Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar dun gece siddetli mide agrisiyla uyandim uyualmadim sogan suyundan diye biraktim malesef sabahta tum vucudum kemiklerim inanilmaz agridi hastaneue gittik idrar yolu enfeksiyonu dedi antibiyotik verdi daha yeni yeni ayaga kalmaya basladim oleem falan sandim o derece yani sogan suyu yarida kaldi ona uzuldum biraz Allah herkese saglik sihat versin
aynen canim en onemlisi saglik.gecmis olsun

Kizlar dun gece siddetli mide agrisiyla uyandim uyualmadim sogan suyundan diye biraktim malesef sabahta tum vucudum kemiklerim inanilmaz agridi hastaneue gittik idrar yolu enfeksiyonu dedi antibiyotik verdi daha yeni yeni ayaga kalmaya basladim oleem falan sandim o derece yani sogan suyu yarida kaldi ona uzuldum biraz Allah herkese saglik sihat versin
canım gecmıs olsun. mıdene dokunduysa yemekten bı saat sonra ıcıncede olur dıyor saracoglu devam edebılırsın az kalmıstı cunku. ayaklarını sıcam tutt ve cokkk su ıc canım cabuk atarsın enfeksıyonu

benimde oyle oldu su gibi akintim oldu goguslerim agrimadi ama . belim kasiklarim .adet gunumden bir gun gec geldi ama adet olmadim
adet oldum sandimki 1 kac damla pembe leke geldi daha da gelmedi.bikac gun sonrada gunum gecince kanamamda daha gelmeyince test yaptim negatif . dedim daha test yapmiyim moralim bozulmasin dr umu bekliyorum. ve hala adet olmadim 15 gun gecti hala yok. biraz karisikmi anlattim ne .
inisAllah sen hamilesindir
anaaamm gız sen hala adet olmadın mı ayy ben olsam mılyon tane test yapmıstım. meger ne sabırlıymıssın.

kızlarrr tüp bebek deneyımı olan varmı? şimdi şöyleki doktorum adete bır hafta kala progesteron testı yapıp ılaclara baslarız demıstı. bugün testı yaptım sonucu soyledım doktora dedıkı ılaca baslama 3 ghun sonra tekrar test edıp ona gore baslarız. ama ben meraktan oluyorum nıye erteledı. bı fıkrı olan var mı

:KK50:tokuşturalım canım. tabikisiii.
İçime ne doğuyor biliyormusun eğer hamile isem ikiz olabilir ben ikizim küçük kardesimde ikiz e ijizimin ilk hamileligide ikizdi amapıhtılaşma sonucu kaybetti ama ikizim olma ihtimalı fazla esimin teyzeleride var ikiz :eğlence:

kızlarrr tüp bebek deneyımı olan varmı? şimdi şöyleki doktorum adete bır hafta kala progesteron testı yapıp ılaclara baslarız demıstı. bugün testı yaptım sonucu soyledım doktora dedıkı ılaca baslama 3 ghun sonra tekrar test edıp ona gore baslarız. ama ben meraktan oluyorum nıye erteledı. bı fıkrı olan var mı
Daha istediği seviyeye gelmemiş olabilir yada gelmiş ama yumurtlama dönemin gerçeklesmesi için bekliyor olabilir

İçime ne doğuyor biliyormusun eğer hamile isem ikiz olabilir ben ikizim küçük kardesimde ikiz e ijizimin ilk hamileligide ikizdi amapıhtılaşma sonucu kaybetti ama ikizim olma ihtimalı fazla esimin teyzeleride var ikiz :eğlence:
eşin tarafında ıkız olması etkılemıyormus ama senın taraf fazlasıyla yeter zaten :KK70: kuzum ınsallah ıkız olurrr

X