Hatırladınız mı beniiii 😏😏

Ayy
Bebe kucaktayken vurmayi hatirladim ya

Ben hatırladım seni ama eski ismini hatirlayamadim, kayserili miydiniz neydi kapali bir bayandınız fotonuz vardi profil resminizde en son boşanıyorum konunuzuda hatırlıyorum yalniz çocuğunuza vurmuş muydunuz neydi oda tepki çekmişti. Ama isminizi hatırlayamıyorum

Ay bi ben deniim bakiim nası oluo bu konular...
Selam arkadaşlar, hatırlamışsınızdır beni.. En son biliosunuz

Sibel

Seni de açtığın konuları da hatırladım. Hatta Almanya'daki kadın sığınma evleri için sıktığın palavraları da hatırladım. Bize nasıl laf saydığını da.
Bu dediklerin de yalan olabilir ama umarım gerçektir. Yazık o masum kız çocuğuna.

Konulardan biri buydu.
Daha da vardı uydurup yazdığı konu bulamadım.

Yalniz aklima su geldi kocanla tr ye tatile gelme, babamlarin tanıdığı bir adam eşini dövmüş almanya-da kadında polise gidiyor adama uzaklaştırma aldiriyor. Sonra bunlar ayni evdeler filan adam 5-6 ay sonra hadi turkiyeye tatkle gidelim demiş, köylerine gidince kadini dövmüş ama nasil hadi polis çağır filan diye köyde kimsede karışmamış ama kadin geri dönmüş eşiyle onlarda mutlu mesut yaşamışlar!!!!!

İsminizi niye yazıyorsunuz Allah aşkına? Ha konunuz gerçekse esinizin ailesini rezil etmekten başka birsey degil (ve kendinizi de tabi)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…