Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Evlat gibi oldular bana çook seviyorum. Sitede iş bölümü yaptık herkesin besleme saati var çıkıp dışarıdakileri de besliyoruz. Ne mutlu bana o kadar içim rahatlıyor ki onlar doydukça
Evet yaa onlar doyunca insan çok mutlu oluyor artık benimkiler gelince sesleniyorlar bana salam istiyorlarmışbir tane kedim vardı evladım gibiydi videolarını görünce ağlayacağım geliyor ama onun oğluna bakıyorum şimdi bir tane kızım vardı yine dışarıdan getirdim biraz kendini kurtarana kadar bakmak için çiftleşmek için bir çıktı bir daha gelmedi insan üzülüyor bir daha eve almıyorum ama geçen gün yine bir tane yakaladım savunmasız yemek veren olmasa yemiyor eve alıp doyurup sevip yeniden saliyordum bizim burada kimse bakmıyor desem yeridir

Aaa baya olmuş yakında

atarız ablası bakın bakın böyle birşey gördünüz mü oğlumun güzelliğine bakın
Eki Görüntüle 3307907
Burna bak ya ben o burunlarını sıkıyorum bir de böyle gözlerine avcumu koyup uuuu diye seviyorum tam yemelik koynuma bastırıyorum bir sarılıyorum öp öp doyma eşimin alerjisi olmasa tutamam getiririm eve yine ama çok hapşuruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…