Hatırladınız mı beniiii 😏😏

Aaaa eş siginma evinin kapisinda her gece havai fisekler atmis
Alman polisi o fisekleri uzak olmayan biryerlerde patlatirdi bence,at martini debreli hasan
Demek ki, o havai fisekler yuzunden affetmis kocasini))))
Aslinda konu polemik yaratmak icin acilmis. Kim hatirlar 2 yil once acilmis konunu. Hem de farkli yeni nikle gelmis siteye. Zaten konu acsa kimse anlamazdi. Kendine bir senaryo yazip paylasti, bi de yalan konusunu da atti ortaya. Niyeti her kesi banlatmak))))

evet iyi basite aldiginiz bu gercekleri bizzat yazayan biriyim bende, almanyada yasamiyorum avrupa bu konuda oncelikle kadin ve cocuk arti hayvanlara asiri onem veren ulkeler

Uzun yillar yurt disinda yasamis biri olarak neyin ne oldugunu gayet iyi biliyorum. Sizin bilmediginiz kafa yapilarinizi degistirmediginiz surece fizana da gitseniz degisen bir sey olmaz. Almanya diye komik olursunuz sadece. Almanyada arkadas ama cok matah kocisine geri donmus. Sen de ayni zihniyettesin ki once yazdigimi cocuk gibi begenmedim yapmissin dayanamayip alintilamissin. Okudugunu anlamiyorsan alintilama rica ediyorum.

Böylece bir kez daha kanıtlanmış oluyor ki bizim kadınların “arkamda kimse yok, gidecek yerim olsa bir dk durmam” lafları palavraymış. Koskoca devlet bi lafıyla sığınma evine götürmüş, çalışıp gayet güzel, onurlu bir hayat yaşayabilecekken, iki güzel söze, kendisine açık açık “s..tir git” diyen kadının, “annemdir yapar” diyen oğluna dönmüş.

Valla üzülmeyeceğim buradaki dramlara artık. Ne kadar hakaret işitmişsiniz, ne kadar aşağılanmışsınız umrunuzda değil, yeter ki kocalarınız sizi seçsin siz de analarına nisbet yapın “ bak seni değil beni seçti ohh canıma değsin” diye. Ne diyeyim, yazık.

Benim de gurbete köylerinden gelin giden akrabalarım var. Çok çektiler oradaki gurbetçi ailelerden. Genellemek istemem ama o gurbetçi aileler o kadar acımasız o kadar yobaz oluyorlar ki nasılsa Türkiye'den getirdik geri dönemez diye düşündükleri için o canım kızlara yapmadıklarını bırakmıyorlar.

Zaten artık insanlar anladı ve mümkün olduğu kadar o gurbetçi ailelerin oğullarına kızlarını vermiyorlar.

almanya veya başka bir medeni ülke, kadına verilen değerin farklılığını biliyoruz zaten.
neticeye bak; sen yine eziyet hakaret gördüğün yere döndün mü, döndün!
bize medeniyet farkını göstermenden başka ne değişti şimdi.

Kadına değer verme konusunda çok haklısınız. Maalesef, biz Araplara kayıyoruz bu konuda. Avrupa’da değil insanın, hayvanların bile gözlerinin içine bakıyorlar. Dilerim hep mutlu olursunuz.

Öncelikle umarım çok mutlu olursunuz - lakin çok gerçekç gelmedi. Kusura bakmayın.

Iyi de neden en basinda yalan bir konu acma cabasina girdniz ki.Isiniz mi yoktu?Bu konununda dogrulugu tartisilir.Sizi hatirlamadim Gereksiz birisiniz vesselam.

Bir buçuk yıl önce yalanlarla banlanan bir Sibel vardı. Tüm kk ahalisi bir buçuk yıldır Sibel'i merak ediyordu. Konuyu okuyunca herkesin zihninde aynı soru belirdi. "Sibel kim?" shsjsjsjjs.

Sibel sosyal mesaj hususunda oldukça başarılıydı. Can alıcı darbeyi yaptı ve biz kadınlara son nasihatini verdi. "eziyet gördüğünüz eve geri dönüp, eziyet eden adamı affedin. Çünkü güçlü kadınlar böyle yapar. Çünkü ben Almanyada yaşıyom acun abi"

Sibel 32 yıllık insanım. Böyle güzel kafa görmedim. Danke!

60 kusur yasinda havaalaninda çikolata satan çok tatli bir bayan gördum isvicrede.
Keşke bizdede böyle patronlar olsa ve yaşlı kadınları işe alsalar, halen ortadoğu kültürü var bizde, 40 yaşından sonra anneanne olarak görüp eve layık görüyorlar, kadın patronlarda erkekten, beter, işe almak için o kadar
Şeyler sıralıyor ki , kendini beğenmiş
Başka gezegenden gelenler, yetiştirme yok herşeyi bilmiş olman gerekiyor istenilen özellikler herhalde ağaçta yetişiyor

Sizi tanımıyorum, konularınızı da hiiç hatırlamıyorum. Konuyu da gerçekten saptırmamışsınız hı hı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…