Her Gün Yeni Bir Kaynana

işte insanın günü gününü tutmuyoki.bigün sallıyosun bigün alınıyosun

benim kaynanama,eltime kk ben gösterdim adımıda biliyor o yüzden tırsarım valla yazı yazmaya:KK60::KK60:

benimkinin teknolojiyle alakası yok.epilasyon aletiyle tıraş olunabileceğini düşünen birinden internette fink atması beklenemez heralde:KK9::KK9:

nickimi seviyorum ben değiştirmek istemiyorum bakarsa baksın kötü şeyler yazmıyorum ki:KK60::KK60: kaynaların zaten adı çıkmış

1,5 senelik evliyim bir gün yola çıkacak bizde yemeğe geldiler ailecek bende işte birşeye bozulmuştum ve sinirlerim ayaktaydı ayrıca hamileymişim haberim yoktu herkesin içinde niye suratın asık senin sorunun ne benimle diye bir çıkıştı bana (kocam, kocamın babası kardeşleri falan var) geçiştirdim ne derdim olucak seninle diye sonra bi güzel yemeğini yedi çekti gitti... kocamda onu bırakmaya gitti. sonra eşim eve gelince onu payladım senin annen bana ne hakla herkesin içinde bağırabiliyo sen nasıl erkeksin benim ailem sana sen diyemiyor ben buna izin vermem. ağzını açıp niye susturamadın anneni v.s. sonrası mı? haftada 1 gün yarım saat gittim ziyaretine ve mesafeli bir ilişki. kötü bir ruhum var bence daha bana bulaşmasa iyi olur.şimdiye kadar saygıda kusur etmedim ama bunun gibi şeyler yapmaya devam ederse başlarım böyle aşkın izdirabına.. çekemem kimseyi:KK51:

1,5 senelik evliyim bir gün yola çıkacak bizde yemeğe geldiler ailecek bende işte birşeye bozulmuştum ve sinirlerim ayaktaydı ayrıca hamileymişim haberim yoktu herkesin içinde niye suratın asık senin sorunun ne benimle diye bir çıkıştı bana (kocam, kocamın babası kardeşleri falan var) geçiştirdim ne derdim olucak seninle diye sonra bi güzel yemeğini yedi çekti gitti... kocamda onu bırakmaya gitti. sonra eşim eve gelince onu payladım senin annen bana ne hakla herkesin içinde bağırabiliyo sen nasıl erkeksin benim ailem sana sen diyemiyor ben buna izin vermem. ağzını açıp niye susturamadın anneni v.s. sonrası mı? haftada 1 gün yarım saat gittim ziyaretine ve mesafeli bir ilişki. kötü bir ruhum var bence daha bana bulaşmasa iyi olur.şimdiye kadar saygıda kusur etmedim ama bunun gibi şeyler yapmaya devam ederse başlarım böyle aşkın izdirabına.. çekemem kimseyi:KK51:

ooooo..... onlardan o kadar cokki... kendi adamlari arasinda horozlaniyorlar bakma sen.. durduk yere gelmis takilmis.. benim de geldi basima.. sen esseksin dedi bana... hemde kocamda oturuyoo onun gözüne baka baka.. bi taraftan da kolluyo ogulcugu bisey diyecek mi diye..o da ne diyecek annecigine.. iyyyy hepsinden nefret ediyprum.. basta da o kocama gicik oluyorumm :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57: sevmem bile kar etmiyo böyle olaylarda :KK50::KK50::KK50:

19mayis5tkvl9.jpg

ağla kalbim ağla sen ağla kalbim ağla sus sesin duyulmasın içinden ağlaa:85::85::85::85::85::85::85::85::85:

kızlar aramızda casus olabilirmi :KK1: sanki burdan biri beni tanıyo gibime geldi :KK60::KK60::KK60:

hayırdır canım nasıl boyle bı fıkre kapıldınkı bıseymı oldu senı tanıyan bırısının etrafından olduguna suphelenıyorsan kısılerın senın olan dıyaloguna bak burada yazdıgın bı cumleyı kesın sana karsı sohbet esnasında dıyıverır farkında olmadanda yapabılır bunu

mrb arkadaslar
benım bu annemlerin ev mevzusu vardıya.
annem aradı.
abıme soylemiş evi tekerlek alıcak diye.
abimde bişey dememiş.
annemin kafası çok karısık.
ben evı nasıl alıcam ne kadar kredi çekicem.
abımler nasıl ev alacak nasıl kredı cekecekler.
onlarda bızde kredi çekemıyoruz.
annem hangmıze kredi çekecek. off annemın sesi kötü gelıyodu.
benımde kafam karışık ama bı taraftanda ev sahıbı olucam..
istedıgım şey gerceklesiyor :KK62::KK62:

anneme ben haftasonu gelıymmı konuslaım dedim
yok sen uuzlme takma kafama bıdahakı hafta geliceksiniz nasıl olsa dedi.
bidahakı haftayada gidecez ama kaynanamda gelecek.
1 senedir götürmedık onu otobusle gıttıgımız için busefer arabayla gıdecez.
o otobusle uuzn yola gıdemıyor dıye.
ama kaynanamdan annecııgmle konusabılecekmııym bılmıyorum...
off kaynana herşeye engel....

