Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Ben safim sanırım duyduğum çoğu şeye inanırım

Fazla sorgulayınca yanılırsam bu sefer de suçluluk duygusu oluşuyor

Ben safim sanırım duyduğum çoğu şeye inanırım

Fazla sorgulayınca yanılırsam bu sefer de suçluluk duygusu oluşuyor
Cnm bu da diyetisyenlerin sosyal maskesi öyle düşün
Yani gerçekten yediklerini(aslında normal olan düzen yani cnm ) söylerlerse kınanacağını ve artık kimseden para kazanamayacağını ya da havalı statüsünü kaybedeceğini düşünebiliyo diyetisyenler.

Hey yavrum hey diyetisyenlerin de şeceresini çıkarmis

Nasılsın fıstığım?
Annen asi oldu mu?

Hey yavrum hey diyetisyenlerin de şeceresini çıkarmis

Nasılsın fıstığım?
Annen asi oldu mu?
iyiyim fındığım oldu cnm salı günü biraz ağrı oldu sadece diyor başka bişey olmadı şükür,1 saat kadar hastane yakınında dolandık oturduk filan yine de :) çay içtik
bi dahaki randevu 4 mayısta cnm
diş kaplamam öncesi geçici diş taktı diişçim dün düşse de korkma diyor normal bişey gibi ama düşmedi şükür
bi e dolgu yapıldı cnm cumartesi bi daha gidicem
sen nasılsın aşkitom

Evet aynen de öyle!
böyle yapmak da işlerinin bir parçası, vitrini işte

Evet aynen de öyle!
böyle yapmak da işlerinin bir parçası, vitrini işte
evvet cnm ünlülerin de çoğu öyle,ya hiç mi bulgur pilavı yemez, sıradan bi çorba içmezsiniz
bundan şüpheleniyordum ben de ama çalıştığım yerdeki diyetisyenin evine konuk olup annesiyle yediklerini görünce emin oldum hahaha

Annen daha ikinci dozu olacak he

Ha ha

Ben sana benimkini anlatayim
30 Aralık gecesi incir yiyecem diye sapını disimle koparayim dedim derken kut diye bir ses on dişim yarısi elimde5-10 yaş yaşlandım resmen canavar gibi birşey oldum

Hemen dişçi ayarla sabah önce okula sonra dişçiye koştur koştur gittim çünkü 31 Aralık yılbaşı tatili girecek araya kar yağıyor
Tee başakşehir den koştur koştur Zeytinburnu na geçici dolgu koydu bir kaç haftalık

Bir hafta sonra filan veli toplantısında çık diş dilime gelip duruyor konuştukça velilere diyorum ki kusura bakmayın dişim düşüyor sanırsın 60 lik nene ben

Korkma yani

Bende Ankara da Etimesgut Devlet Hastanesi'ne diyetisyen e gittim bilgilerimi car car konuşuyor um kadın bana ne dese bende tiroid filan var ondan kilom

Tabi yıl 2011 filan daha ilk diyetisyen deneyimim ideal de 65 demişti bide 1600 calori vermişti

Ayyy kötü olmuş yaa demek ki herkesin kırılabiliyor çok geçmiş olsun canım
Ayyy alınma ama gülecemmm kusura bakmayın dişim düşüyor hahahaha
olur olur hocam bizim de bazen düşüyor siz devam edin hahaha

tiroid az mı çalışıyordu cnm
anlamadım sözünü mü kesti ya da umursamadı mı ekranda hastalığını görünce

Ha ha gül diye anlattım zaten foto da çekmiştim de eşim bu ne ya dedi sonra sildik hatıra diye sallayacak tim nerdeyse

On diş benim sorunlu kanal dolgusu vardı.
Kanal olan diş köke besin gitmedigi için dayanıksız oluyor

İncir e dayanamadı zaar
tiroid az mı çalışıyordu cnm
anlamadım sözünü mü kesti ya da umursamadı mı ekranda hastalığını görünce
Yok ben çok konuşunca doktor kendini kilolu buldu kendini izah etmeye çalıştı

Benim sıkıntım yok tu çok şükür
77 idim işte bir 10 kilo versem diye gittim

hıı anladım cnm benim de kanal tedaviliydi çıtırtı gibi sesler gelince gitmek zorunda kaldım. 2500 dedi çünkü
ay yazık yaa kilolu diyetisyen de garip olur gel çıkışta dürüm yiyek dicek gibi her an

Heh işte kanal ise gitmeye meyilli o diş

Adana'ya gidek mı şalgamindan icek mı türküsü söylemek geldi içimden sen öyle diyince

Dürüm deme ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…