Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yok anacım yok daha pik olmadı ama bir sancım var ki sanki dersin adet olcam göğüslerimde ağrıyo belimi hiç anlatmim

Eklentiler

• Screenshot_20180928-194402.png
    Screenshot_20180928-194402.png
    286 KB · Görüntüleme: 45
Inanın 5 7 ay hiç takmadım ama insanları duyuyorum en fazla 3 ayda kavuşuyorlar bu kadar zor sa vardır Allahın bir bildiği insanda bazen tüm umutlar tükeniyor artık herşey can acıtıyor inşallah canım Allah kimseye aramasın çok zormuş
Haklisin kuzum ama insanlara bakma sen herkes farkli seylerden imtihan oluyor neyi cok istersek onla imtihan oluyoruz sanirim Allahim sabir versin

Kızlar adetime 3 gün kala test yaptim ve pozitif rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah :anneadayı::KK200:
Ayyyy ne güzel bir gün bugün kuzumm cok sevindim allah saglıkla tamamına erdirsin . Ne zaman kan vercen? Sonucu yaz kuzım merak ederim. Patlamış mısır gibi dökülelim oeşpese :)))

Ayyyy ne güzel bir gün bugün kuzumm cok sevindim allah saglıkla tamamına erdirsin . Ne zaman kan vercen? Sonucu yaz kuzım merak ederim. Patlamış mısır gibi dökülelim oeşpese :)))
Amin insallah canım pazartesiyi beklicem mecburen ama inanamayip 3 tane test yaptim 3 ude pozitif cikti yazarim insallah amin amin darısı hepinize :KK200::KK15:

Foto atsana kuzum brn o çift cizgileri pek seviyorum
Çok sevindim canım rabbim kucağına almayı da nasib etsin inşallah. Benim de bata 3 gün var ama bir tarafım yap diyor bir tarafım yapma diyor. Hiç belirtin var mi
Amin canim insallah,Belimde cok agri vardi canim ara ara kasigimda batma oluyo son bi kac gundur gogus hassasiyeti var, akintim cogaldi ayrica ,rabbim sizede nasip etsin insallah hayirlisiyla

Merhama kızlar benimde bu ay yunurtlama tarihimde değişma oldu sanıyorum oyüzden 5 yada 9 ekim arasında bekliyorum adeti benide ekleyin 9 yazın en iyisi benimde esim ekimin 8 i doğum tarihi ona inşaallah doğum günü hediyesi olur azda kaldi

X