Hatırladınız mı beniiii 😏😏

Haklısınız da aslında şu yuzden öyle bir şey yazdım evet yani ben hukuk sistemimizin çok kötü oldugunu biliyorum...

sizin yazdıklarınızdan bunları kendimizin şekillendirdiği anlaşılıyor...

ayrıca konu sahibine kötünün bile iyi bir şeyi vardırı demek istedim çok sağolun

en azından gelecek nesil olarak biz Atatürkün yarım bıraktığı muassır medeniyet seviyesinin üstüne çıkarma gayesini hayata geçirebiliriz...

Nasil hatirlamazsin kuzum yaa
Tam bir faciaydi , bende hafizayi zorladim da galiba kayinbiraderimin donlarini yikatiyorlar bana konusu vardi bunun oyle hatirliyorum

O don konusu ulkemizdeydi sanki
Bu Almanyada
Allah Allah hafizam da iyidir ya=/
Neyse ben bikac ceviz yiyeyim bari,belki hatirlarim

Yok yok almanyadaydi eminim
Dur bakim bulabilcem mi
Cunku aksiyon devam etmisti o konu sonrasinda , alman polisi geldi kapiya falan

Kayınbiraderinin boxerını (banlanırım korkusuyla don kelimesini kullanmıyorum arkadaslar burda ) yıkadı diye alman polisi kapıya gelmiş vay anasını...konu sahibi haklıymış hak hukuk hat safhada

Fake ciksa sevinecegim biriydi.
2 kardeş anneleri ölmüş.
Baba evlendi fakat cocuklar 10 12 yaslarinda.
Cocuklari dışladılar.
Abla evlendi,küçük 17 yasindan itibaren calisarak okudu 5 kurus baba desteksiz.
Makine muhendisiydi.
Burs kaybetmemek icin aglayarak calisiyordu.
Okul birinciligi aliyordu,bu umurunda degildi,burs icindi gayreti.
Baba biraz yuzune güldü,annesinden kalan evi sattirip yedi
Kiz evlendi,esiyle tartisinca,beni sahipsiz sanma mesaji vermek icin babasina gitti.
Baba istemedi,kiz gece yarisi 2 cocuguyla cikti evden,bakti ki esi arabada onu bekliyor
Boyle bir konuydu,keske fakeydi deseler,keske deseler de oooh beee desem

Kayınbiraderinin boxerını (banlanırım korkusuyla don kelimesini kullanmıyorum arkadaslar burda ) yıkadı diye alman polisi kapıya gelmiş vay anasını
Yok don konusuyla acilis yapti , sonrahergun konu aciyordu , kocam beni dovdu , bebegim kucagimdayken terlikle vurdu , kv bunu yapti sunu yapti
En son da alman polisi kapiya geldi konusu vardi
Valla bulamadim don konusunu ama eminim yani boyle bir konusu vardi

Çok üzüldüm ya. Cidden ne hayatlar var.

Çok
güzel bi hikaye olmuş, yazım kurallarına da eksiksiz uyulmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…