Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

öğün1*2*3*4*5*ekstraspor
19 şub10.15 yyk
diyet mamul
limonlu ılık su
beğendi üstü tavuk göğüs ızgara, salata, fırın patatessade türk kahvesi, fındıklı lokum,1 ikramlimonlu
yeşil çay,
hellim& piliç füme& hardallı sandviç, söğüş
20.55
nesfit bar
sade nescafe
2 ülker pastil10.000 adım
26 dk bölgesel
10 dk yerimde koşu + aralarda bölgesel

20 şub
21 şub
22 şub

öğün1*2*3*4*5*ekstraspor
19 şub10.15 yyk
diyet mamul
limonlu ılık su
beğendi üstü tavuk göğüs ızgara, salata, fırın patatessade türk kahvesi, fındıklı lokum,1 ikramlimonlu
yeşil çay,
hellim& piliç füme& hardallı sandviç, söğüş
20.55
nesfit bar
sade nescafe
2 ülker pastil10.000 adım
26 dk bölgesel
10 dk yerimde koşu + aralarda bölgesel

20 şub
21 şub
22 şub
Yeni haftaya bomba gibi başladık hadi bakalım 😍😍

Kolay gelsin hanımlar, basarilar
Günaydın
Bu hafta sonu direksiyon sınavı var. 3. Defa giriyorum artık geçmem lazım benim acayip strese sokuyor. Sırtımda koca bir yük varmış gibi başka hiç birseye odaklanamıyorum.
Ay o sorun bende de vardı, sınava girmeden kahve filan içiyodum konsantrasyonum artsın diye. erkenden sınav yerine gidiyordum vs.
Bi gün az kalsın sınava geç kalıyodum, taksiden indim sınav aracına bindim.
Ne kahveymiş, ne teskinmiş 0
ki kahve nabız yükseltiyor diye iyice heyecanlandırıyormus beni..
Bi anda geçtim sınavdan
Kafa olarak rahat olmak cok önemli, sınav anında sınavı düsünmeyin, hep su anki eyleminizi düsünün, acele etmeyin vakit bol, yavas yavas icinizden simdi sağa kırıcam simdi sola kırıcam diye konusun.
Nacizane önerim tabii ki. Cünkü o stresi ben de cok cektim. Allah yardimciniz olsun sekerim.

Kolay gelsin hanımlar, basarilar

Ay o sorun bende de vardı, sınava girmeden kahve filan içiyodum konsantrasyonum artsın diye. erkenden sınav yerine gidiyordum vs.
Bi gün az kalsın sınava geç kalıyodum, taksiden indim sınav aracına bindim.
Ne kahveymiş, ne teskinmiş 0
ki kahve nabız yükseltiyor diye iyice heyecanlandırıyormus beni..
Bi anda geçtim sınavdan
Kafa olarak rahat olmak cok önemli, sınav anında sınavı düsünmeyin, hep su anki eyleminizi düsünün, acele etmeyin vakit bol, yavas yavas icinizden simdi sağa kırıcam simdi sola kırıcam diye konusun.
Nacizane önerim tabii ki. Cünkü o stresi ben de cok cektim. Allah yardimciniz olsun sekerim.
Teşekkür ederim inşallah geçerim bu defa. Stres oldukça yemeye vuruyorum resmen 🙈🙈

X