Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen canim en onemlisi saglik.gecmis olsun

canım gecmıs olsun. mıdene dokunduysa yemekten bı saat sonra ıcıncede olur dıyor saracoglu devam edebılırsın az kalmıstı cunku. ayaklarını sıcam tutt ve cokkk su ıc canım cabuk atarsın enfeksıyonu

anaaamm gız sen hala adet olmadın mı ayy ben olsam mılyon tane test yapmıstım. meger ne sabırlıymıssın.

kızlarrr tüp bebek deneyımı olan varmı? şimdi şöyleki doktorum adete bır hafta kala progesteron testı yapıp ılaclara baslarız demıstı. bugün testı yaptım sonucu soyledım doktora dedıkı ılaca baslama 3 ghun sonra tekrar test edıp ona gore baslarız. ama ben meraktan oluyorum nıye erteledı. bı fıkrı olan var mı

tokuşturalım canım. tabikisiii.
İçime ne doğuyor biliyormusun eğer hamile isem ikiz olabilir ben ikizim küçük kardesimde ikiz e ijizimin ilk hamileligide ikizdi amapıhtılaşma sonucu kaybetti ama ikizim olma ihtimalı fazla esimin teyzeleride var ikiz

Daha istediği seviyeye gelmemiş olabilir yada gelmiş ama yumurtlama dönemin gerçeklesmesi için bekliyor olabilir

eşin tarafında ıkız olması etkılemıyormus ama senın taraf fazlasıyla yeter zaten kuzum ınsallah ıkız olurrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…