Hatırladınız mı beniiii 😏😏

Ve 2 ay ayrı kalıosun adam düzelio...duyun ey mağdur kadınlar bu kimsenin akıl edemediği çözümü...Alamanyada böyleymiş hak hukuk var arkadaş...Türkiye'deki gibi değil kocalar
peki burdaki düzelmeyen kocaları almanya sınırından bir sokup çıkarınca da işe yarar mı acaba?

Bu konusunu hatırlıyorum. Yine fos çıktın kız Sibel.

Hak verilmez alınır ama bu şekilde olduğunu hiç zannetmiyorum.Umarım eski zamanlarınıza dönmezsiniz.Düzeldim diyip ağzınıza bi parmak bal sürüp tekrar eskiye dönerse hayal kırıklığı daha büyük ve telafi edilemez olabilir.İnşallah öyle olmaz tabi.

Yat katta batman gelip yardım etmıs olabilir gotham cıty de yasıyor kadın zaten, kadın hakları zirve de
Yahu saçmalayın Batman ne alaka? Almanya da ki kadın haklarından bahsediyoruz. Almanya bu konuyu Batman e mi bırakacak?! Merkel sırtında indirmiştir.

yeminle aaglaafim hikayenize neyseki mutlu sonla bitmis;(

Bir yerden alinmis gibi yazi. Cok uzun ama sözleri tane tane akici. Inandirici gelmedi bana

Düzeldi yani kocan. Bravo. Kesin ömür boyu böyle gider. Iyi yapmissin hazır kurtulmuşken geri dönmekle. Hımmm evet kadın hakları tabi. Güzel...

Bizim sadece sözde aile bakanı var ancak gazeteye olay yansırsa harekete geçiyor,
Genel olarak ne vali yada kaymakam yada belediye yardım ediyor, göstermelik kurumlar
Daha çok yol kat katedilmesi gerekiyor, ülkemde 35 yaşından sonra dahi iş bulamıyorsun patronlar taze, dinamik kadınlar istiyorlar oysaki yurtdışında 50 yaşında kasiyer olarak çalışanı görürsün burada kadına değer genç ise veriliyor sonra anneanne olarak bakılıyor, memlekette durumlar vahim zaten nüfusta kadının çalışma oranı%22 çoğu kadın ev hanımı durumda ekonomik özgürlüğü yok, bir kadının
Ünivetsiteyi bitirse dahi meslek sahibi oldukça zor kimse kolay, kolay pratik bilgi vermiyor, kadın için bilgiye erişmek çok zor çoğunluk kalifiye eleman değil genelde çoğunluk ayak işleriyle meşgul

Aaaa, ben seni tanidim, sen o Sibelsin
Ben de uzun zamandir seni merak ediyordum.
İyi ki, yazdin, tesekkur ederim.
Simdi gelelim konuya.
Konu buram buram fake kokuyor.
Pencereden bavul atma, eşin yalvarmasi falan filan intermilan.
Kv yalvarmasi konusunu okudum da, bir insan neden yalan konu atsin ki. Yalan da yalan olsa, oyle bir anlatmis ki, ben şok.
Simdiki konu da yalan, zaten hic bir mesaja cevap yazmamis. Polemikli konu acmis cikmis aradan. Niyeti bizlerle dalga gecmek.
Almanya ovmelerine gelirsek insan once kendine deger versin ki, devlet de sahip ciksin.
Desen ki, devlet ev verdi, maas bagladi arkamda falan tamam bosuna övmuyor derim, yahu kadin siginma evi Turkiyede de var zaten.
Sabah sabah sinirimi ziplattin.
Bu kadar yalan atilmaz!!!

60 kusur yasinda havaalaninda çikolata satan çok tatli bir bayan gördum isvicrede.

Aaaa eş siginma evinin kapisinda her gece havai fisekler atmis
Alman polisi o fisekleri uzak olmayan biryerlerde patlatirdi bence,at martini debreli hasan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…