Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
dün pik yapmadı akşam çalışma oldu bugün pik olmuş akşamıda mı değerlendirek
canim o ikinci cizgi tamamen kaybolana kadar degerlendirmen lazim. yumurtan catladi catliycak yum... siliklesmeye baslayinca ikinci cizgi catlamis oluyo. yani 2. cizgiyi siliklesipte gormeyene kadar devam

canim o ikinci cizgi tamamen kaybolana kadar degerlendirmen lazim. yumurtan catladi catliycak yum... siliklesmeye baslayinca ikinci cizgi catlamis oluyo. yani 2. cizgiyi siliklesipte gormeyene kadar devam
anaaa üst üste o zaman inşallah sağlıklı sıhhatli gelir bebişim

Kizlar bata 6 gun kaldi. Arada beyaz kuru ya da hafif sulu akintim var. Adet icin erken bacaklarimda komple ağrı var baya sabahtan beri. Cok hafif ara sıra batmalar oluyor rahme. Bide günde 2 kere falan göğsüm sanciyo.
Ama ne tutunma kanamasi ne adet yoğun sanci ne bel ağrım var.
Bu ay bebisim olsun istiyorum yumurtami cok hissettim yogun yasadim o dönemi
Ama zaman sanki gecmiyoooooooor

Kizlar dun gece siddetli mide agrisiyla uyandim uyualmadim sogan suyundan diye biraktim malesef sabahta tum vucudum kemiklerim inanilmaz agridi hastaneue gittik idrar yolu enfeksiyonu dedi antibiyotik verdi daha yeni yeni ayaga kalmaya basladim oleem falan sandim o derece yani sogan suyu yarida kaldi ona uzuldum biraz Allah herkese saglik sihat versin

benimde oyle oldu su gibi akintim oldu goguslerim agrimadi ama . belim kasiklarim .adet gunumden bir gun gec geldi ama adet olmadim
adet oldum sandimki 1 kac damla pembe leke geldi daha da gelmedi.bikac gun sonrada gunum gecince kanamamda daha gelmeyince test yaptim negatif . dedim daha test yapmiyim moralim bozulmasin dr umu bekliyorum. ve hala adet olmadim 15 gun gecti hala yok. biraz karisikmi anlattim ne .
inisAllah sen hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…