Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
limoncicegi41 limoncicegi41 Gitmez miyim canim yumurta takibi tum tahliller klomen çatlama iğnesi eşimin değerleriyle olurmuş varikosal vardı hadi bi de ameliyat olsun dedik onu da oldu bekliyoruz Rabbim verirse olur bekliyorum 3 aya tüp bebek basliycaz
Öyle söyleme. Benim 15 aya oldu dis gebelikm simdi 21. Aydayim hala yok. Doktora gittin mi?

Inanın 5 7 ay hiç takmadım ama insanları duyuyorum en fazla 3 ayda kavuşuyorlar bu kadar zor sa vardır Allahın bir bildiği insanda bazen tüm umutlar tükeniyor artık herşey can acıtıyor inşallah canım Allah kimseye aramasın çok zormuş
Canim herseyin bi vakti zamani var sen hayirlisini iste insallah en kisa zamanda seninde bebisin olur olumsuz dusunme

limoncicegi41 limoncicegi41 Gitmez miyim canim yumurta takibi tum tahliller klomen çatlama iğnesi eşimin değerleriyle olurmuş varikosal vardı hadi bi de ameliyat olsun dedik onu da oldu bekliyoruz Rabbim verirse olur bekliyorum 3 aya tüp bebek basliycaz
ıyı kuzum tetkiklerin yapıldıysa yolu yarıladın demek. buyuk ıhtımal varıkosel den dolayı olmuyordur. amelıyat olduguna gore yakın zamanda olur canım. o da olmadı tüp bebekle olur ınsallah.

Evet canim dogru hatırlıyorsun Doktor büyük ihtimal polip veya kist var dedi rahim filmi istemişti ben aylar sonra rahim filmi çektirdim birşey çıkmadı canim.ondan sonra farklı doktora gittim herşey temiz çıktı
temiz cikmasina sevindim canim inisAllah en kisa zamanda hayirlisiyla saglikla bebeginide kucagina alirsin

Kızlar bişey sorucam 4bucuk 5ten bu yana sadece 1 türk kahvesi içtim az önce bide 1 bardak su geçmesi lazım mı ovulasyon testi için yoksa yapsam mı

Kızlar bişey sorucam 4bucuk 5ten bu yana sadece 1 türk kahvesi içtim az önce bide 1 bardak su geçmesi lazım mı ovulasyon testi için yoksa yapsam mı
yarim saat bekle yap bence . bilmem 1 bardak sudan bisey olmaz galiba ya . yinede daha iyi bilen varsa bilemiycem..

X