Her Gün Yeni Bir Kaynana

ohhhh çok ii demişsin cnm..

senin kaynanada maşşlaah dili bukalemun dili gibiymiş

ayy yok benımkı bu kadarda değil. eşimin yanında diyemez böyle şeyler.
ama lafın altında hayatta kalmazz....dün akşam çay içiyoruz.

çay doldurucam. dibini dökelim dedim.

-çayın dibini dök istersen anne.
-benım oyle adetlerım yok
-adet değilki bu çay sogumaısn dıye
-kısmetımı atamam ben
-kısmetle ne ilgisi var
-çan çan çan
saçma sapan muhabbete....

hayatta altta kalmaz.
kana kan dişe diş...

çevremden birinden şüpeleniyorum davranışlarından öyle hissettim ama yanılıyoda olabilirim :97: tanıyan biri varsada var ne yaşadığımı allahta biliyo az çok herkeste farkında kimseden korkum yok

sabah da çağırdılar, eşimle gittik. eşimi süsledim giydirdim, ilçeye arkadaşlarıyla buluşmaya gidecek. adamın ömrü köyde geçiyor. azıcık hava alsın diye. daha eve girer girmez "gene nereye gidiyooon, işin gücün gezmekk" diye söylenmeye başladı.
"ben gönderiyorum" dedim. "adamın ömrü burada geçiyor. bırak nefes alsın. 4 gün tatili var. gezsin tozsun. erkek adam. " dedim. "ya arabanın mazotu?" diyor. gazlı araba ama anlatamazsın tabi:))
"valla anne o kadar lüzumsuz şeylere gitti ki mazot, bırak bir de adamın keyfine gitsin" dedim. eşim de güldü.

evdeki eltimin iki kızı var. biri yeni oldu. ilk mesajdaki eltinin oğlan haberi gelince sofrada " oh oh çoğalıyoruz" dedi. eltime nispet. kendinin 6 oğlu var ya...sustum. ama yeri geldi, 5 dakka sonra kocamdan şikayete başladı. "bu oğlanlar benim ömrümü yedi" diye.
"ne oldu anne, çoğalmışsın işte, dolu oğlun var. şükret otur." dedim. kaynım, kocam gülmeye başladılar. kaynanam "ne dedi şimdi" dedi. kocam da "anne kapak oldu desem anlamazsın da, deminki lafını geri getirdi sana" dediaslan kocam. arada benim tarafımı da tutuyor deme ki

hahahaha erindiğinden herifine dayı diyen tıplerden o zamna senın kaynana benımkıde aynen öle ama iş benım erındıgım bişeye gelince hemen tembel gelın oluyorumm

kızlar ben hamileyim ama boş gebelikdendi çok mutsuzum çevremdekiler sevinmişmidir bilmiyorum uzun süredirde hamile olmayı beklemiştim

süper olmuş valla

kızlar ben hamileyim ama boş gebelikdendi çok mutsuzum çevremdekiler sevinmişmidir bilmiyorum uzun süredirde hamile olmayı beklemiştim

kıyamam sana bende uzun zamnadır bunun hayalıyle yanıp tutusuyorum Allah yardımcın olsun Allahım bu habere sevınecek olan ınsana hakkını verır sen korkmaa

Allah hayırlısını versin canım. bend e 6 ay bekledim. sonra geldi sıpam:)

kaynamam adet tarihimi bendn iyi biliyordu. riskli haftaya gelince 6 ay boyunca her sabahın köründe kapıya gelirdi. "hastalandın mı" diye. halimi düşün.adet olunca yerin dibine geçiyordum.milletin yanında "hayırlısı olsun. kendini çok paralıyor" diyor. tekken de "oğlumun yaşı geçiyor. ne vardı seni bekleyecek. erken kalkan yol alır, erken evlenen döl alır " derdi.

Kadınlar, Üzüm Suyu Gibidir, Sizin Göstereceğiniz İlgi ve Emeğe Göre Karşılık Vererek, Şaraba Ya da, Sirkeye Dönüşebilir... xD kaynanama gitsin hehe

türkmen gelını emın olki her işde vardır bı hayır inş kurtul o köyden yerleş kocanla ıstedıgın memleketıne sonradanda oh rahat rahat mutlu mesut hamılelıgıne huzur içinde kocanla yaşa

türkmen gelını emın olki her işde vardır bı hayır inş kurtul o köyden yerleş kocanla ıstedıgın memleketıne sonradanda oh rahat rahat mutlu mesut hamılelıgıne huzur içinde kocanla yaşa

eyvallah bacım. çalışıyorum zaten adam da diyor. çalış gidelim diye.

bugün sabah ona aramızın en iyi olduğu zamanlardan birinde "sende öfke sorunu var" dedim. "öfkeni kontrol edemiyorsun. istemeden zarar veriyorsun çevrendekilere.psikoloğa gidelim mi?"

ve benim adamın harika cevabı
"ÖFKELENDİRME O ZAMAN MELTEM HANIM" çocuklar duymasın'ın modern meltemine atıfta bulundu kendince:)

banada öyle dedendi şimdi 8 haftalık ama görünmüyor bebek

kese var hemde sağlıklı bir kese içinde bebek yok ebriyo yok sanırım kese giremeden yok etmiş vucut 2 aydan sonra görenler var ama kısmet tabiki

banada öyle dedendi şimdi 8 haftalık ama görünmüyor bebek

nasıl yanı ya anlamadım sen sımdı 8 haftalık hamılesın ama bebekmı yok ortada ayy benım ıyıcene kafam karıstı yanı hamılemısın degılmısın bebek vardamı gorunmuyor yoksa yokda bünyen varmıs gıbımı görüyor ayyyy ben anlamadım ya
eee peki sonu ne olacak ya varmı su anda bu sorun için gördüğün bı tedavi falan gecmıs olsun :44::44:

8 haftalık evet hamileyim canım bebek yok içinde oluşmamış o yüzden kurtaj olacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…