Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

İnşallah aşkımsu
Zamanla kendi menülerini yazacaksın tatlım ben de buradayım
Şifa olsun :)

Lizim yarına, pazardan beri verebildiğim 500 gramı geri almış olursam ben na böyle
Almazsın çok hareket ediyorsun sen benim gibi oturmuyorsun ben de bugün iyi hissediyorum diye tam açtım Leslie, giydim sauna eşofmanımıııı elektrikler gitti. Çıktım sitede birkaç tur attım anca 5000 bin adım oldu.

Ya var ya inanılmaz elektrikler yeni geldi ve ben listeme zorunlu olarak uyamadım. Öğleni atladım fırında yemek vardı elektrikler gitti geldi gitti fırın bozuldu.
Sabah yediğim yulaflı chialı pudingle duruyorum ve çok acıktım tost ve salata yiyeceğim birazdan. İnşallah tekrar gitmez

Selammmm
Bugün 817 kalori
Karb.124
Kahvaltı 1 su bardağı süt 2 yk yulaf,2 yk kuru yabanmersini,1 tk chia,1 tk keten tohumu,1 armut, 1 tk h.cevizi tozu,1 tk tarçın
Su pek içemedim 3 ü anca buldum ve 5000 adım(sporu acil yükseltmem lazım)

Canım ne olacak hareketleri biliyorsun sırf yürüsen bile terlerdin

Kuzum ocak da mı elektrikli
Ya da yaylanın hazır yemekleri var
Tavuk ve hindi konserveler var tonlu tahıllılar var var da var
Barbunya pilakiye bayılıyorum misal

Kuzum ocak da mı elektrikli
Ya da yaylanın hazır yemekleri var
Tavuk ve hindi konserveler var tonlu tahıllılar var var da var
Barbunya pilakiye bayılıyorum misal
Bir sürü alternatif var tabi sadece benim öğle yemeğimin saatinde dışarıdaydım listemde de tost ve salata vardı eve gider hemen yaparım diye düşünmüştüm dün listeye uyamadım bugün de çıkmak istemedim o yüzden değişik birşey yemedim. Yoksa alternatif tabi bulurdum. Mesela fırın bozulduğu için yarınki pırasa mücveri yağsız tavada yapacağım.

Aynen kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…