Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Bu sabah bir bakayım dedim ama eksi olmayı bırak artıdayım yahu Nasıl olabilir Yeni başladığım supplement mi ödem yaptı anlamadım. Kullanıcı yorumlarında görmüştüm. Çünkü kalorilerimi aşmadım,kaçamak yok.
Nefret ediyorum böyle olmasından. Zaten dr da sürekli çok kilolusunuz deyip durdu. Soru bile soramadım. En azından kolesterol ilacını bırakabileceğimi söyleyebildi çok şükür
Acil ödem söktürücü detoksa başlıyorum

Her akşam yeşil çay içmeni öneririm yarım da limon sık içine çok güzel ödemi atıyor defalarca tartıda tespit ettim kiraz sapı da olur bir de adet döneminde de vücut su tuttuğu için artı çıkıyor tartıda

Canım bırak o zaman ya
Yağımız azalınca spordan önce kullanırız cla ya da aspir yağı filan
Ama kolesterol ilacını bırakacağına çok sevindim darısı diğerlerine de canım

Canım bırak o zaman ya
Yağımız azalınca spordan önce kullanırız cla ya da aspir yağı filan
Ama kolesterol ilacını bırakacağına çok sevindim darısı diğerlerine de canım
Öyle yapayım bence de ya emeklerime yazık oluyor.
Ama şekerim çok yüksekmiş onu mecbur kullanacağım. Yakın zamanda onu da halledeceğim inşallah

Amaaan ben de serbest gün ilan ettim bugünü
Geçen haftayla aynı olsun
Verdiğim kilo aynı olmaz her hafta bunu kabul ettim
İyi yaptın eve geldim ben de muzlu pankek yaptım tatlı tabağı boyutunda 3 tane çıktı 1 ini yedim kalan 2 sini akşam yemeği olarak yerim. Vallahi bal da dökeceğim.

İçerim canım çay da var kiraz sapı da var. Adet olabilsem güzel olurdu tabi de 4 ay oldu olmadım. C.tesi de onun için dr a gideceğim. C.tesi doğum günüm inşallah bana kötü haber vermez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…