Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

@60kiloyum bana çok söyledi karb.kıs protein fazlalaştır diye ama cesaret edemiyordum sonunda başardım. Ama zor mu zor yani
Başlarda zor ama sonra bünye alışıyor miden küçülünce hiç zorlamayacak bak göreceksin zaten karbonhidratı azaltıp proteini artırmak daha hızlı kilo vermeye yardımcı oluyor minimum karbonhidrat beni en çok zorlayan şekerli gıdalar hep özlüyorum

Benim için de tatlı büyük sıkıntı bir de lezzet almak önemli ya zevk almıyorum yediklerimden. Küçüklükten gelen bir hamurişi alışkanlığım var o kadar zor ki onu yenmek. Bir de eskiden değişik tarifleri yapıp yapıp bir yemek kanalında paylaşıyordum. Her gün değişik tarifler e kim yiyecek tabii ki hüpletiyordum hepsini

Kilom o kadar fazla ki değişikliği fark edemiyorum geçen saatimde bir tık geri taktım diye sevindim.

Kilom o kadar fazla ki değişikliği fark edemiyorum geçen saatimde bir tık geri taktım diye sevindim.
Acele yok lisbet. Yavaş ilerliyor olabilirsin ki bu aslında en doğrusu. Ama ilerlemeni yok sayma.
Ne kadar bocaladığımızı neler hissettiğimizi yazdık o kadar. Her şeye rağmen adım atıyorsun devam ediyorsun başarın burda başlıyor.
Büyük değişiklikler sonra olacak şu an küçük olanlar saat gibi rahat kapanan fermuar gibi vs onlarla başlayacak rahatlığın.

Sen yeter ki azcık yan basınca pişman olma geri gitme sadece devam etmeye odaklan

Desteğin için çok teşekkür ederim. Yok saymıyorum tabi kalça göğüs ve bel den 3 er santim incelmişim nasıl sevindim anlatamam çocuk gibi zıpladım
Hiiiççç geri gitmeyeceğim Allah izin verirse sağlığıma kavuşacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…