Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Bugün kalori 1169 yine de bozmadım. C.tesi free yapacağım o yüzden tartıya sinirlenip kaçamak yapmadım.
Sabah geç kalktım 50 gr yer fıstığı ve filtre kahve
Öğle 1 adet tatlı tabağı kadar ince muzlu pankek,filtre kahve
Akşam yine pankek yedim 2 tane 1 ç.k.bal ve kahve
Ayrıca 300 ml yağsız süt toplamda içtim.
Su 4 lt oldu bugün dışarı çıktığım işin baya susamışım. Spor yok.
Supplement almadım. Bi 10 kilo vereyim daha çok spor yapacağım o zaman tekrar deneyeceğim.

Gün biter yorgun savasçılarım ekteki fotoğrafta 😂😂

Eklentiler

• 20230907_232350.jpg
    20230907_232350.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 20
  • 20230907_231138.jpg
    20230907_231138.jpg
    151,8 KB · Görüntüleme: 17
  • 20230907_231053.jpg
    20230907_231053.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 24
Bugün kalori 1169 yine de bozmadım. C.tesi free yapacağım o yüzden tartıya sinirlenip kaçamak yapmadım.
Sabah geç kalktım 50 gr yer fıstığı ve filtre kahve
Öğle 1 adet tatlı tabağı kadar ince muzlu pankek,filtre kahve
Akşam yine pankek yedim 2 tane 1 ç.k.bal ve kahve
Ayrıca 300 ml yağsız süt toplamda içtim.
Su 4 lt oldu bugün dışarı çıktığım işin baya susamışım. Spor yok.
Supplement almadım. Bi 10 kilo vereyim daha çok spor yapacağım o zaman tekrar deneyeceğim.
Canım tartı gününü haftaya almıştık hani
10 gün yapacaktık bu haftanı 😘
Stres yapma haftaya bir gün tartı bildir yeterli 😍

Gün biter yorgun savasçılarım ekteki fotoğrafta 😂😂
Süpersin balımsu

Süpersin balımsu
İnan ki hiç süper değilim mezurayı aldım elime akşam ölçtüm püf göbek 1 cm almış kalça 2 cm almış uğraş dur yeniden kalça 96 indirmiştim çıkmış 99 ile 100 arasına

Süpersin balımsu
Ok onda bir sorun yok 😉 ben sadece bugün durum kontrolü yaptım. Bugün dr bana hergün tartıl kendini hep kontrol et dedi 🤣🤣🤣 Ama hergün tartı olmaz diyorlar dedim. sen tartıl tartıl sürekli kontrollü ol dedi bana ay bayılazaaamm hiç böyle dr görmemiştim

İnan ki hiç süper değilim mezurayı aldım elime akşam ölçtüm püf göbek 1 cm almış kalça 2 cm almış uğraş dur yeniden kalça 96 indirmiştim çıkmış 99 ile 100 arasına
Azmin var uğraşıyorsun ayrıca kalori kontrolün de iyi bence de süpersin.

Sıfır almak yerine (aşırı pahalanmış) 2.el air walker alayım dedim tam az kullanılmış neredeyse yeni gibi buldum alacağım demezler mi şehir dışına çıktım ne zaman geleceğim belli olmaz diye. Diğerleri pek bir haraptı şimdi dönmelerini bekliyorum bakalım gelir gelmez alıp sporumu bir üst seviyeye taşıyacağım.

Sıfır almak yerine (aşırı pahalanmış) 2.el air walker alayım dedim tam az kullanılmış neredeyse yeni gibi buldum alacağım demezler mi şehir dışına çıktım ne zaman geleceğim belli olmaz diye. Diğerleri pek bir haraptı şimdi dönmelerini bekliyorum bakalım gelir gelmez alıp sporumu bir üst seviyeye taşıyacağım.
Olsun cnm merkür retrosu da bitmiş olur 😂

Ok onda bir sorun yok 😉 ben sadece bugün durum kontrolü yaptım. Bugün dr bana hergün tartıl kendini hep kontrol et dedi 🤣🤣🤣 Ama hergün tartı olmaz diyorlar dedim. sen tartıl tartıl sürekli kontrollü ol dedi bana ay bayılazaaamm hiç böyle dr görmemiştim
Hee okey canım 😘
Amaan hergün tartılsan soracak mı how are you doing today deyüüü 😂😂

X