Boşanma döneminde çok mutlu erkekler

Benim delillerim de sizinki gibiydi. Hts kayıtları mahkeme isterse çıkartılır. Siz eşinizin gözünü güzelce bir korkutun bu süreçte bol bol birilerini arayıp görüşmüştür. Bakmayın bu erkekler çok da aptal oluyorlar, siz üstüne gidin ve eşiniz orta yolu bulmaya çalışsın.
Bana özelden yazar mısınızzz🌸

çok acı çektiğini biliyorum ve seni anlıyorum. O pislik herife asla dönme. Onun gibilerin çocukları asla umrunda olmaz.
Ben çok konu açtım burda tanırlar beni 😜 bendeki polisti. Ailesi 5 kuruş vermeden evlendik. Hatta düğün davetiyemize zorla takısız yazdırdılar abin evelenecek önce dediler. 5 vakit namazda cumaları kaçırmaz orucunu tutar evden işe işten eve giderdi. Sonra çiftlik kurdu. Dükkan açtı. Ben hep destektim. O iğrenç dükkan işlerini bilirim. Karnımda bebeğim elimde küçük oğlumla sabahın köründe giderdik dükkanına. Buz gibi soğuk. Çocuğum dışardan yemek yemez diye sabahlara kadar yemek yapardım evde.
Sonuç aldatıldım maddi olarak da dolandırıldım. Elimde 7 yaş oğlum kucağımda bebeğimle boşandım. Valizlerle para taşırdı. Lüks arabalar dükkan arsa çiftlik. Her şey battı. Bir de ordan oraya sürgün ediliyor. Hayatı bitti onun. Ama nerde salak bir kadın var onla takılıyor. Ama mutsuz it gibi. Ben bebeğimi büyüttüm sayılır anaokuluna gidiyor oğlum da ortaokula geçti. Mutluyuz çok şükür. Sen de merak etme sonu iyi olmuyor böyle azanların. Boşanırken salın gurur yapma. Neyi var neyi yoksa Çek al elinden. Nafakayı da iste tazminatı da. Nafakaya her yıl üfe oranında artırma şartı koy.
Cok merak ettim size tekrar donmek istedimi

Cok merak ettim size tekrar donmek istedimi
Hayır çünkü ben hiçbir bağ bırakmadım arada yetmedi onu icraya verdim iyice delirdi 🤪 o da nafaka azaltma davası açtı. Yani hiç
İletişimimiz yok çocuklarla ilgili olarak da yok. Bir de boşandıktan sonra evli bir kadınla basıldığını öğrendim. Tabi bizde evliymişiz o zaman ettim ağzına.

Bu doğru değil işte çok isterdim doğru olmasını🥲
Ya benim avukatım çok çetindi geriye dönük herşeyi dökeriz demişti. Hatta başkasının üzerine olan varlıkların bile bizim olduğunu ispatlamam gerekti onu da yaparım demişti. Beni çok sevdi kızım diyordu ben de baba yerine koymuştum. Sonra bi anlaşmalı boşandık. gerçekten memleketimizde herkesin tanıdığı önemli birini 4 yılda boşamış ve istediklerini çatır çatır almıştı. Ehline düşmek gerek

Ya benim avukatım çok çetindi geriye dönük herşeyi dökeriz demişti. Hatta başkasının üzerine olan varlıkların bile bizim olduğunu ispatlamam gerekti onu da yaparım demişti. Beni çok sevdi kızım diyordu ben de baba yerine koymuştum. Sonra bi anlaşmalı boşandık. gerçekten memleketimizde herkesin tanıdığı önemli birini 4 yılda boşamış ve istediklerini çatır çatır almıştı. Ehline düşmek gerek
Hangi ilde ismi soy ismi ne

