Hatırladınız mı beniiii 😏😏

Su konusunda fake oldugu aciga cikmis. Ondan gitti sanirim siteden de

Neden banlanıyordu ki bizi mi kekleyen biriydi o buysa bilemeyeceğim bende
Konusunda polemik oluyordu. Çocuğu babaya çok düşkündü, bir de eşi sen gidersen çocuğu sana vermem diyordu hatta bir kere gitmiş çocuğunu buna göstermediklerini söylüyordu.
Bu arada anlatınca hafızama bayıldım ne çok detay hatırlıyorum

Benim aklıma başka biri gelmişti, belki de sonra başka bir üyelikle devam etti

Umarım ülkemizde kadına verilen değerin derdini taşıdığınız kadar kız çocuğu sahibi bir kadın olarak kendinize de değer vermeyi öğrenirsiniz.Her türlü fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kalıp,sustum sustum demişsiniz.
Türkiyede kadını koruyan bir devlet yoktur belki ama emin olun en azından kendini ne olursa olsun bu kadar ezdirmeyecek,kızına böyle bir çocukluğu reva görmeyecek kendi başına güçlü kadınlar var.
Umarım siz de gerçekten onlardan olursunuz birgün.
Belki o zaman kadına değer verilen bir ülke de yaşamanın anlamı daha başka olur sizin için.

Valla kadınlara değer veriliyor mu bilmem de senin kendine değer vermediğin kesin. Onca lafı sineye çekip hiçbir şey olmamış gibi kaldığın yerden devam edebilmişsin.
Büyük konuşmak istemem ama o kapı 1 kere çarpılır senin o kapıyı çarpmak için nedenin çok büyükmüş ama tıpış tıpış dönmüşsün biz ne diyelim ki şimdi :)

Pardon ?????!!!!!!
Türkiye'de kadına hak hukuk gösterilmiyor mu?
Türkiye dünyada seçme ve seçilme hakkını kadınlara tanıyan ilk ülke biliyor muydun?
Ayrıca burda davasına göre de değişir...Kocasını öldürüp ceza almayan kadın da var, başka türlüsü de...Davaların içeriğini bilmeden yorumlar yorumlar....

Kendikendine acitasyonlara girip boşanmayacagını bile bile evden cıkmışsın...Bavulumu attım falan...Kararlı olsaydın para biriktirip, nereye gideceğimi planlayıp çıkardın, aniden gelişen olaylar değil sonuçta...Sanki her sey superken 1 gecede neye uğradığını şaşırmış ta apartopar cıkmıssın gibi yazmıssın...yok avm ye gittim de wifi den baglanıp o anda arastırıcam vs diye acitasyon yapıosun burda kusura bakma...Eşini peşinde kosturma amaçlı blöf yapmışsın işe de yaradıgını soylemişsin...Hayırlı olsun da kimse değişmez yalnız...

Ayrıca eeee burdan farklı olarak ne yaptın??? Burda da var kadın sıgınma evleri, sen de ordakine gitmişsin...Fark ne hak hukuk Türkiye'de yok diyorsun??? Naptı orda devlet sana? Saraylarda mı yaşattı, evden kaçtın diye maaş bağlayıp ev mi verdi??? Kadın cinayetinden dem vurup bir de eziyet eden adama dönüyorsun...Kadın cinayeti sadece Türkiye'de mi var?? Kılım ha şu yurtdışında yaşamaya başlayınca kuyruk acısını Türkiye'yi kötüleyerek çıkarmaya çalışanlara...

Bu konuyu şikayet ediyorum Mune
Gelip burda fake konu açtıgını itiraf ediyor...şimdi de baska üyelik...üstelik ülkemi yerden yere vuruyor

Ay bu o kizmiymis , hepimize cinnet gecirtmisti o zamanlar
Tey allam ya

Bosandım cumlesını aradı gözlerim bulamadı.
Kendimden biliyorum ınsanlar değişmez. Kumarbaz kumarı bırakır, alkolık ıckıyı ama bir anakuzusu anasını asla... Neyse.
Umarım her sey guzel olur sızın İcin.

ay bosanmamıs mı te allahım yarabbım ya

ay bosanmamıs mı te allahım yarabbım ya
Hayır canım bende basari ornegı diye sonuna kadar okudum ayrı eve cıkmis lar Hersey cok ıyıymıs

Anasına duskun sıze hakaret eden Evlılıgınızın ilk yıllarını cehenneme cevıren adamları bosamayın duzelıyorlar temalı bi yazı olmus

Burdaki mutsuz kadınlar Almanya ya gidip delı adamların kahrını ceksınler gıbı Bı yazı olmus

Valla hiç hatırlayamadım. Burda unutamadığım tek bir konu var o da eşinin kendisini aldattığını öğrenen bir kadındı ve eşi binbir yalan söyleyen çok içten pazarlıklı biriydi. Kadın yalanlarını buldukça şoka uğruyordu. Resmen üzüntüsünü içimde hissetmiştim ama konuyu bir daha bulamadım. Bir de durduk yere ağlayarak boşanmak istediğini söyleyen bir eş vardı. Soğuduğunu söylemişti aniden o da çok hüzünlü bir konuydu bak onu da unutamadım eşi polisti falan hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…