Her Gün Yeni Bir Kaynana

İşte ben sinirlenince mantıklı davranamıyorum esip esip gürlüyorum sonra üzülen ben oluyorum sen doğrusunu yapıyorsun ayrı evde istediğin gibi yaşayacaksın ama sadece hafta sonlarımı :44: gerçi çalıştığın için çocukta olunca iyi fikir inş en kısa zamanda istediklerin olur cnm

bende cok sinirliyimdir.
ilk baslarda ebnde boyle davranıyodum eşime..
nasıl hakaretler edıyodum bir bilsen
ağzıma gelenı soyluyordum.

sonra baktım yıpranıyorum bişey oldugu yok bıseyın duzeldıgı yok.
eşimi ikna ettıkten sonra sabretmem gerektıgını anladım.
sonunda zafer benım olacak biliyorum..

sabır suskunluk değil işitilmeyen feryattır...

sadece haftasonları değil akşamları geceleri ne bılyıım sabahları en azından yanlız olıcaz o bıle yeter.
ben bı ayrı eve cıkıyım onun ayarını yaparım o kadardadeğil

eferin sen işini bilirsin

valla beniim ki bir iki sorunda hep yanımdaydı ama bakalım sonrasında neler göreceğizz :)

biz koltuklarımızı koyu renk seçmiştik ama aldıgımız firma maalesef beyaz getirmiş
düğüne 2 gün vardı ve değiştiremedik sonra kumaşlarını değiştiririz diye üzerinde durmadık
kaynanamada anlattık adamlar böyle getirmiş değiştiremedik falan en az 6 keree
bir gün kaynanamla bebek görmeye gittik komsunun salonuna geçti aaaaa bak bak
bu kız akıllı ne güzel koyu renk koltuk almış diye başladı sizde böyle alaydınız falan
o uslu kaynanaya volumu yükselmeyen sesle konuşan kız yok oldu bir andaaçtım agzımı yumdum gözümü
ayyy anneeeeeeee yeter ama her misafirliğe gittiğimizde aynı şeyi yapıyorsun yeter artık kaç kere anlatıcam sana anlatmaktan bıktım sen sormaktan bıkmadın baktım başını önüne egditabi ben şokkk kendimden bu performansı beklemiyodum kızda kaynanamı çok sever kıza anlattım olayı hak verdi bana

bak ama hata sende koyu almadınnn gittin o açık renkleri aldınn dinlemedinn aaaa olma zki canım...

arkadasım ben de bişey olsa eşimin tarafında oluodum sonra dedıgın gıbı arada kalıodum sonucta biz el kızıyız oglu kendıne olmadık hakaret edio küçük oglu 2 dk sonra canım balım ben bı ıstedıgını gıymedım dıe 2 gun surat amaaannn

merveee huuuuuu nerdesin kayboldun bişemi yaptın kaynana na

malum kumas boyama kursuna gıdıorum yetıstırmem gereken seyler var kaynana bırakmıo pcyı acayım hemen bakıorum boyaları cıkarıo gel yap dıooama burdayım geldım daha dınlemıcem onuuu

malum kumas boyama kursuna gıdıorum yetıstırmem gereken seyler var kaynana bırakmıo pcyı acayım hemen bakıorum boyaları cıkarıo gel yap dıooama burdayım geldım daha dınlemıcem onuuu[/QUOTE]

neden rahatsız oluyor ki senin bilgisayarla zaman geçirmendenn :):)

neden rahatsız oluyor ki senin bilgisayarla zaman geçirmendenn :):)[/QUOTE .!.:
kesinlikle kotu nıyetı yoktur gözüm ağrıo ya ondandırben pcyle ugrasırken sordugu sorulara net cevaplar veremıorum verebılende yoktur ondan heraldee

anlatacak o kadar çok şey var ki...ama olayları tekrar tekrar yaşamak istemiyorum.2 gündür mahvettim kendimi sonunda aramızıda açtı.şimdi hiçbişey yokmuş gibi sakız çiğneyip pat paaattt patlatıyo.hepsi senin cahilliğin yüzünden oldu.kocamda bana bunu yapmıcaktı onda ne kadar hata varsa 10 katı benim kocamda.babama gidicem yarın dedim,sensiz kalmak istiyorum,,seni istemiyorum,bitti dedim...........

