Her Gün Yeni Bir Kaynana

iyi de oğulları kendileri için gelini yıpratınca egoları tavan yapıyor şekerim bunların :)

onların egolarını yerim ben:)
insanlık yapalım iyi davranalım dedikce kendilerini bşy sanıyorlar..benim için yoldan gecen insan kdr yabancı bi kadın bide o yabancı kadına kalkmış anne diyorum.. daha ne ister allahtan belasınımı.. sussun otursun yaşının olgunlugunda olsun.. kendi işi haricinde kimsenin işine burnunu sokmasın:)
çok sinirlendim bak biden geldiler soldan soldan:)

Son düzenleme:

bak herkes ne kadar sakin canım.. sende biraz sakinleş :):)

gece yatarken çalıştırdım bulaşık makinasını.sabahta erkenden kaynanamı hastaneye götürdüm biraz dinlenmek için odama geldim çok soğuktu saatlerce dışarda ve ayakta bekledim.kaynana az önce mutfağa girdi bu makinayı niye boşaltmamış dedi benim cinlerim tepeme çıktı yine hangi ara boşaltcam anlamadım ki.sanki akşama kadar evdeydimde iş yapmadım ayyy ayyyy hiç düşünmüyo ya benimde canım var.boşaltacağım varsada inadına akşama kadar bekletcem niye boşaltmıyon dersede sokacam lafımı aaaaaaaaaaaaaaa:113:

Ya kendi kızı olsa yoruldu sabahtan beri benim peşimde der kendisi boşaltır ya da sesini çıkarmaz. Boşver kendini yorma, herkesin dinlenmeye ihtiyacı var noluyor sanki makina dolu kalınca dinlenince boşaltırsın.

al kumandayı eline yat dinlen.. konuşsun dursun boşver :):):)

ah ah allahım biraz isnaf ya bız gelınlerde insanız ya su kaynanalara bıraz merhamet ver yarabbım nedır bu gelınlerın cektıklerı ya evlen ogluna ayrı bı karılık hızmetcılık et nazını kaprısını cek gorumcesının ayrı eltının ayrı kaynananın ayrı l..n kaynana oğluna bakılıyor ya işde daha bu zülmun neye anlamıyormkı bu gelınlerıne ezıyet eden kaynanaları

biz eşimle geçen akşam saat 11 de çok gülüştük tv'deki bir programa...
evlilğim boyunca hüç bukadar gülmemiştik. gülmemiştım...

dün aksam kaynanam 'neye gülüyodunuz öyle sesiniz gelıyodu odama.
bende hiç bozmadım' dedi.
dedim 'bozma tabi nie bozacankı' (yani rahatsız olmuş sesimiz gelmiş ona onu demek istiyo)
lafı yapıştırdım hemen.
yıne dun akşam annemlerın ev meselesi vardı.evleri biraz eski.
kaynanmın evide eski ama içine tadilat yaptırdık..

bişey oldu. bizim ev lüks yaaa ondandır dedi.
be kadın senın evinle annemlerın evı aynı senede yapılmış senınkınin tek farkı içini yeniledik.
onuda oğlun yeniledi..parasınıda ben ödedim..
sen kime laf ediyosun. ne böbürleniyosun.
nekadar düşüncesiz bunlar yaa..
şeytan diyokii

off şu kadının düşüncesiz lafları imaları yokmu... boğacam bi gün.....

rahatsız oluyosalar bıraksınlar bizi ayrı evde sefamızı sürelim aynı evde yaşıyoruz diye gülüp eğlenemiceğizmi mutlu olmak bizim hakkımız değilmi ne yani güldüyseniz güldünüz kaynananda mutlu olsun bak ne güzel mutlular diye yok ama çatlıyolar

benim kaynanamda ne zaman eşimle tlfda konuşsam durup beni dinliyor kapayıncada ne oldu ne diyor yaa sanane sanamı kalmış bilmen gereken bişe olsa zaten sana söylerim onun yüzünden ne tlfnda ne evde rahat konuşamıyoruz ben annemdeykende eşimle konuşuyoken eşimin yanına gelip konuşmaları dinliyomuş bu ne yaaa baksın işine tek zoru bizmiyiz:84::84::84:

ayol bunların hepsi aynı şekerim
benımkıde eşimle telde konusurken araya girer hepp..
gelcekmiymiş ? ne zaman gelcekmiş diye konuşur yanıma gelip..
2 dakka beklese kapatıp söylicem.
ne onun dediğini anlıyorum ne eşimle konustugumu anlıyorum.
annemle konusurkende aynı şeyi yapıyoç...
artık annemle onun yanında konuşmuyorum...
sabırsız şey..çocuk gibi kaç yaşında karı...

biz belki özel bişe konuşuyoruz inan namaza duruyoken bile durdu öylece bizi dinledi bide dayanamadı lafa girdi sen namazını kılsana ayıp yaa

odamda bile rahat konuşamıyorum sanki bizi dinliyomuş gibime geliyo evde onlar yokken bayram ediyorum

telde konuşmalarınıza bile kaırşıyor demekk.. bigün meraktan çatlıycak bu kaynanalarda nezaman acaba:) bizim evlerimiz ayrı oldugundan daha tel olaylaır olmadı:) sadece sürekli arar açmazdım:)

bir inci de benimkinden. geçen hafta sonu bize geldiler. allah var elimden geleni yaptım memnun etmek için. pazartesi yola çıkacaklar. eşim kahvaltı etmeden gider işe. evliliğimizin ilk zamanları kalkar kahvaltı hazırlardım. bir iki lokma yer giderdi. sonra gerek yok hazırlama sabah sabah yiyemiyorum dedi. poğaça börek yaparım onu da götürmez işe. orda yiyoruz gerek yok der hep. neyse pazar gecesi yatıcaz. kaynanam: sabah sana çay yapayım mı oğlum? diye sordu. sanki ben hazırlamıycam. kalkmıyorum sanıyo kocam işe giderken. sabah da eşim evden çıkarken memleketten getirdiği börekleri yanına koymaya kalktı. bana poşet soruyo. poşeti verdim dedim anne o götürmez. güzel olursa götürür oğlum annesinin böreğini dedi. tabi eşim uyandı. annesi börekleri eline tutuşturmaya kalktı. götürmedi:90: kaynanam dumurrrr:)))

KIRK YILDA BİR GÖRÜYOSAN TABIKI ZARARI OLMAZ

bizim gibi 24 saat görsen, sen gör zarar ziyanı...

kız ne komiksin valla ayyy canım çok mu sıkıldınız haklısınız yeri gelince kocalarımızın lafı batıyoda hersaniye başinda birinin olması ne bileyim bazen hak veriyorum size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…