durumdayım altlı üstlü oturcam :18::18::18::18::18::18::18:

sakııııııııın aslaaaaa ben kendıme cok kızıyorum nısanlıyken ıstersen annen bızle kalabılır demıstım sımdı bın pişmanım o zaman ınsan dusunemıyor kaynana sorunu nedır bılmıyor evlenınce cok farklı oluyor canım sımdı evlı degılsın dekı esıne ayrı yerde tutalım ev de sımdı sozunu gecırırsın ama evlendıkten sonra coook zor olur sen barı pacanı kurtar canım

aa benimki de çok güzel hediye alır her bayram çorap :) fix hediye başka bişeyciğini göremedim 2 senedir nişanlıyım

benimki yarın gelcek 4gün bende bolca yazarım kesin buraya gerçi telefondanda yetişiyor sevgili kaynanacığım

bende aynen tek kaynana nolcakki demiştim.. binlerce pişmanım.ozamanlar insan kaynan sorunu nedir bilmiyo gerçekten.
gerçekleri göremiyo.
çok iyi bile olsa herkes kendi evının hanımı olmak istiyo. varlığı batıyo..
herkes kendi evine yakışır..

nihalitenın dediği gibi ayrı yere geçme ıhtımalın varsa geç sonra hiç geçemessin..

gerçi şimdi geçeceği ev kira değil aile apartmanıdır. başka eve geçerse kıraya geçecek.
buseferde dıceklerkı e ev varken neden kiraya gidiyonuz.. falan fişman yanı bi nevi mecbur bana kalırsa..

ama işte öyle bir an gelıyokı yemişim onun evini kirada olayım huzuurm olsun dıysun. gözün bişeyı görmüyo...yeni eşyaalr yeni döşenmiş evi bile gözün görmüyo..

off off kendimden biliyorum.. neyse şükreten azından kapın ayrı olcak...

dün gece basım cok agırıodu. sofra kurulurken yardım edemedım die geldi tabagı yere vurdu oturdu kendı tabagını doldurdu banada gel falan demedı başladı yemeğe bende hıç oturmadım kalktım odama gıttım yattım. esım geldı anlattım onada oda sınırlendı konusacam dedı gıdıodu. ben mal gene yok gıtme dedim. ama gıtse eşime ne dıcenı bılıorum hemen:yok oğlum ben bısı yapmadım kı dıcektı

aa benimki de çok güzel hediye alır her bayram çorap :) fix hediye başka bişeyciğini göremedim 2 senedir nişanlıyım

ne güzel seninki yine çorap alıyormuş biz onuda görmedik 4 sendr evliyim
ben eli boş gitmem asla geneldede kıyafet alırım düğünde bayramda giysin die ama hiç giymez
kızının aldıgı basma etek ile gelir heryere birde der kızım aldı çok rahat hiç çıkarmıorum die:)
eltimin dediğine göre ben yokken giyermiş benim aldıklarımı ama kızım aldı dermiş herkese ben onun yalancısıyım:):)
önceden olsa çok şey yazardım buraya ama zamnla unuttum:)
şimdide sadece düğünde bayramda görüşüyoruz ama haftaya buraya yazıcak çok şeyim olucak
çünkü bu haftasonu düğün var mini elbise ve platform topukla beni gören kayınvalidemin yüzünün şeklini çizicem buraya tabi kalp krizi geçirmezse(ALLAH gecinden versin)

valla kocalar olmasa çekilmez ben dişe diş kana kan valla eşimin yanında cevabı patlatıyorum umrumda değillerr onada susmak kalır yoksa cevap vermessem benm ki çoktan beni öldürmüştü en son geldi 10 gün kaldı anneme diyor çok yaptı zor durdum pişman oldum oh iyi oldu ben yapmıyım o yapsın bana eşimde alınırsa gitsin anneciği ile otursun çokta umrumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…