Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

6 Aralık

1* beyaz ekmeğe ezine, acuka, domates, zeytinli sandviç, siyah çay, üzümlü draje
2* kabak tatlısı, sade türk kahvesi
3* ay çekirdeği, peynirli çubuk kraker, yerli muz
4* yoğurtlu makarna, kereviz yemeği, brokoli çorbası, köfte ve beğendi, şekerli siyah çay
5* sade türk kahvesi, lokum, kurabiye, antep fıstıklı kesme dondurma, siyah çay
6* hindi fileto, yeşil biber ve salatalık

7 Aralık

1* yağ yakıcı kahve, şekersiz mamul kurbiş, pazar gofreti
2* sosisli ve kaşarlı kır pidesi, ketçap, şekerli siyah çay
3* sade türk kahvesi
4* siyah çay
5* yağ yakıcı kahve, bitter çikolatalı pop kek
6* limonlu yeşil çay, yoğurtlu, salçalı soslu hindili makarna, falafel, haribo tropifrutti

İlk postta diyet listeleriniz ve analizleriniz var cok anlayamadim ama bende başladım bugün
Kendi yönteminizle kilo vermek için buyurun yazmıştım :) ama küçük kalmış galiba
Sanırım yasak,yarış vs olmadığı için gelmiyor hanımlar
Siz nasıl bir düzen kurdunuz hayırlı olsun ve kolay gelsin inş

Ay ben aylardır bir düzen kuramıyorum ki bir sıvı diğerine başlıyorum bir aralıkla orucu ne yapacağımı şaşırmış durumdayım

Ay ben aylardır bir düzen kuramıyorum ki bir sıvı diğerine başlıyorum bir aralıkla orucu ne yapacağımı şaşırmış durumdayım
ben de kısaca açıklayayım düzenimi
gün içinde olabildiğince sağlıklı,lifli vs beslenmeye çalışıyorum ama serbest bırakıyorum,gün sonunda yaklaşık meyve sebze porsiyon,kaç dilim ekmek, protein ve yağı hesaplıyorum yaklaşık
en son da kalori :)
sporumu her hafta arttırıyorum

8 Aralık

1* yağ yakıcı kahve, limonlu ılık su, şekersiz mamul kurabiye
2* domatesli bulgur pilavı, acı biberli cacık unlu sebze çorbası, patlıcan musakka, kepekli roll ekmek
3* siyah çay, mini pop kek
4* sade türk kahvesi, lifalif bitterli bar
5* yeşil elma, pide, siyah çay
6* fırında salçalı soslu hamsi, salata
7* tahin helvası, kabak tatlısı
8* limonlu yeşil çay, şekersiz mamul kurabiye

Merhaba;
Ben de buradan başlayayım o halde.Bugün itibariyle başlıyorum.Boyum 1,72 Kilom:71 Hedef:64
Sabah:Latte 2 dilim tam buğday ekmeği ve 30 gram kadar beyaz peynir yedim.
Öğlen:1 kase mercmek çorbası 1 adet armut
Planım 18:00 gibi proteinli bir öğünle günğ kapatmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…