kayınvalden beni seni takip etmem için gönderdi:KK60::KK60:

selam arkadaslar ben geldim dun eşimle gittik sofben aldık elektrklı kaynanam geldı hemen basladı bızım komsu dıo kı keske tuplu alsaydınız dıo dedı eşimde anne dur hevesımızı kursagımızda bırakmaktan baska işe yaramıosun dedı kaynanam da senın karında masraf cıkarmaktan baska bıseye yaramıo dedı tabı ben mutfaktayım duymuorum sanıo eşimde o ne de3mek falan dıe kızdı bende dayanamadım cıktım mutfaktan sen masraf etmeyesın dıe kaçak elektrk kullanıp bizi gunaha sokup cehennem atesını elımıze verırken cok ii yapıosun sankı dedım konusmuoruzz:KK1::KK1::KK1:cok ta tınnnn....günaha gırmektense konusmam daha iii

mrb arkadaslar
benım bu annemlerin ev mevzusu vardıya.
annem aradı.
abıme soylemiş evi tekerlek alıcak diye.
abimde bişey dememiş.
annemin kafası çok karısık.
ben evı nasıl alıcam ne kadar kredi çekicem.
abımler nasıl ev alacak nasıl kredı cekecekler.
onlarda bızde kredi çekemıyoruz.
annem hangmıze kredi çekecek. off annemın sesi kötü gelıyodu.
benımde kafam karışık ama bı taraftanda ev sahıbı olucam..
istedıgım şey gerceklesiyor :KK62::KK62:

anneme ben haftasonu gelıymmı konuslaım dedim
yok sen uuzlme takma kafama bıdahakı hafta geliceksiniz nasıl olsa dedi.
bidahakı haftayada gidecez ama kaynanamda gelecek.
1 senedir götürmedık onu otobusle gıttıgımız için busefer arabayla gıdecez.
o otobusle uuzn yola gıdemıyor dıye.
ama kaynanamdan annecııgmle konusabılecekmııym bılmıyorum...
off kaynana herşeye engel....

konuşursun annenle kimse annenle arana giremez orta yolu bulursunuz umarım

selam arkadaslar ben geldim dun eşimle gittik sofben aldık elektrklı kaynanam geldı hemen basladı bızım komsu dıo kı keske tuplu alsaydınız dıo dedı eşimde anne dur hevesımızı kursagımızda bırakmaktan baska işe yaramıosun dedı kaynanam da senın karında masraf cıkarmaktan baska bıseye yaramıo dedı tabı ben mutfaktayım duymuorum sanıo eşimde o ne de3mek falan dıe kızdı bende dayanamadım cıktım mutfaktan sen masraf etmeyesın dıe kaçak elektrk kullanıp bizi gunaha sokup cehennem atesını elımıze verırken cok ii yapıosun sankı dedım konusmuoruzz:KK1::KK1::KK1:cok ta tınnnn....günaha gırmektense konusmam daha iii

doğalgaz yok sanırırm bence elektirikli daha iyi gazdan zehirlenme olasılığı yüksek

sevgili kaynanamın son gıcıklığı:

en büyük eltim hamile. kadın 40 yaşında ve çok utanıyor. yanına gittim. bebekler ikiz:) biri belli olmuş, erkek. bana yemin verdirdi. "uatnıyorum ikiz olduğunu kimseye deme" diye. tamam dedim. onlardan çıktım, kapının önünde kaynanam yolumu kesti. öbür eltiler de orada. "ikiz mi tek mi, oğlan mıymış" diye. ikiz söylentisi vardı da. "erkek ama diğer soruyu yengeme sor. yemin ettim. diyemem"dedim. "bana ayıp olur sorması." dedi. yaniii yaptığın onca oyun, söylediğin onca yalan ayıp değil de torununun ikiz olup olmadığı mı ayıp? diyemem dedim. küstü söylene söylene gitti. öbür eltiye sordum"ne oldu " diye. "sana küstü" dedi. milletin içinde saya saya gidiyor. öbür eltiler de "anne kıza yemin ettirmiş. nasıl söylesin" diyor.

boş yere tatil günü sinirimi bozdu...
işi gücü poz...
üff küserse yatağını ayrı sersin. çok da tın.
kocamı aradım, anlattım. "sanki annem bilmiyor mu ikiz olduğunu. sana niye soruyor" dedi.
ömrümü yedi ömrümü

neden utanıyor çok garip annesi belli babası belli utanmasın söylesin bence ben olsam söylerim en büyük fakirlik çocuk fakirliğidir.

X