nasıl yani

c.tesi günü işten geldim evde yoktu kayganagil.
eşimle alısverışe gittik.dısarda yemek yedik falan.

pazar gunu temızlık yaptım dip köşe bucak.
allahtan temizlikten anlamıyo.
yoksa başımda orayı süpür bak burası kalmış falan derdi.
allahtan demiyo karışmıyo temizliğe.

pazarsabahı kahvaltı yaptık.hava sıcak camı açtık.üst kattaki kadında silkelenmeye başladı.
sinir olduk.
kızıdm dedim sırf bu karı yüzünden bu evden soğudum gidicem taşınıcam dedi..
buda duydu tırstı galıba. yok o zaten tasınacak burdan bak görürsün falan diyo.
deidm inat o karı tasınmaz burdan. tırstı evini satıp baska yere gıdecek diye.
halbuki bılmyıokı beraber gitmicez ben ayrı cıkıcam..

sonra gene bı pasta tarıfı anlatıyo. çok hosuma gıttı dıyo.
her zamankı gibi işte falancaya gittim bı pasta yapmış püskevitleri kırmış içine kerm şantı falan dıye he hee dedim ben bılıyorum onu...
sen zaten herşeyi biliyosun dedi.
evet dedim laf çaktırıyo gecenkı muhabbetten sonra.
dedim ne anlatıyosun ne demek ıstıyosun yanı yapta yıyelımmı demeye getırıyosun. yoo diyo.

neyse akşamda parka gittik eşimle balık ekmek yedik ohhhh...
hee bu arada sofrada klımayı taktıralım dedi.
eşimde dur şimdi sırası değil paramız yok dedi... hahahaha
çatlada patla kocam benden yana

sonra parktan gelırken seneye oturacagımız sokaktan geçtik dedim sana burasıu sımdı garip gelıyodur ama alışırsın dedim.
ben nasıl evimi bırakıp geldim ayrı bı eve alıstım sende alısırsın dedim..
cnm kocişimmm

bnm kaygana ameliyat olmuştu iyi davranıyodu laf sokmuyodu yaa iyileşti başladı yine gayet formunda
gecen gün kaynanamlar biyere gittiler 2gün kaldılar bugün öğlen geldiler kaynanam hemen ne yaptın evde dedi dedim oturdum napacamki(uyuz) Eşim kaynanamlar evde olmadığı ilk gün şehir dışındaydı iş için korktunmu yalnız dedi bana yooo dedim ne korkacam korktum desem ayrı eve çıkınca gelip bana yerleşecek (korkmak ne kelime bayaa tırsmıştım bazen korkarım yalnızken ama herzaman değil geceleri gece lambam hep açık olur)
neyse pazar günü eşimle evimize gittk o boya işiyle uğraştı bende camların kabasını temizlemiştim onu anlattım kaynanama hemen kalebodurlarda temizlenmeli dedi bende zaten düşünüyorum bi gün ablamla gidip temizliceğim dedim oda hemen bende gelirim ben yapamam bişey ama şeyyy neeey dedim ben bakarım dedi bu ne yaa şimdi sinir etti beni müfettişe ihtiyacım yok gelmesin istemiyorum offf ama bişe demedim sustum uğraşmamak için evimizi çok sevdim hiç beğenmiyodum ama yazın bi başka oluyomuş güneş alıyo balkonu manzarası filan çok güzel balkonda güzel kahvaltı edilir dedim baktım hemen suratı değişti bi alım bi çalım durduu sonra ilk defamı balkon görüyosun dedi güldüü ne demek o dedim ne alakası var manzarası çok güzel o yüzden sevdim dedim hem burdada balkon var ama manzara yok balkonda anca evler görünüyo bakacak yer yok dedim bi tuhaf oldu ne yani evinimi met ediyosun bnm evim kötümü dedi bana gıcık yaa mutlu olmuşum işte evimi seviyorum bunda ne varda laf sokup duruyosun

cözdüm ben olayi... kaynana milleti icin laf sokmak nefes almak gibi gerekli bir sey... insan nefesini tuttu mu bayilirmis... bunlar da laflari iclerin de tutsalar kalp krizi gecirirler kesin