Belki yaşamayan sizi anlamaz ama ben bu acıyı yaşamış bir kadın olarak kocamı bosamadigima çok pişmanım.. ve benim sizin gibi 1 değil 3 çocuğum var inanın bugün olsa bi dk düşünmem bitiririm..insan kabullenemiyor çaresiz hissediyor ama silkeleninhiç bi hemcinsim bu hayati yapsın istemem emin olun sonrası su yasadiginiz durumdan çok daha zor.. Hiç bisey eskisi gibi olmuyor hatta yüzsüzlüğü daha çok ele alıyorlar.. zaten senin eşin durumdan memnun ise devam etmesi daha kötü.. şuan çocuğun babasız kaldı sen ortada kaldın gibi hissediyorsun ama öyle değil ilk boşanan insan sendeğilsin daha mutlu olacaksın ilerde 2. 3 çocukla çok daha zor bittiği zaman daha mutlu olacaksın önüne bak anneyiz ama.once kendini düşün lütfen sen mutlu değilsen çocuğunda mutlu olmayacak ben hepsini yaşadım arkadaşım kendine bu kötülü yapma pişman olacaksın bu adam gidince sana huzur gelecek önce kendini sev herşeyden çok kendine kıymet ver hayat uzun yaşanacak güzel şeyler var.sen benim yaptığım hatayı yapma :KK43:

Belki yaşamayan sizi anlamaz ama ben bu acıyı yaşamış bir kadın olarak kocamı bosamadigima çok pişmanım.. ve benim sizin gibi 1 değil 3 çocuğum var inanın bugün olsa bi dk düşünmem bitiririm..insan kabullenemiyor çaresiz hissediyor ama silkeleninhiç bi hemcinsim bu hayati yapsın istemem emin olun sonrası su yasadiginiz durumdan çok daha zor.. Hiç bisey eskisi gibi olmuyor hatta yüzsüzlüğü daha çok ele alıyorlar.. zaten senin eşin durumdan memnun ise devam etmesi daha kötü.. şuan çocuğun babasız kaldı sen ortada kaldın gibi hissediyorsun ama öyle değil ilk boşanan insan sendeğilsin daha mutlu olacaksın ilerde 2. 3 çocukla çok daha zor bittiği zaman daha mutlu olacaksın önüne bak anneyiz ama.once kendini düşün lütfen sen mutlu değilsen çocuğunda mutlu olmayacak ben hepsini yaşadım arkadaşım kendine bu kötülü yapma pişman olacaksın bu adam gidince sana huzur gelecek önce kendini sev herşeyden çok kendine kıymet ver hayat uzun yaşanacak güzel şeyler var.sen benim yaptığım hatayı yapma :KK43:
Küçük çocukları olan bir kadının boşanması çok zor. Ama ihaneti affedip oturmakta mümkün değil. Insan akıl sağlığını kaybeder bir süre sonra. Sizinde Allah yardımcınız olsun.

Atlatacaksın. Geçecek hepsi. Kahrını ben çektim sefasını başkası sürüyor diye de dertlenme. Emin ol böyle kalmayacak. Bir gun göreceksin ancak o gunz dek çok zaman kaybetme kendi adına. Terapi al mutlaka üstesinden daha kolay gelebilmek için. Seni ne mutlu ediyorsa onu yap

Ben iyi bir yazılımcıyım zaten . Anlık foto atıyorlar birbirine uçtan uca şifreli . Ki zaten kvkk ya giriyor kullanamayacağım delikleri toplamak istemiyorum çünkü çok sık ölümü düşünüyorum . Kaldıramam .
Bence anlaşmalı boşanmak sizin için daha iyi olur. Herkes her mücadeleyi sürdüremez haklı olsa bile. Erkekler boşanma aşamasında rahat oluyor ama kadın güçlendikçe sonradan dank ediyor. Kadınlar da önce kahroluyor sonra çiçek açıyor. Görmemek bilmemek muhatap olmamak daha iyi. Tesbihat çekin. Bana çok iyi geliyor. Ya muntekim falan var mesela. İlahi adalet icindi sanırım. Çok çok canım yandığında ben bunu okurum. Birşey olsa da olmasa da ferahlatiyor. Sonra unutuyorum zaten yapılanı. Ama muhatap olmazsam unutuyorum. Tekrar görürsem sinirlerim sürekli harap olur. Ben yapı olarak böyleyim mesela.

Aynı olay şu an kaynımın bir arkadaşında geçiyor. Adamla eşini tanıyoruz kadın dünyalar iyisi iki kız bir erkek çocukları var. Maddi durumları çok iyi… Adam ailecek görüştüğü adamın karısıyla aldatıyor karısını. Kadın tesettürden çıkıp açılıyor, her gün kuaförlerde adamın parasını yiyor…

Kıyamam kadıncağız üç çocukla her şeyi unuturum gel demiş adam ben pisliğe bulaştım ama çok mutluyum ev senin olsun demiş gitmiş.

