Hatırladınız mı beniiii 😏😏

Allah bilir gittiği gibi kendi özür dileyip dönmüştür evine
Ne malum bunun da yalan olmadığı

Ve 2 ay ayrı kalıosun adam düzelio...duyun ey mağdur kadınlar bu kimsenin akıl edemediği çözümü...Alamanyada böyleymiş hak hukuk var arkadaş...Türkiye'deki gibi değil kocalar

Ya bişi dicem de...Evden gidip gidip gelme saçmalığı nedir? Adam da biliyo salak değil yani geri geleceğini...Komedi ya...Sürekli burda kpcam aldattı, kv bezdirdi, görümce baydı, elti kocama aşık, evden ayrıldım, eşim geldi ikna etti şimdi çok iyiyiz, üzerime titriyooo saçmalığı...Nası çok iyi oluyosunuz onca şeyi yaşayıp acaba?

Bir de İpek Tuncer vardi,unutamam o kızı

Hahahahaha baya güldüm
Ad soyad yazılmış sanki mektup yazar gibi...
Belki bu konu da yalan...
Belki adı sibel bile değil...
Ee alman hukuk sistemi bile senin kurtaramamış hala sen geleneksek türk kadınısın genler işte işleyiveriyor bırakamıyorsun...
Kafa türk olunca ne yapsın alman...

Ki ben de türküm de tekrar aynı kocaya dönmek ne bir insan değiştirilmez...
Baskılanır sadece...

umarım böyle devam eder...
Almanya havası farklı herhalde ben adres vereyim bana topragından yollayın böyle ilginç kocalar bir düzelsin yahu...

Umarım devam eder böyle diyecem de zor ama imkansız değil tabiki...

bu arada cidden merak eden varmıydı?

Ben istisnasız her gun bakıodum sibel acaba naptı diye...bugun ilk defa rahat uyucam şükürler olsun...bavulunu camdan atan koca yürekli sibel için elele

Bir de bir şey sorucam evet avrupa ülkeleri tabiki gelişmiş ama benim yaşayan bir kaç arkadaşım doktorlarından memnun değil...

bizim ülke çok şey kabul de
Her ülkenin her şeyi iyi mi?(bizimki kadar da şey değildir ama)

Ya sorma sac bas yolduyduk o zamanlar , peh simdi hatirlamiyorum ama cidden sacma otesiydi konulari , hepimiz siteden atilmasini istemistik yeter artik demistik
Ben hatirlayamadim,linkten baktim az once,yine hatirlayamadim.
Sibel kusura bakma ya=/

Evet saglik sistemi kotu avrupada
Ama bu aslinda goreceli bir kavram
Biz saglik konusunda cok takintili bir milletiz , adamlar daha rahat , turklerin avrupada bu kadar sikayet etmesinin sebebi bu
Ornek vermem gerekirse , biz turkiyede cocugun atesi 40 derecr ise yana yakila doktoru ariyoruz ya da acile kosturuyoruz
Burada doktora bu sebeple gittigimizde doktor saka yapiyormusuz gibi aval aval suratimiza bakiyor , aslinda bizim yaptigimiz yanlis , ama alisik oldugumuz sistrm farkli oldugu icin ay burda doktorlar korkunc diyor turkler
Genel olarak benim gozlemim bu yonde
Ha bide turkiyede otel konforundaki ozel hastaneler buralarda yok , sonucta otel farkli birsey hastane farkli birsey , adamlar icat edememisler boyle birseyi , bu da tuhaf geliyor bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…