Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Bu akşam içli pilavın kokusunu aldığımdan beri (tadına bile bakmadım ama görseniz koklaya koklaya bir hal oldum) telkin yapıyorum dayan 5 gün kaldı diye
Ben de yapacağım şuan aklıma neler geliyor neler dolapta gofret var her açışımda gözüme çarpıyor yoook diyorum 60.7 südüğünü savurmadım yemek yok açım şuan ac az önce 1 dilim kaşarla bastırdım açlığımı

Ekim 1 de 21 günlük niyet yapacağım kızlar. Her sabah 1 bardak suyu alıp bakıp ne diliyorsanız olmuş gibi konuşup içiyormuşuz ben de deneyeceğim. Evrene güzel enerji vereyim kendime de
Niyeti diyet diye okuyorum suyu da görünce eyvah su diyeti yapacak diye bekliyorum yazının devamını enerjiye çok inanıyorum önceden hiççç inanmazdım biraz anlatır mısın ben de yapayım

Yaaa 4 tane kedin mi var maşallah ben tam bir kedi manyağıyım kaç tane kedi büyüttüm şimdi sokak kedilerim var bir tane çokkkk sevdiğim kedim kaçtı içimde yaram
Evlat gibi oldular bana çook seviyorum. Sitede iş bölümü yaptık herkesin besleme saati var çıkıp dışarıdakileri de besliyoruz. Ne mutlu bana o kadar içim rahatlıyor ki onlar doydukça

maşallah resimlerini atmadın hiç

Yaaa 4 tane kedin mi var maşallah ben tam bir kedi manyağıyım kaç tane kedi büyüttüm şimdi sokak kedilerim var bir tane çokkkk sevdiğim kedim kaçtı içimde yaram
ben deee

Ekim 1 de 21 günlük niyet yapacağım kızlar. Her sabah 1 bardak suyu alıp bakıp ne diliyorsanız olmuş gibi konuşup içiyormuşuz ben de deneyeceğim. Evrene güzel enerji vereyim kendime de
1 ekimin özelliği ne cnm

Ahaha aynı ben ben de acıktıkça 1 dilim kaşar atıyorum ağzıma

Niyeti diyet diye okuyorum suyu da görünce eyvah su diyeti yapacak diye bekliyorum yazının devamını enerjiye çok inanıyorum önceden hiççç inanmazdım biraz anlatır mısın ben de yapayım
Şimdi mesela ne istiyorsun diyelim ki
“Mutluyum,istediğim kilodayım,sağlıklıyım” gibi olmuş gibi şükreder gibi suya doğru konuşup içiyorsun 21 gün hiç sekmeyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…