Tabii biz iletişimi kestik kaynım görüşmeyi kesti… Bu ikisi alışverişler gezmeler yurtdışı seyahatler vs vs…

Şimdi öğrendik ki kadın buna tekmeyi atmış, eşim dahil herkesi arayıp borç ister duruma gelmiş…

Yeni güzel başlangıçların olsun, yarına kalır yanına kalmaz merak etme🙏🏻
Kadın eşinden boşanmış miydi merak ettim

Demişsiniz Ya baba diye ağlaşıyor bebek diye. Bebek kaç aylık? Hani benim kızım 6 aylık konuşmaya başladı ona rağmen baba diye ağladığını be gördüm ne duydum. 2-3 yaşlarında bütün ilgiyi babadan görüyorsa ancak baba ister çocuk. Kafamda oturmadı. Bir de sürekli baban da baban dersen çocuk ağlar baba diye. 2 çocuk büyüttüm hiç duymadım biz de 3 kardeşiz annem de annem derdik. Şaşırdım ya da anlamadım ben olayı
Benim büyük oğlum da diyordu. Babası hep onu uyuttugu için babasını çok arardi yokluğunda. 4 yaşında eğitim için başka şehre gittim. Onu da yanımda goturdum. Her akşam baba diye ağladı. Hafta sonu döndüğümde onu babası ile bırakıp ben tek gittim eğitim için olan şehre. 2-3 ay biz ayrı kaldık. Hem çok babaciydi. Hem babası mama verme, uyutma, alt alma gibi bakımda aktifti ondan sanırım onu çok arardi. Küçük de tam tersi kim ilgilenirse ilgilensin benimle yapışık. Benden ayrı duramaz. 6 aylıkken konuşmasa bile huzursuzluk falan olurdu benim oğlumda da. Babası ile bir alışkanlıgi oluyor ya o boşluktan huzursuzluk ve ağlama oluyor.

Bazısı da uğraşmamak için böyle caydırıcı şeyler söylüyor. Bir arkadaşımın annesi yoğun bakimlikti. Refakatci raporu da aldı. Burodaki görevli işte ona kurul lazım da bilmem ne diye sanki böyle zor ve olumsuz gibi konuşmuş. Kız da böyle şeylerle mücadele edemeyen biri. Kullanamadı raporunu. Millet neler neler için bu raporu kullanıyor kaç ay. Annesinin durumu çok ciddiydi ve farklı sehirdeydi yanında olması gerekiyordu kullanamadı.
4 avukat da söylese bazısı uğraşmak istemiyor bence. Yoksa hukuk öyle ucu açık ki. İstediği gibi kılıfına uydurabilir. Zaten kvkk için karşı tarafın dava açması gerekir. Orda da aldatılma hırsı bilmem ne denir bir sürü sebep sunulabilir yani. Sonuçta boşanma için kullandıktan sonra diğer taraftan açılan dava için de korkmazdim ben.
Bizim site aidatlara yüksek zam yapmıştı. Biz de bir grup itiraz ettik falan. Yönetim bir kaç insanı öyle korkutmuş ki. Sebep işte yönetimi asılsız suçlama vs gibi birşey. Yada iftira gibi birşey. Korkutulan kişi öyle korkmuştu ki. Yazismayi at bana dedim. Hani bariz hakaret yada suçlama mi var diye. Hiçbir şey yok. Sadece eleştiri. Dedim bu eleştiri birşey olmaz korkma. Asıl savcılığa vereceğim demek tehdittir. Ki bununla ilgili bir haber okumustim. Bu da tehdit kapsamına giriyor. Sırf millet şikayet etmesin diye insanları savcılığa vermekle tehdit etmişlerdi.
Gözü kara olmak lazım. Korkusuz olanlara hicbirsey olmuyor.

Aile dostunun karısı ile aldatmış ya. O kadını merak ettim. Yoksa evli iken adamla görüşmeye ve parasını yemeye devam mı etti diye. Bu tipler genelde sevgiliyi def edip kocası ile devam ediyor çünkü
İnanır mısın ikisi de çat diye boşandılar eşlerinden nişan bile yapmışlardı.

• Beğen
Reactions: Gif
X