Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Kilo alma menüsü diyen arkadaş menü aşağılamaya meraklı anlaşılan
Bacım sen ne diyon ya. Ben senin kadar yesem tartıda eksi görmem mucize olur bundan bahsediyorum. Defalarca çeşit çeşit diyetler denedim bir şeylerden kısmadan olmuyor. Sen istediğini ye hatta benim yerime de ye. Ben yemiyorum sonucunu da alıyorum şükür. İstikrarlı bir şekilde böyle devam edeceğim. Sana bu emsalsiz diyet serüveninde başarılar

Selammm
Bugün kalori 730
Sabah 1 kaşarlı tost,çay
Öğle sütlü filtre kahve
Akşam 100 gr haşlanmış tavuk göğsü,100 gr haşlanmış makarna,karışık yeşil salata,1 yk zeytinyağ,kola zero

2 lt su

Şimdi canım şöyle bergamotlu çay istedi ondan içiyorum

En son salı 60.600tim yaptığım kaçamaklar yüzünden sadece 400gram vermişim bugün cuma 60.200yum akşam yemeğinde geri alırım muhtemel. 64ten 60i gördüm 59u görmek istiyorum ama aç kaldığım için az az kaçamaklar oluyor. Eşim fakrketti diyet yaptığımı inat yapar gibi her akşam kola tatlı aburcubur çiğkfte alıyor of ben nasıl gorucem 55/57yi

Yeşil çay ictim 4kiloyu verirken dün kayısı çayına başladım çok iyi geldi WC sorunum vardı hemen çözüm oldu şaşırdım ama etkili. Bir akrabam kayısı çayı ile ciddi kilo verdi tabi porsiyon azalttı normal ekmek yerine kepek ekmek falan yedi bakalm bende hazirana kadar inşallah görmek istiyorum az az da olsa gitsin acelem yok

Kızlar nereye gittiniz yahu haydi geri gelin öyle veya böyle hepimiz kendimizce bişeyler yapmaya çalışıyoruz.
Ben inanıyorum başaracağız

Ben bugünkü menümü yazayım kalori 1242 yemek yemek istemedim keyfim yoktu atıştırmalık bir şeyler yedim.
Sabah 1 dilim pizza,çay
Öğle karışık kuruyemiş (100 gr) sütlü filtre kahve
Akşam 100 gr ekler ve çay

Ha iyi mi hayır sağlıklı mı kesinlikle değil ama bunları yedim iyi hissettim karnım da garip ama doydu açıkçası gözüm de gönlüm de doydu.
Bunları saklamadan menümü yazıyorum çünkü benim için en azından uzun bir yol ve arada böyle şeyler oluyor.

Bu arada ben menülerime sabah yazıyorum ama ilk öğünüm olduğu için yoksa benim kahvaltım 12:30 da oluyor.

Kızlar nereye gittiniz yahu haydi geri gelin öyle veya böyle hepimiz kendimizce bişeyler yapmaya çalışıyoruz.
Ben inanıyorum başaracağız
Yani ben kendi adıma.bir yanlis anlama ya mahal verdiysen konu sahibesinden ozurdilerim.herkesin bünyesi yaktığı enerji hareketliliği farklılık gösterir.herkes kendini bilir tanır ona göre de beslenir..zayıflar.
Sormakta ki amacım yargılamak yada suçlamak degil di.

Sizde bir sıkıntı yok. Aynı şekilde bende şaşırdım Diyet Salata adlı arkadaşın yediklerine. Fazlasıyla esnek bi menüydü. Doğal olarak bizde sorduk. Ama kendini eleştiri kabul etmediği için ilk sinirlendi şimdi sessizliğe büründü. Ben o menüye uysam kilo vermem alırım. Benim bünyem böyle. Bunu söylemek de çok nahoş bir eleştiri olmasa gerek. Ama bana bayağı yükseldi Konu sahibi oymuş bu şekilde çekilmesi iyi olmadı. Grubuna sahip çıksa hoş olur. Ben kendi halimde devam ediyorum zaten.

Evet biz başka bir grupla devam edelim..konu sahibine başarılar dilerim..güzel kilo vermeler

Arkadaşlar ben yeni daha sıkı bir şekilde farklı bir grupla devam ediyorum. Herkese kilo verme serüveninde başarılar.
Sıkı tutmak zorundayım artık bu işi
Geçen bel ve diz ağrımdan market gezemedim çok sinirim bozuldu o yüzden sıkı tutmaya karar verdim. Kurtulmak zorundayım bu kilolardan ağrılarım ancak o zaman hafifler ve her seferinde en küçük bir fiziksel sıkıntıda kilo ver lafından kurtulurum

Bende öyle namaz kılmaya başladım eğilip kalkarken zorlanıyorum sanki 60 yaşında gibi. Sıkı tutmadan olmuyor. İnşallah güzelce veririz kiloları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…