Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya kızlar ekimde hamile kalınırsa sanırım bebiş ikizler oluyor. Ben de önyargı mı bilmiyorum ama ikizler burcunu pek sevemedim neden bilmiorm hala.. Sizce nasıl olur? Burçların bir önemli var mı??
kuzum o hesaplandıgı gıbı olmuyo bebek sürpriz yapıp erken elebılıyo veya gec. bende burcunu dahi önemsiyorum ama artık olsunda ne burc olursa olsun dıyorum

kızlar merhaba benim oğlum geç oldu bütün kürleri denemiştim . en son aşılama demişti doktor ben aşılama için hazırlanırken hamile olduğumu öğrenmiştim .
hamile kaldığım ay annemin ısrarıyla böğürtlen kökü kaynatıp içmiştim eşimede içirmiştim..
tekrar bebek istiyoruz bu ay alıp içemedim adetimin 2 günü başlamıştım içmeye .
bı ay olmazsa gelecek ay denicem tekrar inşallah.yazdım ki belki denemek isteyen olur
neyin vesile olacağını bilemeyiz .

Anladim canim ben bebekten sebep yaşadın sandim. Gecmis olsun iyi olmana cok sevindim. Hersey birseye sebep olur ins bebis yakindir

Bende aşılamaya hazırlanıyorum inşallah gerek kalmadan hamile kalırım böğürtlen kökünü neden içmiştin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…