Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

10 ocak

• çok tahıllı ekmekle acuka ve beyaz peynir tost,türk kahvesi, limonlu maydanoz salatalık
  • çikolata,cips,kuruyemiş ,3ü 1 arada
  • pirinç pilavı, marul ,barbunya pilaki
  • türk kahvesi,fıstıklı mandalinalı lokum
  • sütlaç, kadife pasta, siyah çay
  • kuşbaşılı pide, patates kızartması ve soslar, siyah çay
  • naneli yeşil çay demledim ekşi yeşil elma toz zencefil zerdeçal bızzt sonra maden suyu ekledim

Haydi kızlaar rahatlayın siz de artıık yarış yok yasak yok ay bunu çok yemişsin az yeseydin yok
proteini haftanın 3 günü güzel tüketin ve 3 gün lifi
vücudunuzun sesini dinleyin + faydalı gıdaları katın bu biraz efor istiyor

Ben böyle yesem kilo alırım spor mu yapiyorsunuz.
20 gündür nerdeyse hic şeker yok hayatımda kilo bile veremiyorum..
MasaAllah diyorum size

MasaAllah diyorum size
canımcım bu sayfa korkuları da yenmek için var
yani asla korkma bunları yersem kilo alırım diye tamam mı
örneğin haftaya başlarım bu hafta yiyeyim sonra 0 kaçamak dediğimde3.000 kaloriye yaklaşıyordum ama kafam rahat oolunca en yüksek aldığım1.700 civarı imiş bilmiyordum
canın en çok ne istiyor şu an?

MasaAllah diyorum size
Bencede bu menü kiloya elveda değil merhaba bu kadar relax olduğum an ben battı balık yan gider diyip yemeye devam ediyorum kemerleri sıkmak lazım.

Evet katılıyorum bir yerde.diyet peynir diyet yemek normal yemekten farklı pişmiş az yağlı yemek sürdürülebilirliği olmayan şeyler.normal yiyerek kilo vermeliyiz arada denge şaşırtarak.
Yoksa 10 yıldır aynı şeyi yaşıyorum al ver al ver al ver ..
Ben yemegi seviyorum hayatımdan tamamen cikartamam.o zaman az yemegi öğrenmeliyim
Cok ilginç ama ilk defa canim hicbirsey istemiyor.biraz arada tatli çikolata geliyor aklıma.ama hedefim 70 olsun oyle yemek istiyorum..

Tartı günüm 1.6 gr daha gitmiş bugün ödül günüm ben browni kurabiye yapacağım. 66.6 olmuşum

Şekersiz veremiyorsan şekerli ver diy miiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…