gecen kaynanam arkadasimla karsilasmis yolda...arkadasin yaninda da bi abla var, ben de taniyorum onu... arkadasim kaynanamla o ablayi tanistirmis, regen'in kaynanasi diye.. onlar da tesadüfen birbirlerini taniyormus.. neyse kaygana geldi bana anlatiyor... senin su arkadasini gördüm... simdi deseem hangisi diye, ne cok arkadasin var ne biliyim diyecek, cünkü daha önce yapti bunu...ben de bir iki isim söyledim.. en son yaninda su kadin vardi deyince anladim.. arkadasimla o abla demiski (kaygananin anlatmasina göre) senin gelin coook uyanik (yalniz kaygana uyanik lafini hep söyler bana olumsuz anlamada ama), eee tabi kaynanasi cok iyi gelin de olsun o kadarcik
neyse bugün o arkadasi ve ablayi gördüm, hic caktirmadan cok ciddi bi sekilde gecen gün kaynanama ne dediniz diye sordum... bunlar sasirdilar ama nasil ve anlattilar dediklerini.. garibanlarim benim durumumu az cok biliyorlar ya, beni övmüsler.. iste akilli üniversiteye baslamis almanya gibi bir yerde sonradan gelip de vs vs... ben de en son güldüm olani anlattim.. ama nasil bozuldular.. bizim agzimizdan uyanik kelimesi cikmadi bile diye... yaaaa bu kadin kendini övmek icin bile benim arkadaslarimi kullaniyor inanamiyorum artik yaaaa.... benim arkadasim seni niye övsün be gerizekali kadin gelmis bana hava atiyorsun???? hadi diger abla neyse... hani taniyorsunyaaa hem de cok iyi... kaynanam zaten herkesi cok iyi tanir, cok samimidir ama kimsesi de yoktur.. kadina soruyorum, sadece calistigi yerden biliyorum diyor.. yaman celiski...

aman yaaa ne zaman düserler ki yakamizdan???????????

ben hayatımda benım kayganam gibi uyanık çakal görmedim.
geçen gün temiz yeni bi pardesüsü vardı.yıkadım ütüledım gardroba kaldırdım.
düğüne derneğe giderken yada memlekete falan temız dursun kenarda dıye.
uuzn bide bu havalarda giyemez kısa olanı gıyıyor bılyıorum.

gecen gün kahvaltıda akrabaların duğunu var.
oda gelemk istiyo ama goturmuyoruz rezil ediyo bizi çünkü..

diyoki :
gecen arkadasa gittim o pardesüyü gıyecektım ama dugunde gıyerım dıye gıymedim.

lafa bak lafa yanı demek ıstıyki bende gelecem dugune..
adım gibi bılyıorum o pardesüyü giymeyecekti.

yani bu kadar olur yaaa. bu lafları nasılda kıvırıp nasılda yuvarlayıp söylüyo nasılda uyduruyo yarabbım 70 yaşında karı.
söyleyin bu kadından korkulmaz mı şimdi?

içi temiz olmadıktan sonra lafı ağzı temiz olmadıktan sonra
namaz hacı hoca olsa ne fayda.
seccade tesbih
rabbim kanarmı bunlara?
nefret ediyorum ondan

Kızlar eşiniz için bişey yapsanız yemek olarak kaynananız kıskanırmı ??? bnm ki sanki kıskanıyor gibi istiyoki hep onun yaptıklarını yesin içsin ben bişey yapsam bi tuhaf oluyor ertesi gün hemen o yapar oğlum bak bunları yaptım der kendisinin yaptığını hemen belli eder ne gerek varsa ben hiç zorlanmıyorum yapsın yiyelim ne var yani ha o yapmış haa ben

aynen cnm artık rağbet görmuyor cunku konu baska yere taşındı

yok benımkı yaptıgım yemeği kıskanmaz da hep bi kulp bulur eşimin yanındada söylemez yalnızken soyler nıe oyle yaptın içine şunu koymasaydın o oyle yapılmaz böyle yap..
deli eder beni zaten çalıştıgım için yemeklerı o yapıyo. ben fazla bişi yapmıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…