Boşanma döneminde çok mutlu erkekler

Benim büyük oğlum da diyordu. Babası hep onu uyuttugu için babasını çok arardi yokluğunda. 4 yaşında eğitim için başka şehre gittim. Onu da yanımda goturdum. Her akşam baba diye ağladı. Hafta sonu döndüğümde onu babası ile bırakıp ben tek gittim eğitim için olan şehre. 2-3 ay biz ayrı kaldık. Hem çok babaciydi. Hem babası mama verme, uyutma, alt alma gibi bakımda aktifti ondan sanırım onu çok arardi. Küçük de tam tersi kim ilgilenirse ilgilensin benimle yapışık. Benden ayrı duramaz. 6 aylıkken konuşmasa bile huzursuzluk falan olurdu benim oğlumda da. Babası ile bir alışkanlıgi oluyor ya o boşluktan huzursuzluk ve ağlama oluyor.
Ama sizde ilgili bir baba var. Burda babanın umrunda değil. Hayatı bambaşka. Bir de bebekler baba diye ağlayamaz yani huzursuzluğu da bir şekilde anne çözecek. Ama çocuk büyükse ki ben sanmıyorum bebek demiş baba versin haftanın belli günleri. En azından çocuk o zaman baba görmüş olur o da dinlenir. Burda da babanın alıp ilgileneceğini sanmıyorum. Çocukla mecbur alışacaklar yeni hayatlarına çok dramatize etmemek gerek. Ben de aynısını hatta fazlasını diyeyim 2 çocuğumla yaşadım. Bitti gitti ne hali varsa görsün

Siz de ne olduğunu sasirdiginiz icin normalde belki yapmayacaginiz seyleri yapip sizi aldatan adama yalvarmissiniz. Haklarinizi alin o da öyle bombos ortamlarda takilip bombos yasasin. Guclu durun dünyada bosanan tek aile siz değilsiniz oglunuza gayet de ebeveynlik yapabilirsiniz ayriyken de.

Hayır çünkü ben hiçbir bağ bırakmadım arada yetmedi onu icraya verdim iyice delirdi 🤪 o da nafaka azaltma davası açtı. Yani hiç
İletişimimiz yok çocuklarla ilgili olarak da yok. Bir de boşandıktan sonra evli bir kadınla basıldığını öğrendim. Tabi bizde evliymişiz o zaman ettim ağzına.
Hiç mi görmek istemiyorum çocuklarını 🙁

Eşinizin açtığı işyeri için mal rejimi tasfiyesi davası açın, anlaşmalı boşanmayın, sizin gücünüze gerek yok, avukatınız olsun, onun gücü yeter. Sürünerek gelecek anlaşma için.

Edinilmiş mal için anlaşmalı da kabul etmesi gerekiyor çekişmeli de ise yıllar sürüyor ve kanıt gerekiyor elimde ki kanıtlar da kvkk ya giriyor kullanılamıyor ve benim yıllarca metres hayatı yaşarken bu kadar mutluyken savaş verecek gücüm yok . Sadece nafaka bağlanacak oda kirama anca yetecek kadar ve onu da zaten vereceğinden umudum yok . Sevgilisine pahalı hediyeler almak ile meşgul ya da alkol ortamlarında yemek ile . Benimle 12 yıldır bir kez gitmediği yerlere gitmekle ..
Sevgilisiyle cekilmis birkac fotograf olsa onu da kanit diye kullanabilirsiniz en azindan aldatilmanin ispati olur

Psikolojik destegi online alirsiniz ödemeyi de baskasinin kredi kartindan yapın ayni esinizin yaptığı gibi. Hic bir açık bulamaz zaten siz yazilimciymissiniz kendiniz bizden daha iyi bilirsiniz bu tür yazilimsal isleri

Gününü gün ediyor diye üzülüyorsunuz ama anlaşmalı boşanmak istiyorsunuz. Madem bu kadar çabuk pes edeceksiniz anlatmayın bize o iş yeri için ne kadar emek verdiğinizi ve açılan yerin çok tutulduğunu. Şu konuyu okuyup sinirleri zıplamayan bir üye var mı acaba? Bende bebeğimle boşandım. Hakkımı almazsam çekişmeliye çeviririm diye ben tehdit ettim. Neden bu kadar çabuk pes ediyorsunuz. Çıkın bir an önce mağdur psikolojisinden. Kafanızı çalıştırın ve siz onu mağdur edin.

Hiç mi görmek istemiyorum çocuklarını 🙁
Görüyor çocukları 3 ayda bir falan. Oğlumun akıllı saati var ordan iletişim kuruyorlar ben muhatap olmuyorum. Çocuklarla ilgili kararları kendim veriyorum. Ona bir şey söylemiyorum da danışmıyorum da. Allah gerek etmez inş

Hiç bir hak alamadım kvkk ya girdi kullanamadım . Zaten savaşacak gücümde kalmamıştı
Kim yönlendirdi sizi bu aşamada? Avukatınız yok muydu? Kvkk vs. diye korkutarak kandırmışlar sizi. Evlilik içinde ve zinanın tespiti halinde kvkk hükümlerine istisna uygulanabiliyor. Neden haklarınızdan bu kadar kolay feragat ettiniz? Kurulan işletmede emeğiniz ve yarı oranda hakkınız var, çocuk büyüteceksiniz siz ve büyük ihtimalle tek başınıza. Onu da düşünmeniz gerekir. Siz adam nerde napıyo derdindeyken onlar da fırsattan istifade sizi taklaya getirmişler. Toparlanın ve aşk acısını bir kenara bırakıp mantıklı düşünün, çocuğunuzun hakkını aldıktan sonra tekrar depresyona girersiniz. Giden dava bir daha gelmiyor çok pişman olursunuz. Yol yakınken anlaşmayı bozun, gerekirse çekişmeli boşanın.

X