Her Gün Yeni Bir Kaynana

bu aralar kaynana ile aramız nasıl daha önce yazmıştım çokkk kötü konuşmuyoruz... balkona çıktım biraz önce baktım bana bakan tarafa örtü sermiş boylu boyunca mutfaktaki 25 cmlik camada güneşlik takmış şimdi bu kadınla yarın öbür gün yine konuşuruz eminim ölene kadar böle devam etmeyecek ya o kadar istiyorum ki bu yaptıklarını ona başkalarının yanında şaka yollu da olsa yapıştırmayı eşim o günden beri 1 haftadır görmedi annesini bu hoşuma gitmiyor tabiki üzülüyorum aslında ama böle bi kadın çatlasın hasretinden hem oğluna hem torununa

Son düzenleme:

bende hep dıorum ya o kaybeder bana yaptıklarını oğlunada yapmıs sayılıyor oglunu kendınden uzaklastırıo..basta bende uzuluodum ama esımle daha rahat konusabılıoruz cunki annesı onada yapıo oda sıkayetcı..

bizim şimdide koltuk derdimiz var.ben yerden tasarruf etmek için koltuğu duvara dayıyorum yani 1 santim falan kalıyo benim kaynanada iyice öne getiriyo koltuğu günlerdir ben arkaya itiyorum o öne çekiyo.onun yaptığı gibi olmuyomu oluyo aslında ama işime karışmasını istemiyorum inat değilmi işte.zavallı koltuğun bizim elimizden çektiği ne bakalım kim pes edecek...

sonunda sana kalkıp sen kımın evınde kımın koltugunu cekıon demesın ama.....bana dedı dee

offff offfffffffff

Son düzenleme:

aynı konunun tam tersini ben yaşadım evlerimiz ayrı olmasına rağmen ben öne çektim açıp kaparken kanepeyi rahat olsun diye bu itiyor ben çekiyorum hatta ben evimin planını değiştim ailemin yanına gittim tatile döndüm bi baktım evimin şeklini değiştirmiş ben eve girer girmez o şekli görünce hamile hamile ki zor bir gebelik geçirdim o sinirle eski haline getiridm sonra bunu bir tartışmada konu bile yaptı haklıymış gibi bırak o kanepe eskiyene kadar ya da tepene binene kadar istediğin şekilde dursun

Konuyla alakasız olucak ama şuanda çok hastayım grip oldum ve o kadar halsizim ki çalışamıyorum arada siteye bakıyorum. Görev nedeniyle geziyorum sürekli bağışıklık sistemim zayıflıyor o yüzden. Eski günler geldi aklıma ilk başlarda eşimin ailesinin yanında kalmıştım birkaç ay, 2-3 saatlik yoldan gelirdim sofra kur, kaldır, çay servisi, bulaşık hep bana kalırdı. Evde 2 tane görümce var ya hiç kimse bu kız yorgun mu hasta mı demezdi, bu halimle iş yapardım. Sofra kurmakta kaldırmakta ne var demeyin, yerde yiyorlar yemeği eğil kalk, herkesin 2-3 tabağı oluyor en az sofrada, muşamba seriyorlar onu silmek hele eziyet. Kayınvalide anne değil ki acısın, yapmasam surat görümcem birgün görgü kurallarına göre sofra kaldırılırken yardım edilir demişti sanki ben görgüsüzüm. Ne evlerine gitmek, ne yemeklerini yemek, ne yüzlerini görmek istiyorum. Eşim de ses çıkarmazdı, bir kez yapmadım geldi yanıma niye yardım etmiyorsun diye horuzlandı ben de yorgunum çalışıyorum ben de ne yapayım dedim bana çalışıyorsan kendine çalışıyorsun dedi. Ama benim maaşımı çekmeyi harcamayı iyi bilirdi. Eşim dahil hepsinden nefret ediyorum.

eşim bana annesini anlatsada ben onunla aynı rahatlıkta dökemem yinede içimi, nede olsa annesi benim lafımı kaldıramaz herhalde, ondan nefret ettiğimi bile keşke sölemeseydim diyorum şimdi. eşim bekarken sırf annesine offf dememek için çıkar gidermiş evden ya çok gelirmiş ya da hiç gelmezmiş o gece şimdi pek dırdır yapmak istemiyorum o yüzden demesinki ne annem huzur verdi ne de karım diye

Son düzenleme:

şimdi nasıl peki eşin ve ailesii

bende eşim sölense öle deme o senın annen derım ama ben agzıma gelenı solerımm heheh

valla bizimki bizden uzakta ama kendisi de çoook iyi bir insan .Allah'a şükürler olsun inşallah değişmezzz.

öyle bişey demeye hakkı yok burası benim evim benim düzenim.istemeyen çeker giderrrrrrrrrrrrrrrrrr.sana öylemi dedi yuh artık

evet ben bulasık yıkarken ılk geldıgım zaman tabağın biri baska bı yere koymusum.aramış bulamamıs hanımefendı kalktı bana dediki bana bak kızım ben bu evde EŞYALARIMIN yerinin değiştirilmesıne sınır olurum.EŞYALARIMa karışma sakın dedı bende ayrı eve cıkınca rahatlarsın dedım 5 gun küstü surat astıı

iyi beslenemiyormuş,vitaminsiz kalıyormuş hanım...dünyayı yiyo banamısın demiyo oldu bi yarım dünya.

kaynanam kendısının canı bişey istedıgınde hemen yapar yada aldırır..gecen gun burannın meshur ekmeği var çökelekle yapılıo anne dedım canım istio yaptıralım mı dedım. kalktı bana oğullarım gelsin yaptıracam dedı hala da canım istiooo

ooyy oooyyyyyyyyyyy banada öyle bişey diyecek oldu ima etti ama ben atladım tabi mutfakta yemeği yapan benim,bulaşığı yıkan sofrayı toplayan benim o yüzden benim istediğim gibi duracak ha yok mutfakla ben ilgilenirim dersen yemektir bulaşıktır o zaman istediğin gibi yap dedim sesi çıkmadı

ayy aynı muhabbetler bizdede var.
çay suyu kaynıyo ocakta.
zaten kaynamış soğumasın diye altı kısıkta yaktım.
arkamı bi dönüyorum açmış altını haldır huldur kaynıyo.
ben yınede inatlaşmayayım dıye gerı kısmazdım altını.

bide lımonlugun agzını çok açıyodu. limon çok akıyodu.
ben küçültüyorum ağzını o açıyo.
sabah ben küçültüyorum ertesı sabah o açıyo.
bu bayaa bi kaç ay gitti.
senmisin benmi senmi benmi...

en sonunda pes etti zafer benim

rojda sendemi kaynanala aynı evdesin?

hahahaha iyiymiş pes etme tabi.ben inadımla bikaç şeyden vazgeçirdim sıra koltuk meselesinde

şimdi nasıl peki eşin ve ailesii
Valla aynı, evimiz ayrı şuanda o zaman da evli değildim henüz nişanlıydım. Eşime anlatmaya çalışıyorum ama pek anladığını sanmıyorum. Birkaç gündür düzeldi hatalarını anladı ama ne kadar sürer bilmiyorum. Boşanmak memleketime gitmek istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…