Çok feci aldatıldım boşanıyorum

Güncelleme
Kızlar yeniden merhaba bugün o kadına söyle bi mesaj attım
Selammm.. Ben gadget.Resmi nikahı hala bende olan davarı senin de istediğin gibi sana bıraktım.Onu anlaşmalı boşanmaya ikna et. Aksi halde bütün bel altı konuşmalarınızı elmalı+il milli eğitim öğrenecek. Ve arkamdan söylediğin bütün herseyinle sana dava açmaya hazırlandığımı da bil. Ve tek sen değilsin onun hayatında kendini bisey sanma sakın kocam dediğin adam seninle birlikte 3 kişiyi daha idare etmiş elimde mevcut görmek istersen atarım. Ve asılıp elde edemediği 4 kişi daha var onlar da elimde mevcut. Bence benimle konuş korkak olma. Karınla sevişme derken çok cesurdun oysa

Biraz önce özel numara aradı. Kadının annesiydi. Kadın nasıl ağlıyor yalvarıyor kızımı işiyle tehdit etme yalvarırım senin kocan da çok şerefsiz benim kızımda pisliğin tekiyim şimdi saçını başını yoldum mahvettim onu.Tehditle dayakla neler yapmış kızıma dedi. Ben de teyze senin kızında az değil eşime karınla ilişkiye girmeyeceksin diyor vs bütün pisliğini anlattım. Kadın benim öyle kızım yok artık kocanın da ağzına s.ccm. yavrum sen de annesin ben hizmetçilik yaparak getirdim bugünlere bunları diye ağladı. Söz veremem teyze benim ciğerim yandı bi kere dedim. Bi düşün yavrum dedi kadin birligi yapalim dedi ben de madem oyle kizinin dayak yedigi kufur yediği mesajları size atayim siz de esime dava acin dedim at yavrum numaramı verecem sana dedi kapattı soktayim saskinim napiyim sizce akıl verin

Herkese merhaba

11 yıllık evli 10 yaşında erkek çocuğu olan bir anneyim. 2.5 yıldır kamuda çalışıyorum çok şükür. Bundan 3 hafta önce eşimin 10 yıldır şifreli ve hep ters halde sessiz vaziyette duran telefonunun şifresine eriştim. Daha doğrusu oğlum arabanın arka koltuğunda görmüş babasının şifresini bana gizlice söyledi.

Zaten hep şüpheleniyordum birseyler yaptığından ama her şifreni kaldır evlilikte böyle şey olmaz dediğimde guvenmiyorsan defol git diye çıkışır kavga ederdi benimle. Çok mutlu huzurlu bir evliligimiz yoktu zaten beni hep paranoyak olmakla suçlardı. Hep onu aldattığımı düşünür olur olmaz kavgalar çıkarırdı. Son bir yıldır spor salonuna gidiyordu. Her hafta sonu çıkalım birseyler yapalım diyen adam artık kahvaltıdan sonra hep spora gidiyordu. Haftaiçi de iş çıkışı gidiyor akşam 10 da geliyordu eve. Her defasında yemek saati düzenimiz yatma düzenimiz bozuluyor diye tartışıyordum ama hiç umursamiyordu beni.

Ben çalışmaya başladığımdan beri saat 23te kendimi yatağa zor atıyordum çünkü iş yerinde uykusuz kalıyordum ev isleri vs cok yoruluyordum. Eşimde geç geldiği için spordan! haliyle hiçbir paylaşımımız kalmamıştı. Zaten uyanık olsam da telefonuna gömülür sohbet muhabbet hakgetire..

Çok uzattım biliyorum. Neyse telefonu da beklediğim gibi gayet pis çıktı. İşyerinden kendinden 6 yaş büyük boşanmış bir çocuklu bir kadınla uzun zamanlı bir gönül ilişkisi olduğunu öğrendim. Bekliyordum böyle biseyi ama görünce ister istemez emeklerinize üzülüyorsunuz. Kadınla birbirlerine devamlı karıcım kocacım konuşuyorlar. Sabah uyanır uyanmaz birbirlerine anlık fotoğraf atıyorlar. Aşırı pis bel altı konuşuyorlar. Ve en yıkıldığımda benim arkamdan konuşuyorlar. Kadın eşim şerefsizine ' koca insanlar zeynep in oyuncağı olduk ben senin karına göre hareket edemem biz her istediğimizde görüşemiyoruz'vs diye sitem ediyor daha neler neler. Hakkımda gadget diye konuşuyorlar. ( Sanırım bi dedektif çizgi filminde karakterdir bu gadget) bunu da şu yüzden söylüyor olabilir arabaya her bindiğimde saç teli görüyordum artık kafayı yiyecektim her bindiğimde saç arıyordum nerden geldi bu kimin dediğimde ucmustur dışarıdan diye kandırıyor yeminler ediyordu. Hiçbir şey yapmadığına dair hep Allah şahit diyordu. Dilerim yeminleri onu vuracak.

Neyse telefonunda sadece bu yoktu. 6-7 kadına daha ayrı ayrı yazmış. Kimine kahve içelim mi muhabbetini seviyorum demiş kimine eve geç geliyorum demiş. Kimine bira içelim demiş. Bunların arasında iş yerinde staj yapan küçük bir kız var evli kadın var var oğlu var... o an hissettiğim tek şey mide bulantısı oldu. Hiçbir sey çaktırmadim tabi bunları okurken aynı zamanda kendi telefonumdan video çektim sonra onların ss ini aldım. Ertesi gün evden bütün eşyalarımı ve çocuğu alarak çıktım hemen bir Avukat tuttum.

Bu hafta içi davam açılıyor Avukat dilekçeyi hazırlamış. 3 haftadır annemlerdeyim. Hiç üzgün değilim yeni hayatıma adapte olmaya çalışıyorum. O ne durumda derseniz herseyi bildiğimi söyledim ve günlerdir arayıp ağlıyor bir şans verecekmişim:) sen sapığın tekisin beni asla haketmiyorsun dedim ve bastım engeli. Donuna kadar almayı planlıyorum mutluyum...

Fikir ve önerilere açığım. Hemcinslerime cesaret versin diye yazdım. Sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim.
Gadget tüm kanıtları toplayıp sizin donunuza kadar alacak ,o davayı kazanacak. Helalll yürü beee, işte bu güçlü kadın duruşu 😍😍😎😎 erkeklerden midem bulanıyordu zaten şimdi iyice bir tiksinti geldi. Eski eşin tam bir yalan makinesi, karaktersiz ,uçkuruna düşkün. Hem onda da hem de onun evli olduğunu bilmesine rağmen konuşan kadında büyük hata var. Allah onları bildiği gibi yapsın cezalarını versin. Tabi bu dünyada da çeksinler günahlarının karşılığını. Böyle pis bir yaratiktan kurtulduğun için mutluluğun daim olsun dilerim ⭐

X Xyzel 56789 Ay guncellemeyi okudum oh icim rahatladi.

Yani o kara bocek, bok bocegi kadin kendi annesine acimamis sen mi aciyacaksin allasen ?? Senin ailen , senin hayatin ne oldu , ne olacak ? Birak ona buna uzulmeyi bence.
Ah o avukati degistirip bi dava acsan keske. O avukatinda is yoktu aslinda.

X